Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Który internet lepszy?

Szacuneczek
    Za miesiąc skończy mi się umowa z Neostradą TP. Poszukuję nowej oferty internetu. Mieszkam na wsi Werbkowice, niedaleko Zamościa. Zainteresowałem się ofertą firmy Mulimedia, lecz nie mogę skorzystać, ponieważ zasięg Multimedii nie dochodzi aż tak daleko:P. Co myślicie o Netii? Czy ona jest lepsza od Neostrady? Czy nie ma kłopotów z połączeniem się z internetem? Jaki internet polecacie najbardzej i nie ma nim kłopotów opróćz Neostrady. Interesuje się prędkością od 512MB do 1GB w granicach cenowych od 0 do 50 zł. i umową na 24 miesiące.
    Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby :P

Pozdrawiam
    Łukasz

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał sirtepek Zobacz post
    Szacuneczek
    Za miesiąc skończy mi się umowa z Neostradą TP. Poszukuję nowej oferty internetu. Mieszkam na wsi Werbkowice, niedaleko Zamościa. Zainteresowałem się ofertą firmy Mulimedia, lecz nie mogę skorzystać, ponieważ zasięg Multimedii nie dochodzi aż tak daleko:P. Co myślicie o Netii? Czy ona jest lepsza od Neostrady? Czy nie ma kłopotów z połączeniem się z internetem? Jaki internet polecacie najbardzej i nie ma nim kłopotów opróćz Neostrady. Interesuje się prędkością od 512MB do 1GB w granicach cenowych od 0 do 50 zł. i umową na 24 miesiące.
    Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby :P

Pozdrawiam
    Łukasz
    Heh... Ale Internet jest jeden. A co do jakości usług firm - wszystko zależy od obszaru. Co do prędkości - chyba Ci się troszkę pomieszały.... Ale to nic...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

MMMM... Internet 1Gbps za 50zł - biorę 2kg :brawo: od ręki

A odnośnie pytania - ja bym brał Netię. Chociażby tylko dlatego, żeby nie dać więcej TelePsom zarobić 8)

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

internet w netii to proszenie się o kłopoty. Może ci podłączą za miesiąc, może jutro, a może za 20 lat. Przynajmniej w TP masz pewne, ostatnio dzwoniłem do nich o 3 w nocy bo nie było internetu i telefon nie działał. Pewnie przez burzę coś siadło na centrali. O 9 rano internet już był, ~południa działał telefon. Jeszcze mi zadzwonili na komórkę potem, czy przysłać kogoś do domu.

Już widzę, jak "ochoczo" TPSA znana z praktyk monopolistycznych, olewania klientów (to się ostatnio bardzo poprawiło) i podejrzanych praktyk rynkowych zabierze się za naprawę... usługi konkurencji :nanana:

Nie wiem, ile by to zajęło w netii bo na zwykłe podłączenie ich klienci czekają po 4 miesiące. Na pewno > 20 minut, bo ja tyle czekałem na ich infolinii, żeby ktoś raczył się odezwać... (w normalnych godzinach). Kompetencję osób na infolinii pominę, bo jej nie zauważyłem :P

Więc jeśli 10 złotych miesięcznie to dla ciebie sprawa życia i śmierci - bierz netię. Chociaż, gdybyś chciał wziąść 1MB z netii to ja już bym 100x bardziej wolał 0,5MB z tpsa.

Ja bym już wolał dopłacić tą dychę (dwa piwa), żeby mieć spokój. Przynajmniej zaoszczędzę na fajkach

Nie wspominając już o tym, że internet z netii działa wolniej, bo do przepustowości wliczają pakiety nazwijmy to "kontrolne" (0,5MB w tpsa to tak na prawdę ~0,64MB), miało to być naprawione, ale jakoś cicho o tym, ma ktoś może info aktualne jak im idzie z podłączaniem i zmianą tego?

Chociażby tylko dlatego, żeby nie dać więcej TelePsom zarobić
    Dobrze, że są tacy "męczennicy" cierpiący "za sprawę". Dzięki nim mam np. internet bez limitów w tpsa

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Żebyś wiedział, że dzięki takim męczennikom i ostremu posunięciu Netii masz bez limitów. Inaczej by Cię Twoja kochana TelePsa dalej miała głęboko w d.. przez najbliższe kilka lat :-P

p.s. nie mam łącza ani z Netii, ani z TP :P

Zaawansowany uczestnik moderator
    Siła Reputacji
    0

Korzystam z łącza TP od 4 lat jeżeli się nie mylę. NIGDY nie miałem większych problemów. Nie mogę się nadziwić ludziom narzekającym jaka to TP jest zła, bo nie podłączają jej neo, bo nie mogą się dodzwonić do obsługi, bo w końcu nie działa tak jak ma.

JEDEN raz czekałem na połączenie z obsługa techniczną neo więcej niż 5 min.

