Ona jest pedałem... ja prawie z krzesła spadłem
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Ona jest pedałem... ja prawie z krzesła spadłem

Własnie kumpel podrzucił mi linka:

http://www.joemonster.org/filmy/4243/gejonocki

Doskonałe podsumowanie "afery teletubisiowej"

hev fan

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

POST NA FORUM:
    Szukamy zboczeń w bajkach ))) Jakich bądź, najdziwniejsze porównania. Taka inspiracja wątkiem kasi o teletubisiach i domniemanej promocji homoseksualistów. Pozwolę sobie przytoczyć z tamtego wątku [...] "Bolek i Lolek i zajączki (czy tam króliczki) z Misia Uszatka???? Nie dosyć, że śpią razem, to jeszcze w rodzinie" i [...] "Gucio z "Pszczolki Mai" - obraz meskiego szowinitsy i lenia. Tygrys z kubusia - rozbrykany ,metroseksualny egoista,ukrywajacy sie pod plaszyczkiem niekumatego"

FORUM BURZY MÓZGI:
    ***Żwirek i Muchomorek - nie dość że geje to jeszcze na ciągłym haju
    Pyza na polskich dróżkach - promowanie ucieczek z domu
    Sąsiedzi - dużo czasu razem spędzają a kobiety żadnej ...hmmmm

***"Piekna i Bestia", typowa zoofilia, młoda kobieta łasząca sie do wielkiego bowoła.
    "Królewna śnieżka i 7 krasnoludków", dziewica i siedmiu napalonych, starych kurdupli.
    "Kacze opowieści", stary kaczor w otoczeniu młodych i chętnych kaczuszek.
    "Przygody rozbójnika Rumcajsa", żyją z Hanką bez ślubu i jeszcze dziecko mają.

***Aa! shrek - zwiazek osła i smoczycy ??i ich dzieci? toż to zagrozenie dla wielu gatunków DDDD

***A trzy małe świnki? próbują sie same nawrócić i zbudować osobne domki ,a i tak sie kończy ze mieszkaja razem ,i co oni tam robią przy tym kociołku????

***Pan Kleks w swojej pedofilskiej akademii.

***Makowa Panienka i Motyl Emanuel - on homoseksualista jak się patrzy (ona to jedynie przykrywka-parawan). W dodatku wiecznie naćpani i to twardymi narkotykami.

***A Muminkowi ogonek STERCZAŁ z podniecenia! I to niejednokrotnie! Uwielbiam braci Grimmm - czysty sadyzm, mniam! Tu komuś ciernie wykłuły oczy, tam kogoś wsadzono do pieca, ówdzie uśmiercono niewiastę ukropem...

***Było już o pszczółce Mai, ale jeszcze jeden cytat: Gucio "A my sobie tu z Mają pobaraszkujemy!"
    i Krecik co to z przyjaciółmi czasem jeździ na grzybkach

***Krecik to Ubek. Krecia robota. No i pod ziemią się chowa, znaczy ma coś do ukrycia.

***Smerfy - no normalnie orgietka jedna Smerfeta (ma dziecko nie wiadomo z kim?) i 100 chopców

***No właśnie! zawsze się zastanawiałam, skąd sie wzieły te wszystkie smerfiątka!

***Ja jeszcze o "Pszczółce Mai"-Maja -wywrotowiec,bo uciekła z ula,gdyż nie chciała podporządkować się zasadom tam panującym.Wolała wolny seks
    "Franklin"-homoseksualizm (bo dwóch chłopców)i zoofilia zarazem (bo żółw i miś).
    A "Koziołek Matołek",co włóczy się po całym świecie i się puszcza na prawo i lewo z kim popadnie.
    "Reksio" to zoofili(bo pies)i pedofilia,bo dziecko.
    Dla mnie "Bolek i Lolek",to biseksualiści,bo jeszcze bałamucą biedną Tosię i uprawiają seks grupowy.

***w kołysance:
    Kochał ją król
    kochał ją paź
    kochali ją oboje
    i ona ich kochała też
    kochali się we troje

***A Kubuś Puchatek to ekshibicjonista!! Zauważcie: koszulkę nosi, ale gaci założyć to już nie łaska!

***Gargamel - samotny facet mieszkający z kotem... hmmm...jakby się zastanowić to akurat taki model może być uznany w naszym kraju za całkiem normalny

***Kubuś to w ogóle transseksualista :P Po angielsku to on jest TA WINNIE THE POOH

***Dla mnie krasnoludek to zawsze był taki nie wiadomo kto, mały z brodą, w dodatku zawsze kręcił się albo obok Śnieżki, albo Sierotki Marysi

http://ratunku-co-robic.blogspot.com...k-pandory.html

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Tak rewelka jest ten filmik..
    a to z innej bajki co to były podobno dwie

http://www.youtube.com/watch?v=2HCKxYO0be0

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

rzeczywiście, świetne podsumowanie :-D

Btw. To tak się zastanawiam, a te krasnoludki to do czego są potrzebne tej Sierotce Marysi, nimfomance jednej :-D

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)