Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

"Nasza" "kochana" TPSA

Kilka dni temu otrzymałem polecenie zapłacenia niedopłaty rachunku za lipiec 2002 roku(!) i to w formie nakazu pod rygorem sprzedaży moich wierzytelności firmie windykacyjnej.
    Co się okazało (po 2 tygodniach szukania przyczyny), że TPSA zmieniła sobie swój wewnętrzny numer ewidencyjny nie informując mnie o tym przez co moim zdaniem naruszyła warunki umowy. Tym samym spowodowało to, że przez okres 3 miesięcy byłem jeszcze rozliczany z 2 (słownie dwóch) kont! Mało tego w styczniu 2003 roku otrzymałem notę wzywającą mnie do zapłaty za zaległości za 2002 rok, którą uiszczyłem.
    Panowie i Panie z TPSA! Jako indywidualny odbiorca Waszych usług chcę przypomnieć Wam o prawie obowiązującym w tym kraju, ponadto chcę zwrócić uwagę, że jako osoba płacąca rachunki grubo powyżej przeciętnej wymagam choć odrobiny szacunku! Mam być informowany o Waszych wewnętrznych decyzjach dotyczących mnie a także o wszelkich niedociągnięciach z mojej strony (jestem tylko człowiekiem) odpowiednio wcześniej i to na piśmie z odpowiednim wyprzedzeniem. Niestety o zaległościach tych nikt mnie wcześniej nie informował aż do chwili obecnej (i to w jaki sposób!).
    Chcę oświadczyć, że jeśli pojawi się na terenie przeze mnie zamieszkałym jakikolwiek inny operator oferujący usługi internetowe, to będę ich pierwszym klientem a TPSA podziękuję za wątpliwej jakości usługi.
    Parę dodatkowych uwag:
    9393 to bardzo wygodny numer telefonu tylko dla Was a nie dla użytkowników. Wszystkie odpowiedzialne osoby stały się anomimowe;
    9395 numer faxu by przesyłać Wam coś na piśmie, to dobre było na połowę XX wieku, teraz jest XXI (tak dla przypomnienia) i może choć e-maila podacie (alternatywnego dla tego faxu).
    Z pozdrowieniami dla osób z Błękitnej Linii, którzy się pocą (zamiast rzeczywistych sprawców) wysłuchując rozżalonych abonentów.
    Bork
    jbork@o2.pl
    januszb1@wp.pl
    :evil:

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

jak to dobrze ze juz nie jestem w tepsie :shock:
    obecnie to Dialog i jakos narazie nie narzekam..

Przed chwilą rozmawiałem ze znajomym pracującym w tepsioe, ktory przekonywał mnie, ze tepsa dobrze traktuje tylko Klientow placacych potezne rachunki - zwykli, "szarzy" Klienci jej nie obchodza specjalnie.
    A tu prosze, okazuje sie, ze i tu potrafia sie pokazac ze zlej strony.

Nie zazdroszcze...

Pozdrawiam serdecznie

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Zacznijmy od podstawowej sprawy: TPSA jak również inne firmy, nie ma prawa sprzedać Twoich danych firmie windykacyjnej bez wyrażenia przez Ciebie na to PISEMNEJ zgody.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

A pod tym linkiem znajduje się podstawa prawna odnośnie tekstu powyżej: http://www.giodo.gov.pl/266/id_art/992/j/pl/

