Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24
    Zaawansowany uczestnik redaktor DI
    admin
    Siła Reputacji
    10

Twoja ocena: Yes No

Cytat Napisał INA
    Witam. Zdażyła mi się taka historia: (...) Ale to małe piwo, dość mocno wkurzony na dowidzenia podlazł do telefonu i nie pytając się nikogo o zdanie aktywował pocztę głosową! Na mój sprzeciw co on robi stwierdził, że ma taki prykaz włączć każdemu. Prosiłem żeby wyłączył - niezgodził się, kazał mi zadzwonić sobie na infolinie tepsy i samemu sobie wyłączyć
    Wyslalem w zwiazku z Twoim postem prosbe do biura prasowego TP SA, o ustosunkowanie sie do dzialan ich pracownika. Ponizej odpowiedz, ktorej udzielila nam pani Barbara Górska, Rzecznik TP:

Rola sprzedawcy jest proponowanie klientom oferty jak najlepiej dopasowanej
    do ich indywidualnych potrzeb. Decyzje o zamówieniu usługi musi podjąć
    klient. W żadnym wypadku sprzedawca nie jest uprawniony do zamawiania czy
    uruchamiania usług w imieniu klienta bez jego zgody.

Wszystkich klientów, którzy spotkają się z tego rodzaju nagannymi
    praktykami, prosimy o zgłoszenie nazwiska sprzedawcy na numer Błękitnej
    Linii 9393. Sprzedawcy posługują się identyfikatorami na których znajduję
    się imię i nazwisko i numer identyfikacyjny.
    W sprawach forum uderzajcie do moderatorów, proszę. W sprawach DI korzystajcie z formularza na stronie Hidden Content . Dzięki.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Dzięki KRZYSIEK za włożony swój tród w mojej sprawie.
    Jeszcze dziś porozmawiam sobie z błękitną linią na temat tego gościa. Zobaczmy co z tego wyniknie
    Pozdrawiam cierpliwych.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

ucałowania dla tepsy!

Telekomunikacja Polska złamała prawo żądając od abonentów kopii umowy zawartej z konkurencyjnym operatorem – uznał Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Jak głosi oficjalny komunikat UOKiK, postępowanie antymonopolowe przeciwko Telekomunikacji Polskiej zostało wszczęte na wniosek Netii w listopadzie 2003 roku. W trakcie przeprowadzonego postępowania stwierdzono, że TP SA żądała od abonentów, którzy złożyli w jej jednostkach organizacyjnych zlecenie preselekcji, kopii umowy zawartej z Netią, uzależniając od tego realizację zlecenia. Abonenci byli więc zmuszani do dopełnienia większej, niż wynikająca z obowiązujących przepisów prawa, liczby warunków determinujących możliwość skorzystania z usługi. TP SA uzyskiwała natomiast informacje o treści umów o świadczenie usług telekomunikacyjnych zawieranych przez operatorów alternatywnych. UOKiK podkreślił, iż warunki, od spełnienia których uzależniona jest możliwość skorzystania przez abonenta z usług świadczonych na zasadzie preselekcji, określają przepisy obowiązującego prawa. Zdaniem Prezesa Urzędu działanie TP SA, utrudniało abonentom możliwość skorzystania z przysługującego im prawa do swobodnego wyboru operatora świadczącego usługi połączeń międzystrefowych oraz międzynarodowych. Uznał także za prawdopodobne, iż część konsumentów w ogóle zrezygnowała ze zmiany operatora, gdy spotkała się z żądaniem przedstawienia dodatkowych dokumentów. W związku z ww. działaniami Telekomunikacji Polskiej, Prezes Urzędu nałożył na nią karę w wysokości 1 mln 401 tys. 192 złotych. Decyzja nie jest ostateczna, przysługuje od niej odwołanie do Sądu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.
    Ucałowania dla Tepsy!

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

" INA " co ty złodziei do domu wpuszczasz ! Oszalałeś ! Oj niech by mi taki który z telekomuny przyszedł ! Mój pies i bejzbol za szafą na niego czeka. A tak po za tym zazdroszczę tym którzy mają możliwość skorzystania z innego operatora. Co do Tele2 to też się przenoszę ale tak sobie myślę że jak się już wszyscy przeniosą to telekomunie zostanie tylko abonament więc na czym będą kasę bić ? Musowo trzeba będzie podnieś abonament !

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Zdarzyło mi się kiedyś, że moja cierpliwość do TPSA sięgnęła granic. Chodziło oczywiście o neostradę. Na infolinii otrzymałam adres info@neostrada.pl bym tam wysłała moją reklamację. Zrobiłam to dnia 08.02.2005. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałam odpowiedzi.
    Podaję tu ten adres, bo może komuś innemu (płacącemu wyższe niż ja rachunki) uda się uzyskać od nich odpowiedź.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Reklamacje najlepiej zanieść do Telepunktu albo podyktować na Błękitnej Linii, bo tam dostaje się potwierdzenie o odebraniu reklamacji.

Henio jaki był cel zamieszczenia tego tekstu? Przeszkadzasz tylko w przeglądaniu forum. Nie ma tu małych dzieci. Każdy takie informacje sam może sobie znaleść.

A co do Tele2 to złodziejska firma. Nie wiem kto to mógł pozwolić na takie bezprawie aby ta firma mogła świadczyć "swoje" usługi. Przykładowo macie kabel do sąsiada wykupiony na własność, a tu wam jakiś urzędnik każe udostępnić go panu Kowalskiemu. Co do za konkurencja, która nie ma własnych urządzeń?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Hahahaa.... no to juz przegiecie, zupelnie jak na tym obrazku

http://aycu03.webshots.com/image/984...5695918_rs.jpg

Dzieki Ci Panie za operatorow niezaleznych, ja na szczescie mam dialog i nie mam takich problemow. Swoja droga dzis mija termin zmiany operatora (bez zobowiazan) jesli macie umowe na neo. Info i formularz rezygnacji na http://www.dialnet.pl

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ja już dawno zrezygnowałam z usług telekomunikacji polskiej. Właśnie dlatego, że mieli jakis problem żeby zmienić mi abonament na mniejszy i się po prostu doprosić ich nie mogłam:/ to było takie frustrujące:/

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

TP SA to jedyna chyba firma, której szczerze nie-na-wi-dz-e!
    o_glowie:

i przyznaję, ze moment kiedy skazany tylko na TP SA musiałem zalozyc neostrade, był najbardziej koszmarnym z moich ostatnich 6 mc w zyciu.

skrajna niekompetencja, krętactwo, chamstwo (jeśli to tu przekleństw, to z góry przepraszam). Przez 3 mc prob uruchomienia najprostrzej uslugi na swiecie nazbieralem na TP SA tyle złości, ze mi do końca moich dni chyba nie przejdzie.

aż zaklnę szpetnie!
    na furę Rydzyka! a niech ich HUTA! :krzycze:

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

ale co pracownicy TPSA nie byli ci w stanie jakoś pomoc? żebyś był bardziej zadowolony?

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)