Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 44 z 44
    Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Ale zauważ, że elektronika nie jest naprawiana, a wymieniana. Tak jak napisałeś w swoim poście.

Dlatego uważam, że producenci samochodów i podzespołów nie zwracają uwagi na trwałość swoich produktów. Wyprodukować taki chip to jest koszt 50zł, a w serwisie kosztuje 1000 - czysty zysk dla producenta. "Firmowe" filtry, klocki hamulcowe, spręzyny amortyzatorów - to wszystko jest produkowane za grosze, a sprzedawane w autoryzowanych serwisach za krocie. Takim oto sposobem w ciągu 10 lat eksploatacji musisz do nowego auta dołożyć komponenty w skrajnie pechowych przypadkach za sumę pewnie nawet 30-40% wartości nowego auta.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Elektonika swoją drogą, ale zmieniła się też mentalkość ludzi. Wdaje mi się, że kiedyś samochód był takim dobrem, na które nie wszystkich było stać i ludzie poprostu bardziej o te samochody dbali. Teraz się wsiada w samochód i jedzie. Kiedyś większą wagę przywiązywano do dbania o samochód w kontekście technicznym. Takie są moje obserwacje:hipiska:

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Mercedes C-klasa model od 2007 roku, niezawodność, jakość, prestiż i niestety kolosalna cena aut nawet używanych, autko z 2007 kosztuje w granicach 70k.

dawidos
    Gość

ja od ładnych paru lat siedze w samochodach marki VOLVO i naprawde jestem zadowolony bardzo

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)