Przez DWA tygodnie miałem "stałe problemy" z internetem - zaraz po zniesieniu limitów.

JEDEN raz MIAŁEM czekać na naprawę awarii ponad 24h. Jak się okazało po 2-4h było już wszystko OK.

Po awarii linii w czasie burzy od momentu zgłoszenia do wymiany kabla minęła może godzina.

To są moje największe problemy z neo w przeciągu 4 lat.

Limitów nie miałem nigdy. Do tej pory wykorzystałem z 640, na dniach zacznę korzystać z czegoś szybszego.

Mam w mieście możliwość korzystania z usług czterech dostawców przez wifi, jednego przez kablówkę, dwóch przez linie tp. Jeżeli mam porównywać moje problemy z problemami klientów innych ISP, to problemów nie mam.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

jak masz możliwośż zamówienia z Netii to skorzystaj tp nie lubie bo zabiera mi moje cięzko zarobione pieniadze; rozumiesz za dużo ich zabiera; w Netii miesięcznie kilkadziesiąt złotych taniej; poza tym do końca lipca Netia ma taką niecodzienna promocję, gdzie rok za darmo dostajesz przy umowie na 3 lata, a przy umowie na 2 poł roku, więc sie opyla jak nie wiem co

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

raczej zdecyduje się na Netię 1MBit/s. Niedawno wyszła nowa oferta 1 rok za free, a następne 2 lata płacisz jeśli wybierzesz prędkość 1MBit/s - 49 zł lub 2MBit/s za 94 zł przy umowie na 3 lata. A jak myślicie która sieć jest lepsza, Netii czy Neostrady?? Czy internet w netii chodzi lepiej niż w neostradzie? Użytkownicy netii proszę pisać jak najszybciej.:P
    Moim zdaniem Neostrada jest trochę za droga, a netia ma niezłe oferty...i jest tańsza niż TPSA.

pozdrawiam
    Łukasz :lol:

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

No fakt niezła oferta - w tepsie wychodzi średnio 51zł na miesiąc, w N 32. Dodatkowo można wziąć pakiet socjalny jak się nie używa telefonu do niczego innego oprócz internetu. Dla mnie 20zł to żadna oszczędność w skali miesiąca (70 groszy dziennie...). Wystarczy na 4 imprezach wypić jednego browara mniej. Wiem, że czasem to trudne się zdecydować na której...

jak masz możliwośż zamówienia z Netii to skorzystaj :wink: tp nie lubie
    p.s. nie mam łącza ani z Netii, ani z TP :P
    Haha, to dobre. Polecacie coś czego nie macie bo nie lubicie tepsy. Kojarzy mi się to z taką idiotyczną akcją "dobre bo polskie", znaczy do dupy - jeśli to, że czegoś nie lubimy jest jedynym powodem żeby polecać konkurencję

Co do netii to fakt jedynym powodem, żeby ją polecać może być niechęć do TP albo cena. Dla mnie to taki internet z biedronki. Znaczy "produkt internetopodobny" W biedronce przynajmniej wiadomo, kto za produkt odpowiada (no i nawet chipsy są dobre), kiedy mamy dwóch producentów to będą się odwiniać wzajemnie, że to wina drugiego - że coś nie działa. Tak też było z internetem by netia na linii tpsa. Netia odsyłała abonentów do TP a TP do netii - jedno wielkie zajebiste przedszkole :sz_usmiech:

Co do sieci... to nie wiem. Pierwsze netia powinna wymyślić coś, żeby podłączyć swoich potencjalnych abonentów a nie ustawiać ich w wielomiesięczne kolejki. Co to ma być? Drugi NFZ? Może za chwilę postawią swoje własne miasteczko namiotowe?

Gdyby ta firma była poważna (a nie jest) a konsultanci prezentowali choć odrobinę czegoś takiego jak inteligencja (a to słowo jest im obce) to dzisiaj mógłbym powiedzieć, czy sieć netii jest dobra. Na razie biorąc pod uwagę "całokształt" mogę powiedzieć, że jeśli ta sieć zachowuje "standard usług netii" - to jest to po prostu kaszana, albo tej sieci w ogóle nie ma :big_smile:

Bitstream idzie w netii po sieci TP, chyba że masz linie netii, zgadnij które pakiety będą miały "pierwszeństwo" i co pierwsze będą tepsiarze naprawiać jak się zepsuje

Netia to w ogóle powinna wynająć drugie 1500 firm, które pośredniczą w sprzedaży ich internetu. Wtedy to już na pewno będą mieli więcej pośredników niż abonentów :zakuty_leb:o_glowie:

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Dla mnie 20zł to żadna oszczędność w skali miesiąca (70 groszy dziennie...).
    dodaj, że jesli sie weźmie oferte Netii po kabalch tp to nie trzeba mieć abo standrdowego; styka socjalka, więc kolejne 30 dychy zostają w kieszeni

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)