Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

skaner+drukarka+ksero

zastanawiam się czy opłaca sie kupic takie kombo? czy raczej rozbic i kupowac pojedynczo? chodzi mi o cene jak i dalsza eksploatacje?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Poszukuje urządzenia wielofunkcyjnego.

Witam drogie forum
    Jako, że jestem w tych sprawach raczej laikiem(a nawet kompletnym), to postanowiłem zapytać się o tą kwestię osób, które wiedzą na ten temat coś więcej niż ja. A więc poszukuje urządzenia wielofunkcyjnego w granicach cenowych od 300 do 400 zł. Najbardziej zależy mi na drukowaniu, nieco mniej na skanowaniu, czasami mam zamiar użyć ksera, natomiast faks jest mi zupełnie zbędny Mam upatrzony taki oto sprzęt Hp C3180 za 340 zł. w makro, ale nie mam pojęcia jaka jest opinia na temat tego produktu. Mam nadzieje, że coś ciekawego mi doradzicie, z góry dzięki za pomoc.
    Pozdrawiam.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Polecałbym jakiegoś epsona. Nie są drogie a testowałem kiedyś i naprawde spoko.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

po pierwsze, niezależnie od tego czy kupisz osobno czy razem i tak eksploatacja będzie polegała na tym samym Ksero w takich urządzeniach to nic innego jak skanowanie+wydruk. Jeśli już na serio chcesz coś kupić, i ma to być na użytek domowy, to u. wielofunkcyjne w zupełności Ci wystarczy.Jeden sprzęt, jedna cena, jedna eksploatacja (tusz, itd.). Kupując wszystko osobno (głównie ksero i drukarkę) narażasz się an podwójne koszty, i to podwójnie. Przemyśl to do czego ma Ci służyć taki sprzęcik, a potem zastanawiaj się nad tym czy razem czy osobno respect

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

ja bym tez polecił ci sie zastanowić nad firmą aby nie kupować zamienników, tuszów, etc za drogo ja mam HP all in one i powiem ze nawet nie tak drogo mnie eksploatacja wychodzi a drukuje b dużo

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

no ok, hp ma renomę, też jestem za tym, żeby w niego inwestować, ale jeśli zależy Ci na kupowaniu np. orginalnych wypełniaczy, to mozna zbankrutować. O wiele tańszy w tej kwestii jest lexmark, przy czym nie jest aż tak "niezawodny" jak hp

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

To zależy.

To zależy do czego ma Ci to służyć.
    Jeżeli kupisz skaner+drukarka zaoszczędzisz,ale jeżeli kupisz osobno zapłacisz wiecej:kasa: lecz będziesz mogł to porozmieszczać np.na birko skaner a na półkę drukarka.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

z kombajnów w cenie do do 350 zł:
    HP - niby taka fajna super świetna marka, ale jest jeden problem - na tą chwilę - wszystkie nowe modele - najdroższa eksploatacja na rynku.
    Lexmark? Jak dla mnie - i wielu moich znajomych - to raczej meble niż sprzęt elektroniczny... Nadaje się toto, żeby na tym kwiatki postawić, albo papier tym do biurka przycisnąć. Stare Lexmarki jeszcze coś reprezentowały, ale aktualne modele - takie z omawianego zakresu cenowego - kibel!
    Na tą chwilę
    - Jakosć - Canon
    - wydajnosć(eksploatacja)- Brother
    - wyposażenie/cena - Brother

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

co do Canona to się nie zgadzam jest problem z napełnianiem, tzn. też miałam Canona i szybko się pozbyłam, bo po napełnieniu kadridża nie pokazywał stanu tuszu. Było to orginalne wypełnienie z Canona. Trzeba się przy tym bawić w jakieś resety chipów itd. Ale co racje przyznam to dobrze drukuje i jest wydajny

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

A ja polecam Epsona. Mam je już dosyć mocno sprawdzone i nie ma powodów do narzekania. Tusze niezbyt drogie w porównaniu do hp np. Polecam!

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)