Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 35

Temat: Fenomen Dody

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Fenomen Dody

MTV Europe Music Awards 2007

Polscy artyści ubiegali się o statuetkę już po raz ósmy; laureata wybrali telewidzowie z Polski za pośrednictwem głosowania internetowego i SMS-owego. Nagrodę odebrała Doda.
    http://muzyka.onet.pl/10172,-64307,0,1,0,galerie.html

Polska piosenkarka Doda znana z wulgarnych, złośliwych wypowiedzi i kontrowersyjnego stylu bycia.
    Nie przepadam za tą "artystką", ale jedna z jej piosenek podoba mi się. Nie pamiętam tytułu, ale na festiwalu w Opolu otrzymała za ten utwór nagrodę.

W czym tkwi fenomen Dody?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Co do Dody... ;)

Otóż to, piosenka nosi tytuł "Znak pokoju", ale Doda ma wiele innych pięknych, wzruszających ballad np. "Nie zawiedź mnie", "Dla R.", "Czekam" czy "Opowiem Ci". Naprawdę warto posłuchać. :-) A co do wizerunku naszej artyski, to skojarz sobie image z początków kariery Madonny- Doda inspiruje sie Królową Popu, ale na razie to jeszcze jest grzeczna! :-P Pozdro! :-D

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Nie słucham Dody czy Madonny, ich utwory nie są w moim guście. Dodę jeszcze przełknę, ale Madonny utwory nie podobają mi sie.

Madonna podobała mi się w filmie "Evita". Tak na marginesie to wspaniała też rolę w tym filmie stworzył Antonio Banderas.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Fenomen Dody Elektrowni polega na tym samym, na czym fenomen Michała W. zwanego dalej "Pajacem" : na ich niezliczonym elektoracie, ale tym razem nie chodzi o moherowe berety, tylko o miniówki sięgające pasa i skórę spalona solarkami jak powierzchnia Merkurego.
    To przekłada się na kasę, a ta kasa przekłada się na nagrody.
    Z Madonną to ta lafirynda ma tyle wspólnego, co ja z wysokim napięciem.
    Ktoś, kto tak uważa, raczej nigdy nie słyszał muzyki Madonny (mam na myśli instrumentarium i jakość tekstów co jest podstawą na wymagającym rynku amerykańskim)
    Polska to kulturalna pustynia (mam na mysli kulture masową) i byle doda może byc kimś. Ciemny lud kupi nawet jej IQ.

W wypadku Madonny mam do czynienia z ekscesami idącymi w parze z dobrym warsztatem, nastawionym na kicz, ale nastawionym profesjonalnie, jak np. Lordi)

W wypadku dody mamy do czynienia z chamską zdzirą, która reprezentuje warsztatowo takie dno, że wiśniewski ze swoimi kradzionymi (od "Toten Hosen" i "Die Arzte") kawałkami wychodzi lepiej.

BTW: Nie lubię Madonny i jej muzyki, acz doceniam jakość zarówno muzyki jak i "profesjonalnie kiczowatej" otoczki.
    Wypociny zdziczałej dody, której makijaż po cyckach spływa, nie podlegają jakiejkolwiek ocenie, podobnie jak śpiewający Linda czy greckie piesni ludowe - osiągnęły dno i twardo kopią dalej.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

osiaq
    pojechałeś ostro po idolach naszych nastolatek :sz_usmiech: i to wyjaśnia sprawę odnośnie popularności Dody w Polsce.
    Nie rozumiem tylko jej popularności w Europie i przyznania jej tak prestiżowej muzycznej nagrody.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Niezupełnie

Polscy artyści ubiegali się o statuetkę już po raz ósmy; laureata wybrali telewidzowie z Polski za pośrednictwem głosowania internetowego i SMS-owego. Nagrodę odebrała Doda.
    Co oznacza, że tę "prestiżową" nagrodę za pomoca SMS i netu przydzielili jej polscy głosujący w kategorii "polska gwiazda". Tym samym prestiż nagrody się rozpadł Bo na kogo mieli niby głosować?
    Aha, jest jeszcze Wielce Szanowny Pan Maestro Piotr Rubik. No ale to już doda lepsza.

No cóż, wygrała drogą selekcji negatywnej, po prostu tylko ona została

A to krótkie podsumowanie:
    http://www.pudelek.pl/artykul/6193/d...gorzej_ubrana/

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Większość "nagród muzycznych" na świecie to g. a nie nagrody. To tylko inaczej nazwana forma reklamy/promocji, którą finansują koncerny.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

To faceci też czytają pudelka? ;-)

Rubik to też kontrowersyjna postać, czytałam gdzieś że w Polsce sprzedaje najwięcej płyt. Jedni wychwalają jego oratoria a inni nazywają to muzycznym kiczem. Mnie kojarzy się z Wiśniewskim, chyba ze względu na swoja charakterystyczną fryzurę.

Wracając do Dody, to w ostatnim programie "Gwiazdy tańczą na lodzie" została uziemiona przez Przemysława Saletę. W programie tym chwaliła się statuetką i ostro krytykowała Saletę za jego jazdę na łyżwach, w ripoście bokser odpalił "Doda, inni też lepiej śpiewaja, a ty dostałaś nagrodę".

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

--achtung, koment nie dla dzieci--

Ech, no i nie mam nic do dodania. Osiaq podsumował ją najlepiej jak się da. Doda to tania zdzira, która myśli że kur###niem zdobywa się świat. A to, że ktoś na nią głosuje świadczy wyłącznie o __poziomie__ (kreski na dole celowo) tych osób.

Co do "Tańca" (nb. brawo dla Salety za luzackie podejście), to drażni mnie fakt, że TVP liże jej d... i pozwalają robić co chce. Nawet przydzielanie punktacji poza skalą. Ale cóż - to są grube pieniądze, a w TVP jest za dużo frajerów, żeby wyciąć takie gówno z programu. Z TVN by już pewnie dawno wyleciała. Ale cóż począć - wystarczy się pocieszyć, że ta bezmyślna suka nie miałaby prawa bytu w normalnym świecie, nie napędzanym komerchą.

--koniec achtungu--

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał RRybak Zobacz post
    Co do "Tańca" (nb. brawo dla Salety za luzackie podejście), to drażni mnie fakt, że TVP liże jej d... i pozwalają robić co chce. Nawet przydzielanie punktacji poza skalą. Ale cóż - to są grube pieniądze, a w TVP jest za dużo frajerów, żeby wyciąć takie gówno z programu. Z TVN by już pewnie dawno wyleciała.

Doda w tym programie robi niezłe show, tym samym reklamuje się a na tym jej najbardziej zależy, na dodatek jeszcze dobrze jej za to płacą.
    TVP nie wyrzuci jej, może nawet nagłaśniają całą sprawę, bo to zwiększa oglądalność programu.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia