Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: oryginalny OS

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

oryginalny OS

Dolar idzie w d. To e warto przy zakupach pooglda zagraniczne sklepy ju wiadomo a co z OS'ami?

Vista 720 z+360 z(aktualizacja)
    Pingwiny - wikszo free
    Mac os X 320 z (leopard)

Sam uywam macos tiger, ale jak ostatnio sprawdziem ceny to heh... o wiele prociej teraz mie co dobrego. Ciekawa jest te strategia microsoft - niewzruszona

Co was powstrzymuje przed zmian na "nieMS"?

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Posiadaczy oryginalnych systemów to, że zapłacili za M$. A do tych, co używają piratów, chyba tego pytania nie kierujesz?...

Ale i tak odpowiem za nich - znajdź proszę port Wiedźmina na Makówkę... Albo na Lina. Poproszę!.. Lub innych, popularnych, nowych i starszych gier. Większości jednak nie uruchomisz ani na MacOS ani na systemach z rodziny Linux. Dla większości lajkoników problemem jest otworzenie pliku *.DOC przy braku M$Office. Więc o czym tu mówić...

PS. Powiedz mi - Skąd wyczarowałeś tak magiczną cenę Visty? Basic kosztuje poniżej 300zł, Home Premium - ok. 330-345 zł...

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Przeciwko MacOS mam to, że legalnego Windowsa mam za darmo
    No i kolejna sprawa, którą wie każdy, kto miał Amigę lub Amstrada: o jakości komputera i systemu decyduje ilość dostępnego oprogramowania i jego koszty.

Przeważnie to, co najpopularniejsze, nie jest najlepsze. Samochody na przykład tez.
    No i nie odpowiada mi niedopracowany kobylasty DRM, stanowiący jądro tego systemu. Vista przy nim to wręcz minimalne dostosowanie się do wymogów prawa. O ile Vista (której nienawidzę i nie używam) ma DRM ograniczony do Blu-ray i HDTV, jak prawo każe, o tyle Apple i jego filozofia mogą byc prawdziwym natchnieniem dla RIAA. Ograniczać co tylko się da i jak tylko się da.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia