Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 49
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Blazen
    może coś ze sprzetu sportowego, jakiś atrybut jego ulubionego klubu sportowego, odlotowa bluza/koszulka z nadrukiem jego ulubionego piosenkarza czy zespołu, gra komputerowa ... więcej pomysłów brak.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

a jak prezent nie podpasuje to może zostać mianowany na "obciacha" i trafić tutaj: http://www.wyczesaneprezenty.pl/ więc trzeba dobrze dobierać.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Zawsze znajdzie się sposób na pozbycie niechcianych prezentów.
    Austriacy pozbywają się tego na pchlim targu, Francuzi wystawiają na sprzedaż w necie, Brytyjczycy przekażą prezent dalej, większość Polaków magazynuje swoje podarki, z tej racji że prezentów sie nie oddaje i darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda.

Dostaliście prezenty, które Wam się nie podobały?
    Co z nimi zrobiliście?

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Ja swoje już wypiłem

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał osiaq Zobacz post
    Ja swoje już wypiłem

a tańczyłeś?

Nasz znajomy przyniósł na męża imieniny butelkę "Poloneza" i powiedział że zanim wypijemy solenizant zatańczy ... i mąż zatańczył, później rzecz jasna Poloneza wypili, z tańcem byloby już gorzej.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

U nas też często prezenty są przekazywane dalej, nie raz nie dwa mi sie trafiły np świeczka z odzysku czy jakaś figurka. Ale jak patrzę ta te obciachy co są na stronce, do której linkowałam, to z tym to już ciężko cokolwiek zrobić

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Otrzymanego prezentu raczej nie powinno się oddawać innym jako prezent, to w złym tonie.
    Moja kuzynka mieszka w Belgii i wśród znajomych mają zwyczaj dawania prezentów z paragonem, nie podoba się podarek to można go zwrócić do sklepu.

BartekMazak
    Gość

Odp: Prezenty gwiazdkowe

A tam, selena jak ten drugi ktoś się nie dowie, że to był mój nietrafiony prezent, to nie widzę problemu
    A co do tegorocznej gwiazdki to oglądam już od paru dni strony opisujące różne prezenty dla kobiet, babć, dzieci, teściów itd i kombinuję co tu wymyślić, żeby było ciekawie i bez obaw o zły traf.

Raquel
    Gość

Taki nietrafiony preznt dostał kiedyś każdy W tym roku ANtyradio ma nawet taką akcję stop niechcianym prezentom! A co zrobić, jesli już zostało się nietrafnie obdarowanym? Chyba najlepiej podać dalej, ale broń Boże nie podarować, a sprzedać - na allegro, czy przez ogłoszenia po świętach można fajne okazje trafić - własnie prezentowe.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

przede wszystkim trzeba mieć na uwadze, aby te prezenty jednak były praktyczne.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)