Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 69
    Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

google.pl? :nanana:

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

W Teksasie znaleziono rekordowych rozmiarów pajęczynę. Naukowcy zastanawiają się, w jaki sposób mogła powstać gigantyczna sieć.
    Pajęczyna ma wielkość dwóch boisk do piłki nożnej. Rozłożona jest na odcinku 180 metrów porośniętych przez drzewa i krzaki.
    Zdaniem naukowców sieć nie jest dziełem jednego gigantycznego pająka, tylko wynikiem wspólnej pracy milionów małych pajączków. Nie wiadomo jednak, dlaczego połączyły one swe siły. link
    To pewnie te mutanty po pestycydach. Jedziemy na wycieczkę do Teksasu?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał ewcia32
    hej
    Ja też strasznie boję się pająków. W Polsce nie miałam z tym problemów, bo mieszkałam na 2 piętrze. Ale to co się dzieje a Anglii to przekracza moja psychikę. Tak jak wielkie pająki są tutaj, to ja w Polsce nigdy nie widziałam.
    wczoraj zabiliśmy ze znajomymi 3 pająki, duże. jeden uciekł do łazienki (czas mycia skrócony do kilku minut). :stupid:
    tyle ich tutaj, że już mamy własną minigalerię. oto nasz ulubieniec (oczywiście musiał zostać unicestwiony...).

(zdjecie z ogródka, tuż przy drzwiach wejściowych).

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

a ktoś może próbował z urządzeniem do włączania do kontaktów ? Widziałem tutaj w Anglii w telewizji, to reklamowali i sie zastanawiam, czy to działa. Pająki tez mnie denerwują jest ich tutaj spora ilość, w Polsce tyle nie widziałem, raz na rok jednego. A tutaj to codziennie widzę w pokoju po 3-4. Ale na szczęście nie są na razie takich rozmiarów jak u usera tegenaria. Bo chyba bym zawalu dostał :sz_usmiech:

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

hej

krzyżak naprawde paskudny i imponujący.

ja niestety nie mam zdjeć moich koszmarów ostatnio wieczorem na scianie pod sufitem miniatura tarantuli, odwłok wielkosci kciuka, czarne i włochate.
    Nie to żebym chojrak była krzyczałam o pomoc

a wczoraj..... na scianie koło komputera, troche mniejszy niż ten czarny, ciemnobrązowy włochacz @@

tylko skąd one sie biorą? myslalam ze mam tak wszystko juz przetrzepane, ze nie ma opcji ze moze sie gdzies wyhodować..... albo moze przez krake wentylacyjną przełażą?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ja Tam Jeśli Pająk Jest W łazience Zalewam Go Wodą, Proste Tanie Skuteczne

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Hej!!!

Ja też panicznie boję się pająków. Własnie szłam spać gdy po włączeniu światła w sypialni zobaczyłam pająka na mojej pościeli. O spaniu, nie ma mowy. Chciałam stamtąd uciec, ale pomyslałam, że jak pozwolę mu sobie pójsć wolno to już nigdy nie zasnę tam w spokoju. Zatłukłam gada butem - to była pierwsza rzecz, ktora wpadła mi w oko po wyjściu z sypialni. Mąż niestety w pracy i musiałam sobie sama jakoś poradzić. To było okropne, nie wiem jak zasnę. Przeczytałam cały wątek i ktoś napisał wcześniej, że pajaki to samotniki, ale jakoś to do mnie nie przemawia. Mój maż też ciągle mi to powtarz, ale strach jest silniejszy. Pocieszające jest to, że na pewno skorzystam z linków do sklepów gdzie można kupić trucizną na te paskudztwa. Mieszkam w Szkocji, tu też jest duzo pojąków.
    Dziekuję za wszystki posty!

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Co to za pająk

Proszę jeśli nie wiecie to nie mówcie ale jak się ktoś zna....mieszkam w Irlandii, mam tego tabuny, w zeszłym sezonie zatłukłem z 30 w tym już 5 a dopiero idą chłody.
    Niecierpię szczególnie w pościeli!

takie bydle o!
    pozował mi

ludzie jak to tępić? kupiłem takie urządzenie, które emituje różne ultra dźwięki, ma działać na gryzonie i duże pająki...ten sobie wokół tego chodził....

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Ludzie!.. myślałem, że ten wątek wystarczająco obśmiałem... Jurgi, Durden, Tkacz też.... Ale nie!...

OK, nie znam żadnych środków w Irlandii. Znam poczciwy kapeć. Żaden to problem go użyć.

PS. Na pocieszenie dodam, że przeciętny człowiek przez całe życie zjada w nocy ok. 30 pająków.. :P

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ludzie!.. myślałem, że ten wątek wystarczająco obśmiałem... Jurgi, Durden, Tkacz też.... Ale nie!...

A z czego tu się śmiać?
    Dla mnie i jeszcze paru osób to jest naprawdę problem.
    Ja cieszę się że wątek żyje.
    Ale skoro dla was to jest tylko powód do śmiechu i nic lepszego nie potraficie doradzić to jest to bardzo przykre, myślałam że trafiłam na forum na poziomie i dorosłych, dojrzałych ludzi.
    Każdy ma jakąś fobie i dla mnie to nie jest powód do śmiechu.
    Miałam nadzieję że ten wątek pomoże innym którzy tak jak ja boją się pająków. Może stworzymy coś w rodzaju grupy wsparcia, gdzie każdy kto ma taki problem będzie się mógł chociaż wygadać.
    Ale skoro ma być powodem do śmiechu.....:zlosnik:

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)