Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Wolontariat w Afryce i Indiach

Szanowni forumowicze !
    Mam na imie Michał, i jestem wolontariuszem dla organizacji Humana People to People. Wiem ze zainteresowanie tematem wolontariatu w Afryce jest spore3, dlatego chcialem wam troche przyblizyc ten temat. Od 2 miesiecy jestem na kursie środowiskowym GAIA, ktory pozwala mi otrzymac stypendium na kurs przygotowawczy i wyjazd do afryki. Pokryc koszty transportu, ubezpieczenia itp. Jest to dobra opcja dla ludzi ktorzy nie maja pieniedzy zeby z wlasnej kieszeni zaplacic za program. Za kolejne 2 miesiace rozpoczynam kurs przygotowawczy w norwegii, a potem półroczny program w Zambii (oczywiscie jest to tylko jeden z mozliwych do wyboru krajow). Jednym z moich zadan jako wolontariusza jest pozyskanie chetnych do programu, ponbiewaz mimo sporego zainteresowania, ilosc wolonrtariuszy jest nadal niewystarczajaca. Jezeli chcieli byscie uczestniczyc w takim projekcie, zatrzymac rozprzestrzenianie sie wirusa HIV, uczyc osierocone dzieci, sadzic drzewa, lub w inny sposob przyczynic sie do odrodzenia tego pieknego kontynentu, teraz jest na to czas. Zapotrzebowanie na rece do pracy jest wielkie. Wybor projektow jest bardzo duzy, bardzo wiele z nich wygralo miedzynarodowe nagrody za efektywnosc, nie sa to jednorazowe akcje, lecz planowane na kilka lat powazne inwestycje ktore tworzą podtrzymywalny rozwoj i daja szanse zwyklym ludziom. Bardzo chetnie odpowiem na wszelkie pytania, odpowiedzi mozecie tez znalezc na stronie www.humana.org . Z gory dziekuje za jakiekolwiek przejawy zainteresowania. Pozdrawiam
    Michał

Smile

Witam nazywam się Kasia, od jakiegoś czasu jestem zainteresowana wyjazdem na wolontariat do Afryki. Mieszkam teraz w Wielkiej Brytanii i tu pracuje, mam 31 lat jestem singielką nie mam dzieci, ukończyłam licencjat pedagogiczny. Prosiła bym o kontakt poprzez maila.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia