Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Jak to epson dawno umarł? Masz jakies dziwne informacje. Z tego co wiem to epson trzyma się bardzo dobrze i robi dobry sprzęt!

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał aga-r5 Zobacz post
    co do Canona to się nie zgadzam jest problem z napełnianiem, tzn. też miałam Canona i szybko się pozbyłam, bo po napełnieniu kadridża nie pokazywał stanu tuszu. Było to orginalne wypełnienie z Canona. Trzeba się przy tym bawić w jakieś resety chipów itd. Ale co racje przyznam to dobrze drukuje i jest wydajny
    Boże!
    A możemy rozmawiać o współczesnych sprzętach? Chipy w Canonie to jakoś tak ze 2 - 5 lat temu! Znajdź mi chip w pojemniku pg40/50 lub cl41/51...
    Jakoś u nas napełnia się takich pojemników przynajmniej ze 3 tygodniowo i klienci nie wracają z problemem zapchanego chipa.

Cytat Napisał lucasnet
    A ja polecam Epsona. Mam je już dosyć mocno sprawdzone i nie ma powodów do narzekania. Tusze niezbyt drogie w porównaniu do hp np. Polecam!
    To samo do kolegi - poproszę o współczesnych drukarkach...

Na tą chwilę - ze współcześnie dostępnych urządzeń wielofunkcyjnych w cenie do 350zł:
    - jeśli chodzi o eksploatację - Brother jest nie do pobicia - oryginalny tusz czarny (500 str) - 69zł, zamiennik - 11 zł :!:
    - jeśli chodzi o okres gwarancji - Brother - 2 lata :!:
    - jeśli chodzi o wyposażenie do ceny - Brother - za 280 zł można już kupić urządzenie wielofunkcyjne z czytnikiem kart pamięci na pokładze;
    - jeśli chodzi o jakość_wydruku/cena drukarki - Canon - taniej już się nie da!

Pozdrawiam

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

jassne... fiat robi dobre samochody, a California dobre notebooki... LOL

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Boże!
    A możemy rozmawiać o współczesnych sprzętach? Chipy w Canonie to jakoś tak ze 2 - 5 lat temu! Znajdź mi chip w pojemniku pg40/50 lub cl41/51...
    Jakoś u nas napełnia się takich pojemników przynajmniej ze 3 tygodniowo i klienci nie wracają z problemem zapchanego chipa.

Wiesz co? Może i Canon Pixima Ip 1200, to nie jest najnowszy sprzęt, nie jest to też urządzenie wielofunkcyjne, ale mi chodziło o jakość. Więc chyba nie było po co się unosić. Każdy ma prawo mieć swoje zdanie.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Ależ ja się wcale nie unoszę.Stwierdzam tylko, że
    we współczesnych pojemnikach z tuszem do wielofunkcyjnych Canonów nie ma chipów => gadasz pierdoły.
    :P
    --------------------- EDIT------------------------
    Sprawdziłem - drukarka, o której mówisz "Canon Pixima Ip 1200" pracuje na tuszach
    pg40 lub cl41. Powiedz mi, proszę - gdzie w tych pojemnikach są te magiczne chipy?

Ostrzegam że naprawdę ciężko o jakikolwiek wsparcie Canona dla linuksa. Do drukowania płatne sterowniki, skanowanie często niemożliwe.

Uczestnik Forum redaktor DI
    Siła Reputacji
    0

Ostatnio popularny i w dobrej cenie (poniżej 300zł) jest takie urządzonko Brothera.
    Do niewątpliwych zalet należą: tanie zamienniki - ok. 15zł
    oddzielny pojemnik na każdy składowy kolor
    W skrócie - ekonomiczna w eksploatacji.
    funkcja xero nie wymagająca podłączenia do komputera

Albo - jeśli nie potrzebujesz koloru - kup tani laser, np. Samsunga (seria bodajże ML 20 czy jakoś tak, nie pamiętam ;]). Nowy, z 2 letnią gwarancją da się kupić do 260zł (poszukaj dobrze w sklepach w mieście i tych internetowych). I do tego tani skaner, który na pewno nie będzie gorszy od tego w urządzeniu wielofunkcyjnym.
    Wtedy spokojnie się zmieścisz w 400zł, a tonerek z tego samsunga możesz potem śmiało kilka razy wypełniać proszkiem.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

No to jeszcze raz przypomnę/ pokażę:
    - Tani Brother
    - Tani Canon
    Na allegro taniej nie znajdziesz...

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: skaner+drukarka+ksero

Jeśli dużo drukujesz to może być dobre rozwiązanie. Ja od czasu do czasu potrzebuję coś wydrukować i zeskanować, dlatego wtedy korzystam z usług punktu ksero https://www.xero100.pl/. Wszystko bardzo sprawnie i profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolony z ich usług.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)