Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 43
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Cytat Napisał M461K Zobacz post
    Ja mam takie pytanie, trochę specyficzne, ale czy oglądanie porodu przez mężczyznę(męża,konkubinata etc.) zostawia ślady na psychice ?

Facet nie ogląda porodu, z tego co mi wiadomo to stoi blisko głowy kobiety, trzyma ją za rękę, może pocieszać, przytulać, masować itp Po urodzeniu się dziecka może przeciąć pępowinę, wziąść je na rękę.
    Ślady na psychice może jakieś zostawia, ale jeśli tak to bardziej te pozytywne, niż negatywne. Do tego trzeba podchodzić indywidualnie.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał M461K Zobacz post
    Ja mam takie pytanie, trochę specyficzne, ale czy oglądanie porodu przez mężczyznę(męża,konkubinata etc.) zostawia ślady na psychice ?
    myślę ze jest to indywidualna sprawa każdego faceta. tatusia. Mam kolezanke która żaluje ze jej mąż był przy porodzie bo nietstsy skutek był odwrotny, nabrał on "obrzydzenia" do zony i nietstsy nie jest im obecnie za łątwo poskąłdac do kupy związek.

u mnie znów było odwrotnie, mąż był przeszczesliwy że brał udział w porodzie i jesli tylko mężczyzna jest silny psychicznie powinien tam byc, takie moje zdanie. a poród wcale tak źle nie wygląda

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał allatte Zobacz post
    Mam kolezanke która żaluje ze jej mąż był przy porodzie bo nietstsy skutek był odwrotny, nabrał on "obrzydzenia" do zony i nietstsy nie jest im obecnie za łątwo poskąłdac do kupy związek.

Znam podobny przypadek, tylkow tym przypadku chodzi o dziecko.

Poród drogami natury był ciężki, matkę przewieziono na blok na cesarkę, w ojcu dziecka narosła niechęć do dziecka, obwinił malucha, że to przez niego jego żona cierpi. Na szczęście po przywiezieniu matki z dzieckiem do domu szybko mu to minęło.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

oj rzeczywiście to jest bardzo oważne ze strony mężyzn. ja nie wiem czy chciałabym być przy czyimś porodzie, oprócz sowjego. pomyślcie jak się czuje ktos kto stoi z boku i nie moze pomóc? chyba strasznie. Ale to fajnie, że faceci się na to decydują, to chyba wielkie wsparcie dla kobiety.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Czy mężczyzna powinien być przy porodzie? Tak, ale tylko jeśli tego sam chce. Znam takich, którzy byli, bo żona chciała, a potem związek przechodził kryzys... poród to nie jest romantyczne wydarzenie

simian raticus
    Gość

Prawdziwy facet zapładnia i odchodzi by inną kobietę zapylić, a nie porody oglądać!

Obserwator
    Mieszka w
    Wrocław
    Siła Reputacji
    0

Ostatnio ten temat był bodajże w "Dzień Dobry TVN" Ja uważam, że mój partner powinien być przy porodzie, chociaż on mówi, że ma od zawsze wstręt do krwi, więc sama nie wiem jak to będzie. Jak go zapytałam, to powiedział ze będzie, ale za drzwiami, bo prędzej zemdleje

Raquel
    Gość

Mój był przy porodzie i mówi, ze jesli znowu bedziemy rodzić, to też bedzie obecny

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Dla mnie odpada obecność faceta przy porodzie. To jest kobiece misterium i chciałabym by była ze mna moja przyjaciółka. Może jakies inne mądre kobiety. Ale facet? z trudem pozwolę lekarzowi.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

ja tam swojemu powiedzialam wprost, ze go nie chce, po prostu nie chcialam zeby mnie taka widzial i tyle w temacie Salon kosmetyczny Opole Gabinet kosmetyczny Opole Salon kosmetyczny w Opolu Gabinet kosmetyczny w Opolu depilacja laserowa Opole

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)