Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Question Stop error - co to jest?

Od pewnego czasu mój komputer w trakcie korzystania z Internetu (tj. przy otwartej przeglądarce) restartuje się. Po ponownym uruchomieniu wyświetla się komunikat, że system odzyskał sprawność działania po poważnym błedzie, po wysłaniu raportu do microsoftu na ich stronie wyświetla się następująca informacja:

"Problem caused by Device Driver

You received this message because a device driver installed on your computer caused the Windows operating system to stop unexpectedly. This type of error is referred to as a "stop error." A stop error requires you to restart your computer.

More information

--------------------------------------------------------------------------------

Problem report summary

Problem type
    Windows stop error (a message appears on a blue screen with error code information)

Solution available?
    No

What does this problem mean?
    Windows has encountered a problem it cannot recover from and it needs to be restarted

Cause
    Unknown

Computer symptoms
    A message appears on a blue screen with error code information (for example: 0x0000001E, KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED)"

Informacja ta generalnie niewiele mówi, ale może ktoś z Was wie, o co chodzi i czym to może być spowodowane (jakiś wirus nie daj Boże?)? Do raportu dołączone są jakieś dwa pliki z Temporary Internet Files, chciałam skopiować ich nazwę, ale się nie dało. Zwykle ten błąd pojawia się, kiedy korzystam z Opery, ale nie wiem, czy to reguła, bo z IE korzystam rzadko.

Zaawansowany uczestnik moderator
    Siła Reputacji
    0

Próbowałeś to?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Hmmm, tylko problem w tym, że u mnie nie wyświetla się nazwa błędu, tzn. komunikat, że wystapił błąd jakiśtam i komputer zostanie zrestartowany. Po prostu nagle sam zaczyna się zamykać. Myślałam, że może mozna to w jakiś prosty sposób sprawdzić, czy naprawić. To co przeczytałam na tej stronie którą mi podałeś niewiele mi mówi, bo jest dla mnie zbyt skomplikowane. Cośtam wiem, o komputerach i sporo rzeczy potrafię zrobić sama, ale to przekracza moje mozliwości.
    W każdym bądź razie dzięki za pomoc Jak będzie u mnie jakis informatyk, to mu powiem, o tym problemie.
    Pozdrawiam

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)