Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Temat: Cypryjskie IP

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Exclamation Cypryjskie IP

Witam!!!

Zarejestrowałem się do pewnej gry internetowej jako Cypryjczyk! Czy jest możliwość aby modowie wykrywali moje Id jako przedstawiciela właśnie tego kraju?? Jeżeli nie to jak najlepiej było by ukryć Id abym nie został usunięty z gry??

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam!!!

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Tam też dyskruminuja polaków? za co?
    A może najpierw skonsultować z kodeksami, dlaczego musisz rejestrować się jako Cypryjczyk?
    Prawdziwa anonimowośći bezkarność w sieci to fikcja - więc nawet pod lewymi danymi myśl co robisz

Na Cyprze? Pamiętam ich regulacje z 1996, jeśli piszesz o Cyprze czy Australii to jakoś mi się wierzyć nie chce, ale mogę się mylić - to już ponad 10 lat. No ale jeśli nie jest to gra ani hazard a musisz występować jako Cypryjczyk są możliwości vide TOR

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Poprostu w Polsce w tą grę gra wielu graczy i nie można w żaden sposób w niej zaistnieć Kolega z Cypru zrobił mi konto, ale się jeszcze nie logowałem do samej gry!! Tam gra w to mało graczy i jest więcej możliwości rozwoju

Co to są możliwości vide TOR o, których pisałeś??

Poprostu chciałbym aby modowie nie wykrywali mnie jako Polaka, ponieważ zaraz bym stracił swoje konto!! Jeżeli nie zorientowali by się po tygodniu czy dwóch to i tak po pewnym czasie by im się to udało:/

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Proxy i odpowiednie nagłówki (przeglądarki wysyłają nagłówek Accept-Language, jeżeli będzie tam tylko polski i angielski to wiadomo, że coś jest nie tak ).

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

załóżmy, że Ci wierze - to podam sposoby na cypryjczyków.

Tor to jeden z serwerów proxy. Szukaj pod tym hasłem.

Edit: o chyba ktoś mnie ubiegł

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Zainstalowałem Tora!! W internecie poczytałem trochę o tym programie i pisało tam, że najlepiej zainstalować do Mozilli taki mały pliczek... Gdy go zainstalowałem to w prawym dolnym rogu mam napisane albo Tor Enabled albo Disabled!! Gdy połączyłem się ze stroną, która pozwala na sprawdzenie obecnego Ip wykryło mnie jako cyt "Twój IP został wykryty jako: 128.197.11.30 (United States) " Już jest to mały kroczek do przodu Tylko czemu wykrywa mnie jako Amerykanina?? Co teraz trzeba zrobić żeby Ip było wykrywane jako cypryjskie???

Jak włączę Tora to jestem wykrywany jako Amerykanin a jak wyłączę to jako Polak!!!
    W programie jest taka opcja jak: Pokaż sieć gdzie są Ip z różnych krajów! Czy można się jakoś do nich "podpiąć" Niestety co mnie martwi nie widziałem żadnego Cypryjczyka wśród tej sporej grupy użytkowników

P.S

Zauważyłem, że jeżeli w "Tor" kliknę na "Użyj nowej tożsamości" to moje Id będzie wtedy inne, ale zawsze będzie pochodziło ze Stanów Zjednoczonych!!

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

kłopoty z Torem

Aleś Ty wybredny ;p
    No dobra: TOR to obecnie 27 serwerów w US. Wszyscy znają ich ip, podobno treść od jakiegoś czasu jest przechwytywana (zasłyszane, oskarżenia niepotwierdzone) ale do gier się nada i jest to najprostszy sposób. Często używa się ich aby zmylić blokady w czytelniach, akademikach, filtry rodzinne. Więc nikogo nie zdziwi jak ukrywasz granie przed rodzicami. Za to TOR jest jednym z najprostszych w obsłudze proxy.
    Jeśli zależy Ci na lepszej niewidzialności, albo podszywaniu się za IP z konkretnego kraju to musisz wyjść z sieci , z takiego IP, które Ci odpowiada.

Masz 2 możliwości a) łatwą ale czasochłonna b) trudną, ale robisz to tylko raz (w tej trudniejszej będę umiał Ci pomóc tylko, jeśli łączysz się pod linuxem)

Najpierw potrzebujesz sposobu kontroli, jak widzi Cię świat. np tu http://www.danasoft.com/ - tam masz m.in pasek z Twoim IP, jest takich miejsc multum, podaje przykładowe.
    a) jak masz już sposób samokontroli to googlujesz za proxy. Np bramki proxy, jak jakąś masz to sprawdzasz jej działanie na różnych stronkach (sprawdzasz "twoje" IP zaraz po wejściu, i po 5-10 zmianach strony, linkach (niektóre dają anonimowość tylko na chwile). Wybierasz taką bramkę proxy, która pozwala Ci grać, nie wywala zbyt wielu popupów ani nie ujawnia Cię w najmniej oczekiwanej chwili. Poszukaj też takiej, która ma wyjście na Cyprze, w Grecji lub w Turcji. (googloj: proxy +cyprus, itd) Jeśli bramka będzie robić kawały, to idź do niej przez taką, którą sprawdzisz że jest ok.

