Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: problemy lamy

lama
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Wink

Mam pytanie do eksperta. Czy istnieje życie na ziemi ?

//Przeniesione z http://forum.di.com.pl/showthread.php?t=2574&page=2. Macol

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Zdefiniuj jednoznacznie pojęcie "życie", żeby nie było niejasności. Wtedy służę odpowiedzią. :twisted:

lama
    Gość

I to ma być pomoc eksperta? Ja poproszę o wsparcie kogoś z większą liczbą postów. Tak gdzieś 65353 będzie odpowiednie. To samo co Jurgi odpowiedziała mi automatyczna sekretarka na linii pomocy. Pytanie o życie cytowałem za kiełbasą zwyczajną (chyba) z mojej lodówki.
    PS. Ona wciąż prosi mnie o nowe gazety i żebym nie gasił światła. Nie wiem czy jej to nie szkodzi...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

szkodzic pewnie nie szkodzi, ale jak ma czytac po ciemku?

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Lama, to Ty nie wiesz, że każda kiełbasa słucha gazet po ciemku?
    No cóż, długa jest droga od Lamy do Mastaha.
    Powiem szczerze - rozczuliłem się, przypomniały mi się własne rozterki na początku tej trudnej drogi, kiedy sam męczyłem się z podobnym wyzwaniem.

Oto co wtedy odkryłem, guglając i jahując (a w okolicach okien nawet liwiąc) nieustanie przez miesiąc po sklepie sprzedającym wydmy i klify szelfowe:

Kiełbasa zwyczajna prosi o gazety, gdyż przyzwyczajona jest do zwyczajnych zachowań (stąd jej nazwa), a słuchanie gazet do takich właśnie należy. Jest to kiełbasa prosta, podobnie jak równia pochyła czy skrzynia biegów do pralki (z powodu podobieństwa do wspólnej ciotki, mylona często z kierunkowskazami mocowanymi oddolnie do widelców szklanych, o czym, jako początkujący adept, juz z pewnością wiesz).
    Wróćmy do tematu:
    Nieco później, w bigosie, widząc świat z szerszej perspektywy i niejako zwiększając spektrum wrażeń,kiełbasa pragnie słuchać gazet w systemie 5.1 Mono Reloaded i oglądać je na kartach "Nwizja G-Siła 256MX Matejko".

Zafascynowana nowymi doznaniami, kiełbasa zwyczajna(podmiot liryczny lub harmoniczny, do wyboru) próbuje poznać osobiście to, o czym tyle w gazetach słuchała i próbuje się usamodzielnić. Rodzą sie wartości poznawcze, narasta chęć do ponownego wydostania sie na świat. Zwazywszy, którędy się wydostała poprzednio (zakładając, ze jest kiełbasą w otoczce z jelita grubego), nie należy się dziwić jej lekkiej traumie.

I tu pomaga nie tyle wyłączenie światła, co wyłączenie prądu i uchylenie drzwi lodówki.
    Stopniowo, z biegiem czasu, kiełbasa przyjmując zielona barwę maskującą i obrastając lekkim kożuszkiem (zima się zbliża), zacznie powoli wychodzic sama, odprowadzana przez podobnie wyposażoną i wyglądającą resztę bigosu.

A automatyczna sekretarka i jej odpowiedź? No cóż, jak wiesz - telewizja kłamie.

Mam nadzieję, że pomogłem
    Pozdrawiam

lama
    Gość

Stilgar: Miałem na myśli ewentualne przeciągi. Podobno stany grypowe u kiełbas mają trudne do przewidzenia skutki.
    Osiaq: zakładam, że Twój licznik postów zwyczajnie się przewinął i nabijasz od początku? Szklany widelec? Tak miałem kiedyś jeden, ręcznie sfazowany w okolicach soboty. Kiełbasa przerzuciła się na tygodniki. Nie mam pojęcia, czy ona podlega efektowi Bekensteina. Na wszelki wypadek ograniczyłem jej dostęp do "CKM" i "Przegląd rzeźniczy"

PS. Bigos wyprowadził się wczoraj do matki.
    PS. Czy mogę odmówić kiełbasie czynnego prawa wyborczego?
    Pomocy !

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Moim zdaniem przenigdy nie powinieneś dawać kiełbasie czasopisma "Przekrój". Zwyczajna, prosta kiełbasa mogłaby to opatrznie zrozumieć...

lama
    Gość

Dziekuję wszystkim, którzy poznali się na dowcpie. Reszcie... też już dziękuję.
    PS. Special to Macol and osiaq.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

O! Dziękuję w imieniu moim i kapusty kiszonej A właściwie w odwrotnej kolejności, gdyż to ona jako pół-dama i pół-niedama powinna być pierwsza.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)