Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011
Pokaż wyniki od 101 do 108 z 108

Temat: Łańcuszki

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Ciekawe, że państwo wtym kraju komuś za coś płaci... 8)

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Dziś dostałam

Dziś dostałam:

To jest na prawdę zupełnie odmienny od wszystkich łańcuszek. Nic cię nie kosztuje, a możesz tylko zyskać! Szczególnie panowie

Po prostu wyślij go do 9 znajomych

INSTRUKCJE:
    Uśpij swoją żonę (możesz użyć klasycznych środków anestezjologicznych), włóż ją do dużego kartonu, (nie zapomnij o wykonaniu otworów wentylacyjnych) i prześlij ją pocztą do osoby znajdującej się na pierwszym miejscu listy. Wkrótce, twoje nazwisko znajdzie się na pierwszym miejscu listy i otrzymasz pocztą 823542 kobiet.
    Statystycznie, wśród tych kobiet znajdziesz przynajmniej:
    0.5 Miss Świata
    2.5 Modelki
    463 Dzikie nimfomanki
    3,234 Ładne nimfomanki
    20,198 Kobiet mających wielokrotny orgazm
    40,198 Kobiet biseksualnych.

To daje w sumie 64,294 kobiet bardziej napalonych, mających mniej zahamowań, i atrakcyjniejszych od tej zrzędliwej zołzy, którą wysłałeś. A co najważniejsze, masz gwarancję,że paczka którą wysłałeś nie wróci do ciebie.

NIE PRZERYWAJ TEGO ŁAŃCUSZKA.

Jeden gość, który wysłal tę wiadomość tylko do 5 zamiast do 9 osób otrzymał z powrotem swoją własną paczkę, ciągle w tej samej niemodnej sukni, w jakiej ją wysłał, ciągle miała ten sam atak migreny i oskarżycielski wyraz twarzy. Tego samego dnia, międzynarodowa supermodelka, z którą mieszkał od czasu wysłania swojej starej, przeprowadziła się do jego najlepszego przyjaciela (akurat tego, do którego nie wysłał on łańcuszka).
    W czasie gdy piszę ten list, gość, który jest o sześć pozycji przede mną otrzymał już 837 kobiet i znalazł się w szpitalu z powodu wyczerpania. Przy drzwiach sali w której leży czekają na niego jeszcze 452 nie rozpakowane paczki.

UWIERZ W TEN LIST!

To jest unikalna okazja, by uzyskać całkowicie satysfakcjonujące życie erotyczne. Żadnych drogich kolacji, żadnych długich rozmów o pierdołach (którymi zainteresowane są tylko kobiety). Żadnych zobowiązań, zrzędliwych teściowych i niemiłych niespodzianek w stylu małżeństwa. Nie zwlekaj........ prześlij ten list do 9 najlepszych przyjaciół.

PS. - Jeśli nie masz żony, możesz wysłać odkurzacz; jedna z kobiet, którą ktoś inny wyśle będzie wiedziała jak go użyć.

PPS. - Ten list możesz wysłać również do znajomych kobiet, żeby mogly się przygotować na tą wielką przygodę, jaką wkrótce mogą przeżyć.

Zaawansowany uczestnik redaktor DI
    admin
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    10

Papież jest ciężko chory. Człowiek który całe życie poświęcił innym znajduje się na łożu śmierci. Jesteś katolikiem muzułmanine, protestantem czy buddystą wszystko jedno pomódl się za niego w swoim obrządku. A jeśli jesteś ateistą to po prostu życz mu zdrowia odwagi i siły. Nie istotne czy jesteś zwolennikiem kościoła i czy jego przeciwnikiem. Na pewno nie jesteś przeciwnikiem życia. W związku z ciężkim stanem zdrowia papieża dziś wszyscy zmieniają opis na "zdrowie dla papieża" + coś od siebie. To nie jest zwykły idiotyczny łańcuszek. Chodzi tu o człowieka, dobrego, uczciwego kochającego innych. Moza to być jedyna okazja aby ludzie zjednoczyli swoje myśli dla tego wspaniałego polaka. wyślij to wszystkim których masz na gadu-gadu...

:roll: to jest juz przesada...moim zdaniem to te cale lancuszki po smierci Papieza to kpina z niego...po prostu..

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

A ja ostatno dostałem takiego łańcucha:
    To jest lancuszek SRANIA NA ŁAŃCUSZKI. Jesli srasz na lancuszki szczęscia wyslij ten lancuszek wszystkim (lacznie ze mna).
    Jesli wyslesz to : 5 osobom- nic sie nie stanie, 10 osobom - nic sie nie stanie, 15 osobom - tez pewnie nic sie nie stanie,
    20 osobom - zgadnij co sie stanie ... NIC !
    666 osobom - tez sie kurwa nic nie stanie
    Otoz to: Nic sie kurwa nie stanie !
    Ania nie wyslala lancuszka i nic się jej nie stalo,
    Grzesiek wyslal lancuszek i nic mu sie nie stalo
    Robert nie wyslal lancuszka i pierdolnal go tramwaj, ale nie wiadomo jaki byl zwiazek z lancuszkiem
    i się po pachy obśmiałem...

Anonymous
    Gość

Cytat Napisał Piotr
    Człowiek, który napisał taką wiadomość, cieszy się gdy wiadomość dotrze do niego od zupełnie przypadkowej osoby... a innych, np. mnie, krew zalewa...
    Dlatego też Piotrze..... postępujemy tak (to działa).

1. Instalujemy Kadu (wiem, ze to dla KDE, sam nie używam KDE, ale wystarczy mieć KDE base i pójdzie w kazdym środowisku)

2. Sciągamy wtyczkę antyłaćuszkową.....jest taka i została przetestowana. Działa naprawde z powodzeniem.
    Wysłany 13 Kwi 2005 - 8:02
    Post scalony autoamtycznie - edytuj swoje posty - opcja zmień

Cytat Napisał WebLion
    Dziś dostałem coś takiego

Jestem albańskim wirusem (skasujseplik) komputerowym ale z uwagi na słabe zaawansowanie mego kraju nie mogę nic Ci zrobić.
    Proszę skasuj sobie jakiś plik i prześlij mnie dalej!
    Dziękuję za współpracę!
    Piękne - prawda?
    Miałem kiedyś coś podobnego: brzmiało mniej więcej tak.

My, uzytkownicy Linuxa, FreeBSD, OpenBSD, BeOS, i MacOS musimy byc solidarni z resztą świata komputerowego pracującego na MS Windows. Dlatego oto dostajesz taką możliwość.

TO JEST WIRUS HONOROWY

Odbierz go, prześlij dalej i skasuj sobie kilka plików, a poczujesz jedność z innymi uzytkownikami.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Masz nieaktualne info. Kadu już nie wymaga KDE, wystarczy biblioteka Qt.

Anonymous
    Gość

Cytat Napisał NKG
    Masz nieaktualne info. Kadu już nie wymaga KDE, wystarczy biblioteka Qt.
    Faktycznie.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia