Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: System CMS

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Exclamation System CMS

Witam wszystkich!!

Postaram si streścić mój problem. Otóż gram w grę Star Wars Jedi Knight Jedi Academy i kiedy grałem jeden z graczy powiedział czy chce do klanu. Spytałem sie jak stworzyć własny klan, on mi odpowiedział że wystarczy zrobić własną stronę i forum. Więc postanowiłem sam stworzyć swój klan i poszukuje Systemu CMS który będzie spełniał moje wymagania, a mam je takie:
    -panel administracyjny
    -logowanie
    -dodawanie rożnych rzeczy przez użytkowników na stronę
    -sondy
    -artykuły
    Jak dla mnie tyle wystarczy, ale oczywiście ten system może mieć inne też moduły rozumiecie. I może wiecie gdzie mogę znaleźć gotowe forum?:neutral:

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Adrian_147 Zobacz post
    Witam wszystkich!!

Postaram si strościć mój problem. Otórz gram w gre Star Wars Jedi Knight Jedi Academy i kiedy grałem jeden z graczy powiedział czy chce do klanu, spytałem sie jak stworzyć własny klan on mi odpowiedział że wystarczy zrobić własną strone i forum. Więc postanowiłem sam stworzyć swój klan i poszukuje Systemu CMS który bendzie spełniał moje wymagania, a mam je takie:
    -panel administracyjny
    -logowanie
    -dodawanie rożnych rzeczy przez użytkówników na strone
    -sondy
    -artykuły
    Jak dlamnie tyle wystarczy ale oczywiście ten system może miec inne terz moduły rozumiecie. I może wiecie gdzie moge znaleść gotowe forum??:neutral:
    Zamiast zajmować się grami on-line weź się chłopie za ortografię, przeczytaj kilka książek, to może poprawisz logikę zdań. A żeby admini się mnie nie czepiali: gotowe fora za free: SMF, PunBB, PhpBB3; CMS - Joomla!, Mambo, TinyPortal .

Za nim znów coś napiszesz na jakimś forum koniecznie przeczytaj: http://rtfm.killfile.pl/ Rozumiesz?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ale po co si bra za ortografi. To umiejtno do niczego i nikomu niepotrzebna i to gupota uczy si na chodzcy sownik. Polecam dawanie mdrzejszych rad

Przynajmniej jak si sidzie do jakiego CMS'a, poprzerabia troch, to mona dosta dobr prac w przyszoci. Jednego Miodka ju mamy i tyle byoby odnonie zapotrzebowania na ludzi znajcych ortografi.

Do tematu:
    Wordpress + moduy.
    Jest te phpmyclan - gotowy skrypt do prowadzenia klanu (moliwe, e z polskim tumaczeniem)
    forum: punbb - polskie hostingi s dupiaste i jak zainstalujesz co cikiego to ci stron zablokuj (chyba, e zakada 10 odwiedzin strony miesicznie to moesz instalowa co chcesz)

Z ksiek polecam czytanie tytuw o PHP, projektowaniu MVC, nowoczesnym designie stron i HTML strict. Te mona poprawi logik zda a przy okazji si czego poytecznego nauczy

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)