Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

prosba o link metodą "na bezczelnego"

To normalna rzecz, że jak się ma stronę WWW, to czasem ktos przysyła prośbe o umieszczenie linka. Normalne jest również to, że czasem prosi o konkretną jego treść. Ale dziś odbieram pocztę, patrzę, a tam ktoś niby "bardzo prosi" o umieszczenie odnośnika, ale robi to w takiej formie, jak gdyby było oczywistością, że prosba bedzie spelniona. Proponowany opis linka to wlaściwie bardzo krótki komunikat marketingowy. Dodatkowo oczywiscie logo, które "niech będzie linkiem". Żeby nie było wątpliwości plik z logiem podsyłają, co by sobie wlasny transfer zajmowali Strona oczywiscie niepowiązana tematycznie z trescia mojej strony

Hmmmm.... przyznam szczerze,że dech mi zaparło. Ot, dylemat, odpowiedzieć cennikiem wyświetleń, czy też zapytać o to, czy może obok linku nie zamieścić całej ich oferty?

Macie podobne przygody?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Zrob co uwazasz. Szukaja "na chama" naiwnych, ktorzy udostepnia swoje miejsce wypracowane na stronie za free?
    Odeslij im cennik.

Pozdr.

A ja bym im odpisał w tym samym tonie podając nr swojego konta i informując, że jak tylko należność wpłynie na konto, to ich odnośnik pojawi się na Twojej stronie.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Hmmm może akurat to jakiś burak, który po prostu nie wie jak powinien się zachować... Ale i tak wysłałbym mu cennik wyświetleń... Może być nawet zawyżony :twisted:

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

A ja bym umiescil banner (w jakiejs cholernie ciemnej czesci serwisu) po czym spytal sie czy chce fakture czy paragon.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Re: prosba o link metodą "na bezczelnego"

Cytat Napisał Wilk
    To normalna rzecz, że jak się ma stronę WWW, to czasem ktos przysyła prośbe o umieszczenie linka. Normalne jest również to, że czasem prosi o konkretną jego treść. Ale dziś odbieram pocztę, patrzę, a tam ktoś niby "bardzo prosi" o umieszczenie odnośnika, ale robi to w takiej formie, jak gdyby było oczywistością, że prosba bedzie spelniona. Proponowany opis linka to wlaściwie bardzo krótki komunikat marketingowy. Dodatkowo oczywiscie logo, które "niech będzie linkiem". Żeby nie było wątpliwości plik z logiem podsyłają, co by sobie wlasny transfer zajmowali Strona oczywiscie niepowiązana tematycznie z trescia mojej strony

Hmmmm.... przyznam szczerze,że dech mi zaparło. Ot, dylemat, odpowiedzieć cennikiem wyświetleń, czy też zapytać o to, czy może obok linku nie zamieścić całej ich oferty?

Macie podobne przygody?
    Z innej beczki: fajna storna, wiele potrzebnych info - dodaje do ulubinych. Mogę dodać link do swojej strony?? Gdybyś się zgodził byłoby miło

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)