Strona 20 z 36 PierwszyPierwszy ... 10181920212230 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 357
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

aurelici:P

Cytat Napisał deacon Zobacz post
    jestem na 6 rozdziale i wiem, ze to bedzie moj horror roku, albo i ksiązka roku. świetna!
    zatytułowana "Kapłan" a autorstwa Krzysztofa Kotowskiego.
    Właśnie czytam Kapłana, głupia okładka ale środek pyszny!
    Pewnie Kościół zaraz sie przyczepi ale to normalka w tym kraju..
    podzielę sie z Wami fajnym cytatem z Kapłana:

"A ty jak go poznałaś?
    – W szpitalu psychiatrycznym.
    – A, no tak. – Przypomniał sobie.
    – Ale też dobrze. Romantycznie.
    Lekarka i geniusz, którego trzeba wyleczyć z mądrości i przystosować do dzisiejszego świata:P

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Dla mnie najlepsze książki to "Alchemik", "Weronika postanawia umrzeć", "Piąta Góra" Paulo Coelho.
    Pozatym "przebudzenie" A. de Mello. Takie refleksyjne, zmieniające obraz świata.Polecam. :-) Narazie tyle

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Ręka mistrza

Jakiś czas temu czytałam Kapłana - całkiem ok. Aktualnie przymierzam się do przeczytania najnowszej książki Kinga "Ręka mistrza".

A ja sięgnęłam po literaturę wojenną:
    Kaci i ofiary reesa.
    Bunt w Sobiborze.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Mój ostatni typ: Pachnidło. Historia pewnego mordercy Patricka Süskinda, książka fenomenalna pod każdym względem. Unikatowy pomysł, zaskakującda fabuła, rewelacyjny warsztat autorski.

Jakoś nie mogłam się do Pachnidła zabrać. Ale to kolejna dobra opinia o tej książce więc moze w końcu

Uczestnik Forum moderator Avatar Rybzor
    Siła Reputacji
    0

Jak dla mnie "Samotność w sieci", ale to pewnie tylko dlatego, że mało książek czytam : f.

Zaawansowany uczestnik redaktor DI
    admin
    Siła Reputacji
    10

Cytat Napisał Jurgi Zobacz post
    Mój ostatni typ: Pachnidło. Historia pewnego mordercy Patricka Süskinda, książka fenomenalna pod każdym względem. Unikatowy pomysł, zaskakującda fabuła, rewelacyjny warsztat autorski.
    Byłem na filmie. Mnie się podobał, żonie tak sobie. Z moich dotychczasowych doświadczeń jednak wynika, że filmy oparte na książkach nie dorównują jakością i intensywnością przeżyć pierwowzorom, dlatego też chętnie sięgnę i po tę książkę.
    W sprawach forum uderzajcie do moderatorów, proszę. W sprawach DI korzystajcie z formularza na stronie Hidden Content . Dzięki.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Przez długi okres czasu moją ulubioną książką były Filary ziemi Kena Folleta, ale ostatnio zacząłem czytać więcej fantastyki i coraz bardziej przekonuję się, że chyba teraz bardziej lubię "Mówcę umarłych" Orsona Scotta Carda... Genialna książka - może nie tak epicka jak Filary, ale i tak genialna

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Półtora tygodnia temu kupiłem sobie „Głos Pana” St. Lema. Oczywiście książkę czytałem już, i to nie raz, ale w tym wydaniu dodatkowo był wywiad z prof. Wolszczanem, który zwrócił mi uwagę na to, że „wykoncypowana” przez Lema w latach '60 astronomia neutrinowa rzeczywiście powstała, choć niedawno.
    Rozwiązanie „tajemnicy” p.t. „jak Lem to przewidział” jest tu: Stanisław Lem: Głos wizjonera. A książkę polecam wszystkim lubiącym przygodę przede wszystkim intelektualną.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)