b) ręcznie konfigurujesz Tora, i ustawiasz mu serwery, w tym wyjścia

No i 3 możliwość: poprosić o pomoc Twojego kolegę z Cypru: Ty łączysz się z jego komputerem, a jego komputer dopiero łączy sie z grą. To kwestia maleńkiego serwera po jego stronie, a wszystko, co będziesz robił pójdzie z jego IP. Tylko pamiętaj każda z tych metod spowalnia, niekiedy baardzo. W 2 pierwszych sposobach tylko się maskujesz - to jasne jak słońce i widać, że się chowasz(zwykle jest widoczne że łączysz się przez proxy). W 3 metodzie nie jest to aż tak widoczne bo podszywasz się pod kogoś. (Dla własnego bezpieczeństwa rób to za zgodą kolegi)

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Niestety nie używam Linuxa! Jestem zmuszony wybrać pierwszy sposób!

Na tej stronce logując się przez explorera zostałem zidentyfikowany jako Polak ( z dokładnymi danymi: id itp ) Natomiast przy użyciu Tora w Mozilli zostałem zaliczony do grona Amerykanów!

Czyli z tego co zrozumiałem ( a informatyk ze mnie żaden ) mam znaleść jakiś bramkę proxy, która ma wejście na Cyprze,Turcji czy Grecji! Następnie muszę sprawdzić czy mnie nie zawiedzie czyli czy nie jest wadliwa!

Czy w skrócie dobrze zrozumiałem ??

Na googlach szukałem: proxy+cyprus ... niestety nic nie znalazło
    W zasadzie to mam znaleść bramkę czy serwer proxy z tamtego rejonu??
    Jeżeli mógłbyś mnie jeszcze jakoś naprowadzić na jakich stronach mogę te bramki/serwery znaleść to byłbym bardzo, ale to bardzo wdzięczny!!
    Coś niestety czuję, że sam sobie z tym nie poradzę Od niedawna mam komputer i stopniowo się uzę jego obsługi! Niestety nie można na raz pochłonąć całej wiedzy Pozatym z tą dziedziną internetu ( Ip ) spotykam się dopiero tak naprawdę pierwszy raz!

Proszę o wytrwałość i pozdrawiam!!!

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

tak dobrze zrozumiałeś.

Niestety tego szukania jest duuu( i jeszcze trochę)uużo.
    Dlatego doradzałem szukanie w Turcji i w Grecji (jeśli sieć wygląda tam jak obraz społeczeństwa będzie łatwiej, a i tak ujdzie). Poza tym popatrz co robisz: zaczynasz budować sobie nową tożsamość, raczej nie ukryjesz, że się ukrywasz: za każdym razem inne IP - ewidentne proxy i każdy to stwierdzi patrząc w logi.
    Nie znajdziesz pisząc tak: proxy+cyprus bo zaawansowane opcje działaja jeśli przed nimi (tzn. przed "+", "and", "or"...) jest spadcja. Pisz tak: proxy +cyprus
    Widzisz ta spacje między "proxy" a "+" albo inaczej może taki link zadziała:
    http://www.google.pl/search?hl=pl&q=...tnG=Szukaj&lr=
    jako pierwszy na liście widzę http://www.aliveproxy.com/proxy-list...aspx/Cyprus-cy
    to lista darmowych serwisów proxy na cyprze, na pewno niekompletna i możesz znaleźć więcej. A w tej liście nie patrz na Adds by google tylko na niebieski poziomy pasek u góry - tam to znajdziesz. A jak już przejmujesz się reklamami z google to spójrz na białą tabelkę poniżej, ew reklamy pod nią: Proxy list, Proxy Alive .... to tego szukasz. Sorry nie potrafię tu wrzucić screenshotów ze strzałkami, ale chyba wiesz jak tego szukać

A co do szukania na początek lepiej użyj bramek proxy (darmowych bramek na serwerach proxy), jak z czasem nabędziesz doświadczenia, i rozeznasz które serwery jak chodzą, to sobie któreś ustawisz. (tym zaoszczędzisz może 4 kliknięcia, ale to też czasami kosztuje) Przynajmniej będziesz musiał pogrzebać w ustawieniach przeglądarki.

BTW. Sprawdź czy Cypryjczycy w ogóle grają w jakieś gry online (może im się prawo nie zmieniło) jeśli nie to nie przejmuj się aż tak proxy z US, raczej dodaj do ustawień przeglądarki Grecki, a wywal polski

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Otworzyłem stronę: http://www.aliveproxy.com/proxy-list...aspx/Cyprus-cy no i wyskoczyły mi nr hosta itp! Kliknąłem na "Check now" i wyskoczyło mi jakieś Cypryjskie Ip!! Próbowałem przez mozille wejść do opcji w narzędziach i zmienić Ip i dać aby używał go dla wszystkich protokołów! Niestety gdy dokonałem zmian to internet przestał chodzić tzn przeglądarka nie działała! A pomysl żeby poprostu zmienić Ip wziąłem z tąd:

http://proxy.net.pl/firefox.html

P.S

Gdy nacisam na checking proxy proxy to pisze mi:

Error: The operation has timed-out.

Co robię nie tak??

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia