Strona 23 z 36 PierwszyPierwszy ... 13212223242533 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 357
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Mam swoje 4 ulubione, ale jeli mialabym wybrac jedna, to bylby to "Apokryf Agłai" Jerzego Sosnowskiego.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Najlepsza książka, jaką przeczytałem od bardzo długiego czasu to "Posłaniec", Markusa Zusaka. Wcześniej czytałem tego autora "Złodziejkę książek", ale "Posłaniec" dużo bardziej mi "podszedł". Polecam, bo naprawdę świetna książka!

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał dzienny Zobacz post
    Najlepsza książka, jaką przeczytałem od bardzo długiego czasu to "Posłaniec", Markusa Zusaka. Wcześniej czytałem tego autora "Złodziejkę książek", ale "Posłaniec" dużo bardziej mi "podszedł". Polecam, bo naprawdę świetna książka!
    Absolutnie sie zgadzam. "Poslaniec" zrobil na mnie olbrzymie wrazenie. To jedna z najlepszych ksiazek, jakie w zyciu przeczytalam.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Każdą książkę, która zostawia ślad w pamięci można zaliczyć do dobrych...ale najlepsza?
    Zgadzam się, że chęć czytania wyrabiamy sobie w najmłodszych latach, a skoro książki szkolne są nudne, nie chce nam się czytać żadnych innych. To poważny błąd. Rynek kulturowy idzie tak szybko do przodu, a książki papierowe są wypychane przez e-booki. Co więc zrobić, żeby zachęcić do czytania?

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Ja bym polecił nieco zapomnianą, a naprawdę świetną powieść Jaroslava Haška „Przygody dobrego wojaka Szwejka”. Cięty antywojenny, absurdalny humor, świetna rzecz. Wrzuciłem w sieć kilka fragmentów tej książki (będę jeszcze dokładał).

Przy okazji ciekawostka: w przygodach Szwejka można znaleźć pełne nazwisko Józefa K. z „Procesu” Kafki.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Trudno jest wybrać jedną konkretną książkę, do moich ulubionych należą "Matka noc" Kurta Vonneguta i "Ojciec chrzestny" Mario Puzo - jak widać dwie zupełnie różne książki.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Post Największy skandal polityczny ostatnich lat

O skandalach politycznych słyszy się wszędzie i bardzo często. Co jest przyczyną tego, że o nich się mówi? Odpowiedź na to znajdziecie W najnowszej książce Johna B. Thompsona "Skandal polityczny". To analityczne ujęcie skandalu politycznego i zarysowanie społecznej teorii jego warunków i konsekwencji czyta się jednym tchem. Wszystkim,którym trudno bedzie dotrzeć do tej pozycji polecam czytelnię internetową: spam

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Post Kradzież historii

Właśnie skończyłam czytać w czytelni online spam książkę, w której Jack Goody przeanalizował ustalenia wielu uznanych historyków i prześledził losy licznych instytucji i wynalazków, Wnioski są zaskakujące. A co Wy o tym myślicie?

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

IMHO jedną z najlepszych książek jakie czytałem była "The wealth of nations" Adama Smith'a

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Jurgi Zobacz post
    Ja bym polecił nieco zapomnianą, a naprawdę świetną powieść Jaroslava Haška „Przygody dobrego wojaka Szwejka”. Cięty antywojenny, absurdalny humor, świetna rzecz.
    Potwierdzam, też czytałem tę książkę, jeszcze w czasach liceum. Polecam ze względu na humor i łatwość w czytaniu.

Kto lubi mroczny klimat, polecam ze swojej strony "Mistrza i Małgorzatę" Michaiła Bułhakowa a także "Zbrodnię i karę" Fiodora Dostojewskiego.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)