Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Dogging

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Dogging

Co o tym myślicie?
    Same zalety

Promiskuityzm czy pruderia? Bliżej wam do sacrum czy profanum? Według mnie większość z nas jest niezdolna zarówno do prawdziwej, małżeńskiej miłości jak i do rubasznej rozpusty.

Zaawansowany uczestnik redaktor DI
    admin
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    10

Każdy ma prawo do wyrażania swojej seksualnosci jak mu się podoba i realizowac swoje potrzeby jak chce i gdzie chce. Osobiscie uwazam ze to jakas dewiacja, taki exhibicjonizm 2.0 ... ale w wersji "zachodniej", bardziej wolnej i frywolnej. To już nie latanie bez ubrania po ulicach a obnazanie swojej intymnosci. To coś więcej, ...coś jak base jumping dla seksoholików ludzi znudzonych życiem, pracą i rutyną

A niech robią co chcą :-) Może do tego wszyscy po mału zmierzamy - do pokonywania granic wlasnej nieśmiałości i intymności. My Polacy, w naszym Kraju mamy wiele w tym temacie jeszcze do zrobienia. Byle z głową i bez przesady.

Ja sie na dogging nie pisze :P... a fe.
    Piotr Cygan,
    Hidden Content

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Nie jestem pruderyjna, ale takie akcje mnie nie pociągają.
    Sama tego robiła nie będę a obserwowanie kochajacych się (raczej kopulujacych) par jest w/g mnie delikatnie mówiąc niesmaczne.
    Są pewne rzeczy, do których potrzeba intymnosci, nastroju itp a doggerzy traktują sex jak rozrywkę lub sport.

Zaawansowany uczestnik redaktor DI
    moderator

Siła Reputacji
    0

Moim zdaniem, ten Dogging bierze ze zwyczajnych kompleksów. Nie oburza mnie to ani trochę, ale wielki wyczyn to też nie jest.

Zaawansowany uczestnik
    Mieszka w
    Mogilno
    Siła Reputacji
    0

Każdy jest wolny i niech robi co chce. Mnie to nie rusza ale ja NA PEWNO na coś takiego bym się nie skusił. Jestem raczej "tradycjonalistą" pod tym względem.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Widać nasz naród zatracił do końca mechanizm automatycznej obrony przed moralną destrukcją społeczeństwa, które połyka i przyswaja w zastraszającym tempie najgłupsze pomysły: od McDonalds, przez jackass, ćwoków w "tuningowanych" samochodach lub "za szybkich i za debilnych" mend na ścigaczach, na seksie grupowym w miejscu publicznym (pewnie jeszcze nie) skończywszy. To że nasz system prawny nie umie sobie z tym poradzić, nie znaczy że powinno się takie zachowanie akceptować. Dogging to nie jest żaden fetysz tylko zboczenie. Jeśli da się raz moralne i prawne przyzwolenie na takie zachowanie, to czemu w przypadku innych zboczeń nie zachować się tak samo? Przecież każdy ma prawo ... .

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Wpływ Erosa i Agape na naszą seksualność zmienia się wielokrotnie w ciągu życia człowieka. Większość z nas uprawiało seks na tzw "łonie natury" czy z mniej lub bardziej przypadkową osobą (intrygującym tematem jest wrażenie "seksu z obcym" wkradające się na łoża małżeńskie) Dogging to połączenie tych wszystkich składowych Atrakcyjny przez to, że uwolnione libido to symulakr wolności (obszary prawdziwej wolności są często dla nas niedostępne) Złudzenie ożywające w grach, tym silniej im są one bardziej ekstremalne.

Mimo sympatii dla doogingu sądzę, że to nie represja libido tworzy neurozy, lecz jego uwolnienie.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Durden
    Większość z nas uprawiało seks na tzw "łonie natury" czy z mniej lub bardziej przypadkową osobą (intrygującym tematem jest wrażenie "seksu z obcym" wkradające się na łoża małżeńskie) Dogging to połączenie tych wszystkich składowych
    Jak pięknych słów byś tu nie użył, to dogging sprowadza tzw. "kochanków" do poziomu psów kopulujących na poboczu ruchliwej drogi. Nawet nazwa pasuje.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Masz rację....

Joie de vivre ))))))))))))))

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia