Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Czy warto... ?

Witajcie... Najpierw chciałem się przedstawić, mam naimie wojtek mam 16 lat mieszkam w sosnowcu...

Chciałem spytać czy w tym wieku jest warto spróbować iść się na nauke śpiewu od dość dawna mi się to podoba ale nie wiem czy mam wogóle predyspozycje, czy się nie ośmiesze gdy okaże się że mój głos jest bardzo zły...

Chciałbym spytać czy warto się zapisać na jakieś lekcje...? Oraz czy są jakieś ćwiczenia które można praktykować w domu dzięki ktorym mój głos stałby się ładniejszy ?

Pozdrawiam

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Mysle, ze powinienes sprobowac - na pewno Ci to nie zaszkodzi, a moze akurat okaze sie, ze cos z tego bedzie? Jezeli lubisz spiewac, to warto zastanowic sie, czy nie chcialbys wiazac z tym swojej przyszlosci...
    Co do cwiczen domowych - jezeli pojdziesz na te zajecia, to na pewno podadza Ci odpowiedni dla Ciebie zestaw cwiczen glosu, a na razie mozesz po prostu spiewac - to rowniez Ci nie powinno zaszkodzic.
    Co do osmieszania sie - rozwijanie swojej pasji nie jest osmieszaniem sie. Nawet jesli okaze sie, ze nic z tego, nie bedzie to czas stracony - zawsze dowiesz sie czegos o sobie...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Balthazar Zobacz post
    Chciałem spytać czy w tym wieku jest warto spróbować iść się na nauke śpiewu ...
    Proponuję zgłosić się do fachowca od muzyki, który oceni Twój głos i to czy masz predyspozycje w tym kierunku oraz udzieli Ci wskazówek co dalej.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

ośmieszyć się? śmieszni będą ci, którzy cię wyśmieją... jeśli to lubisz i uważasz, że chcesz to robić - zrób to!

lepiej zaryzykować, niż potem zastanawiać się, co by było gdybyś się jednak odważył ...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Dziękója wszystkim za radę, dzięki wam postanowiłem że zadzwonie do szkoły muzycznej i spróbuję swoich sił Jestem wam bardzo wdzięczny

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)