Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Question Co by tu kupić

Moje pytanie skierowanie jest głównie do kobiet. Mianowicie: moja koleżanka ma niedługo urodziny i zastanawiam sie co byłoby lepsze: bukiet kwiatów czy jeden kwiatek?? Sprawa wygląda tak że jest to moja BARDZO DOBRA koleżanka:wink: i pewnie wie że mi sie podoba... Aha i jeśli można to napiszcie czy mają być to róże czy jakiś inny kwiatek...
    Dziękuję i pozdrawiam

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

a może nazrywaj polnych kwiatków? to zwykle tak romantycznie wygląda...

możesz też zrobić coś niekonwencjonalnego, np. róża zatopiona w lodzie, to bardzo efektownie wygląda... tylko trzeba trzymać w zamrażarce

ale ja kobietą nie jestem, wiec zastrzegam sobie prawo do nie znania się

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

stilgar
    ma dobry pomysł z kwiatkami polnymi, ale zbliża się już jesień i niewiele tych kwiatków na polach, chyba że leśny wrzos.
    Utarło się że czerwona róża to symbol miłości, namiętności, jeśli to ma być róza to proponuję różowy kolor, znaczy on miłość sentymentalną.
    Ja osobiście uwielbiam frezje a to ponoć symbol oazy spokoju, co w moim przypadku wcale się nie sprawdza, bo do osób spokojnych raczej nie należę, ale wiele młodych dziewczyn przywiązuje wielką wagę do symboliki kwiatów.

Hmm ... a moze jakiś kwiat w doniczce, o wiele dłuższy mają "żywot" jak kwiaty cięte.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Moim zdaniem doniczkowy odpada, tzn jest to fajny prezent, ale chyba nie na urodziny dla kobiety, która się facetowi sie podoba i chciałby zrobić na niej wrażenie.
    Ja osobiście lubię pojedyncze róże z jakims ewentualnym oszczędnym "obstrojeniem". Są eleganckie aczkolwiek rzeczywiście teraz już trochę oklepane.
    Zauważyłam natomiast, że teraz w kwiaciarniach robią tak odjechane bukiety, że naprawdę jest w czym wybierać. Np dostałam ostatnio fantastyczny bukiet ze słoneczników łączony z herbacianymi różami. Nie brzmi to moze sensownie, ale wyglada obłędnie. Tylko nie wiem, czy akurat słoneczniki są odpowiednie w twojej sytuacji.
    Jka tak sobie myslę, to chyba jednak w tej sytuacji największe wrażenie zrobiłyby na mnie czerwone róże. Są teraz np takie malutkie delikatne różyczki...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Warto porozmawiać z przyjaciółką czy dobra kumpelą dziewczyny, może ona Ci coś podpowie.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

A może róże (czy tam inne kwiaty) w koszu?
    Ja mam ostatnio jazdę na słoneczniki, wobec czego z pewnej okazji kupowałam niedawno bukiet ze słonecznikami w roli głównej w koszu właśnie.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Słoneczniki kojarzą mi się ze słońcem, latem, ciepłem, wiejska zagrodą.
    Pojedyńczo może nie wyglądaja pieknie, ale w kompozycji z innymi kwiatami mogą mieć w sobie dużo uroku.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ok czyli róża... Tylko teraz jest kwestia: pojedyncza czy bukiet... No i jaki kolor...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Miechu Zobacz post
    Ok czyli róża... Tylko teraz jest kwestia: pojedyncza czy bukiet... No i jaki kolor...
    jeśli to ja miałabym do wyboru to wybrałabym trzy czerwone róże na wysokich łodygach, ze skromnym przybraniem.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Co by tu kupić zamieniam na: jaką pralkę kupić?

Moja raptem 7-letnia pralka padła, stoję przed wyborem nowej, która będzie bardziej żywotna i mniej awaryjna. Myślałam o Boschu, model jak tutaj
    http://www.ceneo.pl/258402. Przemawia za tym rekomendacja sprzedawcy w sklepie i opinia w necie
    http://forum.leroymerlin.pl/read.php...,2422#msg-2422
    A co wy o tym sądzicie?
    Można coś lepszego w tej cenie?

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)