Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 35

Temat: Mąż maniak

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Unhappy Mąż maniak

Mój mąż jest maniakiem, cały czas siedzi na internecie i nie docieraja do niego zadne argumenty rodzinne ops: nic go nie interesuje tylko komp i komp rano wstaje i włacza kompa jak cos chce od niego to albo wrzesczy albo mówi przeciez sama zajmujesz sie wszystkim on nigdy nic nie robił jego mama za nich robiła wszystko. Sama nie wiem co mam zrobic i jak postapic zeby on nie był tak pochłoniety tym kompem

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Odłącz internet.

Tak serio to chyba jest już nałóg u Twojego męża. Dobierz dogodny moment i w cztery oczy porozmawiaj z nim szczerze o tym, bez złości, bez wylewania gorzkich żali tylko poważna rozmowa. Spróbuj namówić męża by wprowadził sobie limit, godzinę, dwie ostatecznie trzy godziny dziennie.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Angry

Juz nie raz rozmawialismy ale do niego zaden argument nie dociera, to ja mam problem ze sie czepiam wiecznie to dziewczynny córki mniej siedza niz on

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Kup facetowi Enemy Territory: Quake Wars .

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

:-( no łóadne mi rozwiazanie

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ty najlepiej znasz swojego męża i powinnaś wiedzieć jaki chwyt zastosować by odciągnąć go od kompa.

Oby do tego nie doszło. :-P
    http://prawo.vagla.pl/node/1999

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

suzi 414

Niestety,mam smutną wiadomość.Manie, to choroby życia psychicznego.Psychiatria leczy te stany,jesli są szkodliwe dla danej osoby lub otoczenia,bo np. mania stałego, uporczywego mycia rąk nie musi być leczona.Czy w Polsce są już psychiatrzy, którzy pomogają osobą uzależnionym od kompa osłabić tę manię - nie wiem.Mam rodzinę w Niemczech i wiem że tam już jest sporo specjalistów zatrudnionych przy młodzieży szkolnej do tego zjawiska chorobowego.Dlaczego napisałem ten post: człowiek uzalezniony od kompa niczemu nie jest winien a przeciwnie wymaga profesjonalnej pomocy,rodzina tu nic nie pomoże i skutek przykry dla wszystkich- agresja delkwenta wobec przeszkadzających i cierpienia wszystkich,u niego kompleks winy.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał suzi414 Zobacz post
    :-( no łóadne mi rozwiazanie
    Zamiast ustawiać się na pozycji wroga, spraw swojemu mężczyźnie przyjemność. Zsieciujcie swoje kompy i stoczcie walkę w multiplayera...
    Dowiesz się dlaczego net go tak pochłania, połączy was taegukgi hwinalrimyeo, poznasz jego kumpli.... po tym wszystkim pewnie zmyje naczynia

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał jeleszcz Zobacz post
    Czy w Polsce są już psychiatrzy, którzy pomogają osobą uzależnionym od kompa osłabić tę manię - nie wiem.
    Wiem że Ośrodki leczenia uzależnień od internetu znajdują sie w Suwałkach i Ełku. Podejrzewam że w większych miastach też mogą być podobne ośrodki.

Pod tym adresem jest podanych kilka ośrodków, poza tym warto zapoznać się z całym artykułem.

http://www.chip.pl/arts/archiwum/n/p...on_152941.html

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Internet a kobieta w domu

Ile może zaoferować jedna kobieta
    w domu facetowi, który ma internet?
    Wszystko i nic naprawdę albowiem niczym
    jest mięsem jedynie on mięsem jest
    wy mięsem jesteście - ------

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia