Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 67

Temat: Łupież...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Generalnie słuszna koncepcja
    Tak właśnie sobie testowałem.... i w końcu zostałem przy Elseve...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

a ja polecam polytar w brązowej butelce (to ważne) ziołowy i świetnie działa, pod warunkiem, że zmiany skóry nie są natury grzybiczej tylko np. przesuszenia, jeśli są te pierwsze to sprawdza się nizoral. Są to słowa dermatologa, a Polytar na receptę jest kilka zł tańszy :P aha! oba kupicie tylko w aptece

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Zaczęli teraz nieźle promować ten elseve w TV, a na stronie elseveintensive.pl można teraz próbki zamówić? Ktoś próbował? Podoba wam się?

Ja sobie zamówiłam... i mogę potwierdzić że przysyłają:>

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Jaki szampon?

Chcialbym poznac wasze opinie na temat szamponow przeciwlupiezowych. ktore sa godne uwagi, a ktore niszcza wlosy i nie przynosza skutkow?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Pozbyłam się łupieżu zwykłym szamponem z Biedronki.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Trend... raz piszesz "testowałem", "zostałem", a zaraz potem "zamówiłam"... W pierwszym poście też jesteś płci żeńskiej...
    Ja wiem, ze sprawa płci jest osobistą sprawą każdego człowieka, ale u ciebie zmienia się to w straszliwie szybkim tempie

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

A może spróbujesz coś z domowych metod, ostatnio znalazłam taki oto przepis: http://www.handsomemen.pl/przepisy,l...e_lupiezu.html

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Przepraszam bardzo ale jak przeczytałem Wasz posty to niestety prawie spadłem z krzesła bo się tak uśmiałem co niektórzy wypisują.. Jak widać nawet się zarejestrowałem by napisać swoją odpowiedź.

Otóż też swego czasu miałem łupież i borykałem się z nim jakieś kilka lat.
    Każdy z Was pisze a spróbuj tego a spróbuj tamtego, a nikt nie napisał żeby kupić jeden dobry szampon i przeprowadzić kurację kilkudniową i jak nie pomorze to wtedy zmienić na inny. Włosy nie lubią co chwile zmieniania szamponu ponieważ zauwazmy że każdy szampon ma inne właściwości zwalczania. Od ciągłego zmieniania powstaje łupież.
    Gdy się korzysta z Nizoralu to jest właśnie wskazana kuracja, nawet tam pisze jeżeli mnie pamięć nie myli, to samo z H&S i każdym innym. Pic na wodę to co mówią w reklamach że po 1 myciu schodzi. Można powiedzieć czy schodzi czy nie dopiero po paru dniach.

W swojej karierze wypróbowałem chyba wszystkie szampony, popytałem ludzi/lekarzy i każdy mi to samo powiedział nie wolno co chwile zmieniać szamponu.

Tak, więc na przyszłość radzę tym co mają problemy z łupieżem, nie zmieniajcie codziennie innego szamponu dajcie się wykazać tym właściwością kilka dni do tygodnia, a wtedy zmieniajcie.

PS: Mi osobiście pomógł H&S tydzień codziennego mycia 0 łupieżu, nawet Nizoral tak dobrze sobie nei poradził..

Pozdrawiam

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

A wiecie co mnie pomaga na łupież? Ostatnio nawet wyczytałam. Podczas kąpieli należy masować skórę głowy kilka krotnie. Może nie zapobiega łupieżowi całkowicie, ale zmniejsza jego powstawanie. Z łupieżem walczyłam też domowymi sposobami i nawet działa.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

ostatnio niemieccy naukowcy wpadli na genialne odkrycie trzeba położyć się w dość miekkim nie lepiącym się śniegu nie może być także on żółty i powolutku z głową przylepioną do sniegu kręcić się w przeciwną strone do zegara koło 5-8 minut podobno pomaga. Ja takiego problemu nie mam dlatego nie próbowałem ale może warto wypróbować

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia