Strona 26 z 36 PierwszyPierwszy ... 162425262728 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 251 do 260 z 351
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Tiz, dzięki za wskazówki. Jeśli chodzi o Pratchetta to lubię Dobry omen. Reszta jakoś mnie nie kręci. Robin Hobb- trylogie o skrytobójcy i o złotoskórym błaźnie- rewelacja!, Ale już Kupcy i ich żywostatki.... no jakoś nie. Spodobała mi się Anne Bishop i jej Czarne kamienie. Muszę sięgnąć do polecanej Suzanny Clark. Teraz czytam nowe tłumaczenie pierwszego tomu Xanthu, Zaklęcie dla Cameleon...

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Jeśli chodzi o dobre książki ,troszkę ich jest i to o różnej tematyce. Uwielbiam np.książki Joanny Chmielewskiej, wprawdzie to kryminały,ale pisane humorystycznie.Często wracam do książki Wandy Żółkiewskiej Ślady rysich pazurów.POlecam. Teraz uwielbiam także i lektury,które kiedyś spędzały mi sen z powiek.Ciekawe są,chociaż mniej mi interesują książki historyczne.Ostatnio przeczytałam książkę Danuty Wałęsa -Marzenia i tajemnice i muszę stwierdzić,że nawet mnie wciągnęła.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Bułhakow "Mistrz i Małgorzata" ewentualnie coś Zafona bądź Wartona.

Ja ostatnio czytam Erica Weinera Poznam sympatycznego Boga. Facet po 40-ce, niewierzący zaczyna szukać religii, która by mu odpowiadała. Jeździ po świecie i uczestniczy w działaniach religijnych wśród sufich, taoistów, wyznawców szamanizmu, wicki... Opisuje to wszystko z wielkim humorem i autoironią. Czyta się jak Cejrowskiego właśnie

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ostatnio jestem oczarowana takim pisarzem : R.R.Smith i jego książką "Podróże z Platonem". To książka filozoficzna, ale tak uroczo zapodano w niej tę filozofię, że staje się czymś pożądanym i filozofowanie wciaga. Polecam wszystkim, którzy mają ochotę na ambitną, mądrą lekturkę.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Cejrowski jest the best!!!

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Moją ulubioną książką jest "Pałac lodowy": bardzo symboliczna i taka poetycka opowieść. Jej autorem jest Tarjei Vesaas.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: Najlepsza wg. was ksiazka !

Tolkien rządzi! Od Hobbita po Dzieci Hurina przeczytałem wszystkie i jestem ogromnym wrażeniem.

xplus
    Gość

"Sekret" dużo zmieniła w moim życiu

Siła Reputacji
    0

Ostatnio przeczytałam świetną książkę "Wspomnienia wampira. Przeznaczenie". Muszę przyznać, że do propozycji swej znajomej o przeczytaniu czegoś o wampirach podeszłam z dużym dystansem i nawet niechęcią. Zanim sięgnęłam po tę pozycję minęło kilka dni, ale pomyślałam "a co mi szkodzi". I muszę przyznać byłam mile zaskoczona. Kurczę. Debiut jakiejś młodej polki z małej mieścinki wciągnął mnie jak książki Sparksa, choć to zupełnie inna bajka. Luźno napisana, zabawna, smutna, zakropiona miłością, seksem i przyjaźnią. Przeczytałam jednym tchem. Nawet te kilkanaście stron mi zabrakło. Mogła być trochę dłuższa.
    Polecam bo napisana z pomysłem!

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)