Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 67

Temat: Łupież...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Łupież...

Hello...
    mam dwa pytania Gdzyż mój narzeczony ostatnio boryka się z łupieżem.. i to dosyć obfitym... próbowaliśmy już H&S i Nizoralu.. H&S w ogóle praktycznie nic nie dał.. a Nizoral jest strasznie mocny.. wyszusza włosy:/ Tak więc mam pytanie... jakie inne szampony byście polecili? Co powiecie o Elseve Intensive.. siakiś nowy chyba...? Ktoś używał.. słyszałam że jest całkiem niezły...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

O co biega z tymi wątkami o łupiezu i Elseve Intensive? To już drugi w ciągu bodajże dwóch dni. Śmierdzi mi to jakimś marketingiem szeptanym czy jak tam się ten kolejny wynalazek nazywa......

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Otóż nizoral tak faktycznie nie działa, polecam "polytar AF" - śmierdzący, skuteczny, łupież znika w przeciągu 3 tygodni, albo "selsun blue" nie śmierdzi, też skuteczny, różne rodzaje(w zależności od rodzaju włosów) kto wie czy nie szybciej, mają jedną wadę - są drogie, ale działają. O łupieżu mogę powiedzieć dużo pozbywałem się go nie raz jednak czasem trzeba stosować profilaktycznie i trzeba uważać na różne środowiska - zagrożone np. baseny.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Verena Zobacz post
    O co biega z tymi wątkami o łupiezu i Elseve Intensive? To już drugi w ciągu bodajże dwóch dni. Śmierdzi mi to jakimś marketingiem szeptanym czy jak tam się ten kolejny wynalazek nazywa......
    Nie wiem, jak się nazywa wynalazek, ale zadzwoniłem do kolegi z "branży", który powiedział mi wprost, że E. robi teraz akcję marketingową.
    Tak więc Verena, gratuluję intuicji. 8)

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

No cóż... moja intuicja zadziwia czasem nawet mnie samą (i niestety bywa, że jej nie wierzę), ale tutaj to wydało mi się dość oczywiste

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Mojemu chłopakowi pomaga Fructis przeciwkołupieżowy. H&S faktycznie jest kiepski :|

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Być może, że wątek jest sprytną reklamą, ale w temacie się wypowiem.

Łupieżu dostalam wczesną wiosną, odnoszę wrażenie że chodzenie zimą w czapce było tego przyczyną.
    Pozbyłam sie tego świństwa typowym zwykłym szamponem przeciwłupieżowym z Biedronki. (nie pamiętam nazwy)

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ostatnio w TV często można złapać reklamę tego Elseve... też generalnie problem z łupieżem... miałem... no i jako że w reklamie podali stronę na której można zamówić darmowe próbki.. to zamówiłem... dostałem, sprawdziłem... hehe no i kupiłem całą butelkę.. bo to naprawdę niezły szampon... skuteczny:>

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ja polecam sensi blue czy jakoś tak, ale ogólnie to proponuje iść do dermatologa jeśli żadne nie pomagają.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Hej.
    Ja polecam po prostu popróbować każdy możliwy szampon z tych "zwykłych" zanim weźmie się za jakieś mocniejsze, które mogą zniszczyć włosy.
    Już jakiś czas temu przekonałem się, że co głowa to różne reakcje .
    Przykładowo wspomniany przez NaoMi Fructis u mnie sprawia, że następnego dnia nie dość, że mam śnieg na ramionach to jeszcze wywołuje straszne swędzenie głowy.
    Mi pomaga Elseve i Loreal, ale to ja. Moja dziewczyna nie może kompletnie używać Elseve bo ma po nim dziwne włosy jak z peruki. Nie wiem czy tu jest jakaś zasada. Na pewno warto co jakiś czas zmieniać szampon na inny, sprawdzony, bo włosy (przynajmniej) moje się przyzwyczajają i przestaje działać.

Pozdrawiam,
    Rizzon.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia