Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Neostrade miałam niecałe dwa lata i narzekać na nich nie miałam powodów, z rozstaniem z Neo było trochę zachodu, ale dałam sobie radę.

Od stycznia mam Multimedia i też jestem bardzo zadowolona, głównie to oferta cenowa mile mnie zaskoczyła. Płacę 25 zł miesięcznie za 256, w godzinach nocnych bywa że mam szybkość 350 kb/s, limitów nie mam a przerwy w dostawie są sporadyczne nie dłuzsze jak dwie/trzy godziny.

Zaawansowany uczestnik moderator
    Siła Reputacji
    0

dodaj, że jesli sie weźmie oferte Netii po kabalch tp to nie trzeba mieć abo standrdowego; styka socjalka, więc kolejne 30 dychy zostają w kieszeni
    Nie wiem skąd masz te 30zł. plan socjalny to ok 30zl, plan standardowy ok 40zl, startowy ok 50zł, plan 60 minut za darmo to też 50zł. Dla klientów którzy korzystają jeszcze z planu standardowego różnica wynosi 10zl, dla pozostałych max 20zł.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Co ciekawe, Gazeta Wyborcza porównała ze sobą oferty różnych dostawców internetu: http://gamma.infor.pl/p/_wspolne/obr...0.004a.101.jpg
    Jak widać Netia wypada najlepiej!

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

uwazasz, ze w ogole mozna jeszcze konkurowac z oferta netii? od kiedy jest rok netu a friko przy 3 letniej promocji, to nie udalo mi sie wygrzewac rownie rewolucyjnej uslugi.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Jak działa internet w Netii (przez linię telekomunikacji polskiej)? Chodzi mi głównie o to czy nie ma przerw w czasie korzystania z internetu. Kończy mi się umowa z tp, a jest jednak kilka złotych różnicy miedzy tp a netią,a oprócz tego netia oferuje większą prędkość. To pytanie kieruje do osób, które posiadają internet w netii.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Hej, ja mam internet z Netii, od kwietnia na łączach TP i bardzo sobie chwalę.
    Dokładnie mam 1,3 MBit/s. Przy tej promocji to się nie masz nad czym zastanawiać tylko brać jak dają. Netia chce zabrać klientów TPsie i dlatego taka promocja, potem już może nie być takiej okazji. Ja nie mam żadnych limitów, śmiga jak złoto. Na początku musiałam trochę poczekać na podłączenie bo się TP z Netią żarło. Wcale się nie dziwię - teraz tylko patrzą jak im klienci do Netii uciekają. I przerw też żadnych w czasie korzystania nigdy jak dotąd nie miałam.
    Ja teraz płacę za 1 MBit/s 64 zł. Płacę i płaczę - bo kto wiedział że, taką promocję zrobią.
    Co ci można więcej radzić sirtepek.
    Sam musisz podjąć decyzję - to Twój net.
    Jedno ci powiem - obojętnie jaką decyzję podejmiesz to będzie dobra decyzja -
    bo Twoja własna.
    Życzę powodzenia. lsnienie:
    Jak zechcesz to napisz co wybrałeś i jak się sprawdza.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Miałem okazję trochę poserfować na necie z Netii. Najgorzej nie jest więc radzę brać w tej promocji bo się opłaca.
    Popieram jednak przedmówców, którzy podważają kompetencje konsultantów tej firmy. Nie można uogólniać, ale sam miałem do czynienia z indolencją gościa po drugiej stronie kabla telefonicznego.

Pozdrawiam

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

To ja mam pytanko. Jak to jest że jesli mamy neta w netii ale na kablu z TP to i tak musimy płacić za utrzymanie łącza ponad 30 zł, więc czy to się opłaca? Słyszałem również, że w netii jak masz 1 mega to rzeczywiście masz około 800 natomiast a w tp było ponad 1024 jak to jest?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Hej.
    Szczerze mówiąc to ja się tak dobrze na tym nie znam. pewnie można sprawdzić na stronie Netii jaki jest transfer.
    Wiem jedno, jak chciałam w TPsie założyć Neo to mi kazali zmienić abonament na standardowy, a ja mam teraz socjalny, na nim mam Netię i nac nie muszę zmieniać. I to mi pasuje.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

@benq
    na tym polega usluga BSA - tel. masz w tp; net u innego operatora; zeby miec net w netii styka socjalka w tp

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)