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Witam. Zdażyła mi się taka historia: Wczoraj pojawił się u mnie domokrążca z TPSA i namawiał na różne promocje takie jak naliczanie sekundowe itp.
    Człowkiek, który zawitał (nie wiem czy tutaj mogę podać jego nazwisko) miał pecha, że trafił na mnie, chciał mi wcisnąć wielkie promocje - naliczanie sekundowe za podniesienie abonentu jedynie o 5 zeta, chciałem żeby mi udowodnił, że będzie taniej i tu się zaczeła zabawa. O kalkulatorze i przeliczaniu nie chciał nawet słyszeć, nic nie wspomniał, że przy naliczaniu sekundowym za uzyskanie połączenia odrazu z góry jest pobierana opłata 19 gr. dla przykładu (to już mojego): połączenie np 5 min w standardzie wyniesie 70 gr. (2 jednostki) przy połączeniu sekundowym 19gr start + 5*0,12=60gr razem 79gr dla np 2 min w standardzie 0,35gr w sekundowym 43 gr. Ale to małe piwo, dość mocno wkurzony na dowidzenia podlazł do telefonu i nie pytając się nikogo o zdanie aktywował pocztę głosową! Na mój sprzeciw co on robi stwierdził, że ma taki prykaz włączć każdemu. Prosiłem żeby wyłączył - niezgodził się, kazał mi zadzwonić sobie na infolinie tepsy i samemu sobie wyłączyć (a ja mam sekretarkę w domu i ją widział). Ręce opadają. Nie wiem kogo opier... za takie zachowanie pracownika TPSA a to co wyczyniał (próbował wcisnąć to nie wszystko co tu napisałem. Pozdrawiam i czekam na odp czy mieliście też spotkania z takimi ... z TPSA.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Podeślij mi na priv swój prywatny numer telefonu to powinienem namierzyć PKI odpowiedzialne za tego przedstawiciela.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

o tepsie

Witam wszystkich orżnętych i oszukiwanych przez tepsę!
    Nie chcę sie powtarzać (z "Nimitzem" zadarłem za ton moich wypowiedzi o tepsie, bronił ten kolega tepsy, w zeszłym roku walczyłem z tymi złodziejami (po mmoich interwencjach mailowych do mediów dostałem telefony kom z tepsy z przeprosinami (kilka sie posypały po tych dziesiątkach moich maili do mediów), były oczywiscie faktury korygujace itd itd. Ale zdrowia i zszarpanych nerwów nikt mi nie zwrócił. Teraz zresztą mam też 50 % obniżony abonament na najbliższym rachunku, bo mnie przez omyłkę odłączyli (windykacynie!) Linia 9393 błekitna to zwykła zsiema, gangsterstwo i k------o. To tyle.
    A teraz, od 8 grudnia przepisałem sie na lokalne stacjonarne do tele2, w zemście za ci gangsterzy mnie odłączyli od 23 grudnia do końca 2004 roku (czyli całe święta). Przebolałem to (mam oprócz stacjonarnego trzy komórki)
    Teraz, od 1 stycznia mam już tele2, na razie utrudnione bo przez 0106158 (ale to nic, mój bezprzewodowiec programowany łyka to na jeden klawisz). Potem mam juz tylko mieć (na lokalne) tak jak z komórki czyli 58 (moja strefa). Oczywiscie gangsterom haracz płacić muszę (mimo ze tele2 już mnie obsługuje) w wys miesiecznego abonamentu (podobno za to że kiedyś, w mrocznych czasach komuny miasto wybudowało studzienki telekomunikacyjne, a gangsterzy dostali je w porocesie prywatyzacji tę "ostatnią milę" za darmo (za jaką łapówę Warszawsko-rządowo-centralną?). Nasytępna komisja sejmowa powinna to wyjaśnić?
    To tyle.
    Pozdrawiam poszkodowanych przze gangsterów, a w d....e mam ich obrońców...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

i jeszcze jedno

I jeszcze jedno. Internet mam z kablówki - 89 zł za 512 kBpsów, modem kablowy za 1 zł, bez opłaty instalacyjnej. Dupków reklamujących neostradę spuszczam po schodach...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Nie widzę w tym nic dziwnego. Abonament płacisz ponieważ korzystasz z łącz Tepsy (na bloku, skrzynce i studzience) oraz ich centrali. Dlaczego? Ponieważ dopiero na centrali rozmowy zostają przekierowane na TELE2.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)