Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 50
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Zawsze chciałem mieć kolejkę elektryczną, ale nigdy się nie doczekałem

Ale zawsze się cieszyłem jak dostawałem klocki Lego, zwłaszcza z serii Technics Najlepszy prezent dla dziecka jaki istnieje, komputer przy tym wysiada

Nawet teraz, kiedy jestem na studiach, mam w pokoju "dla ozdoby" mój najlepszy zestaw Technics - samochód z dźwigiem Model jest bardzo fajny, wszystko w nim działa, ma nawet przekazanie napędu do silnika, sprężarkę, pneumatyczne tłoki i mechanizmy różnicowe

Zawsze jak ktoś nowy do mnie przychodzi, to jest pierwsza rzecz na jaką zwraca uwagę ;-) I wszyscy bez względu na wiek chcą się tym pobawić

A najgorszy prezent? Hmm... nie wiem Chyba nie dostałem nic takiego, co mi się totalnie nie podobało...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Wszyscy chłopcy uwielbiają klocki Lego, ceny za te klocki są dość wysokie, ale zabawki te są tego warte.

Mój najbardziej doceniony prezent to całe opakowanie (10 szt) gum Donald do żucia, w każdej gumie historyjka obrazkowa, kupionych w Pewexie za dolary. Były to czasy gdy w sklepach prawie wszystko było na kartki, nie mówiąc już o kilometrowych kolejkach.
    Razem z gumami dostałam jakąs maskotkę, ale maskotka nie miala takiej wartości jak gumy.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Znajoma z pracy mi podsunęła świetny pomysł, by kupić mężowi karnet na festiwal Planete Doc Review, ale nie wiem czy można w chwili obecnej.
    Ucieszyłby się, ostatnio spędzał całe wieczory przed planete i oglądał filmy z tego festiwalu.
    Gdzie można sprawdzić czy są już bilety w sprzedaży?

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc!

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Super sprawa taki karnet dla kinomana, może też być karnet na mecze dla kibica.

Niestety nie wiem gdzie można taki karnet na festiwal nabyć.
    Czy ten festiwal nie odbywa się w maju? jeśli tak to chyba za wcześnie na zakup biletów.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

lorinex : Masz świetny pomysł z tym prezentem, ale obawiam się, że nic takiego nie wyszło. Niestety musisz wybrać inny zamiennik, a dokumenty z planete doc review możecie obejrzeć w telewizji, albo poczekaj i kup bilety na festiwal, w maju będzie, więc już niedługo Ja pozostaje przy oglądaniu ich na planete.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Z tego co wiem, to filmy z festiwalu Planete Doc Review mają być na płytach DVD, nie orientuję się tylko kiedy, być może już są w sprzedaży.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Nie dało mi to spokoju i sprawdziłem, są takie płyty, więc możesz sprawić świetny prezent, jeśli ktoś lubi planete to ucieszy się na pewno. Ja oglądałem na planete film pt. Przeznaczone do burdelu - robi wrażenie, polecam.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Największym prezentem dla mnie, nie wiedząc czemu, był czas, kiedy w domu pojawiała się choinka. Zawsze pierwszy garnąłem się żeby móc ją udekorować. Wszystko inne nie mialo znaczenia, prezenty i inne drobiazgi. To było dla mnie jakby najważniejsze. Takie troszeczke smiechowe ale autentyczne :razz:

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Dekorowanie choinki tez bardzo lubiłam i lubię, od kilku lat mam sztuczną to ubieram na kilka dni przed Świetami.
    W domu rodziców prezenty otwierało sie po kolacji wigilijnej, jak byłam młodsza to zawsze poganiałam by szybciej jedli, niecierpliwiłam się by się dowiedzieć co na gwiazdkę dostałam.
    W swoim domu wprowadziłam zasadę, że prezenty rozpakowujemy przed Wigilią i później na spokojnie możemy jeść kolację.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Mój brat wymyślił sobie, że chce serial z zigzapa na płytach dvd. Problem w tym, że chyba go nie ma i teraz mam problem czym przebije jego ulubiony serial. Macie jakiś pomysł dla 13 latka?

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)