Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 47
    Raquel
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Odp: Prezenty gwiazdkowe

No własnie, zeby potem nie było problemów, choć jest tez opinia, ze praktyczne prezenty nie są mile widziane, zwłaszcza przez kobiety.

Wypowiadanka
    Gość

To zależy od obdarowanej osoby ;-) Ja się cieszę z praktycznych prezentów, zwykle dostaję więc od bliskich jakieś sprzęty, na które zawsze brakuje mi pieniędzy - nowy robot kuchenny, komplet fajnych noży itd.

Ale moja przyjaciółka wczoraj znalazła markową bransoletkę z wyprzedaży i jęczy mi, żebym podpowiedziała Jej facetowi, co ma Jej kupić ;P

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Nigdy nie uda się dogodzić wszystkim

Wypowiadanka
    Gość

Dlatego dobrze, jak się zna osobę, której kupuje się prezent ;-) A jak się nie jest pewnym, to trzeba zrobić wywiad środowiskowy wśród wspólnych znajomych

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Albo można też kupić coś, co samemu można by potem pożyczyć
    Jakąś książkę na przykład. Działa szczególnie dobrze, jeśli interesują was mniej więcej te same rzeczy.
    To takie egoistyczne podejście do tematu, wybaczcie

ps. też lubię praktyczne prezenty. kocham mój gwiazdkowy, żółty toster z zeszłego roku :P

Raquel
    Gość

Ja też lubię takie prezenty pod warunkiem, ze są oryginalne, inne, nie sztampowe, o taki zestaw do fondue byłby ok, w kotki

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Też lubię praktyczne rzeczy, które będą w ten czy inny sposób używane, a nie zbierały sam kurz. Chciałabym np. jakieś fajne formy do pieczenia albo nową patelnią Lubię też dostawać kolorowe pidżamy, książki, gry planszowe Lubię też, kiedy rodzina pyta się wprost, co bym chciała na Święta - wtedy żadna ze stron nie ma problemów z prezentem, ani ja, ani oni nie muszą się obawiać, że prezenty będą nietrafione. Sama też często się pytam, co im kupić, chyba że rzeczywiście mam pomysł na prezent

Witka
    Gość

Dogodzić wszystkim da radę: jak się wypytamy co kto chce
    Prezenty dla dzieci (przykład - lista) znajduje się łatwiej, gorzej podpytać teście zgreda, czy teściową co to w upominku chce tylko rzeczy za 1000 zł w górę...

Wypowiadanka
    Gość

A teraz w jednym serwisie z ogłoszeniami jest taka akcja: wyprzedaż nietrafionych prezentów i ludzie sprzedają tam to, co dostali na gwiazdkę, a co im się nie przyda. Z tego co widać po ilości ofert, to niestety wiele jest nietrafionych prezentów...Ja bym się chyba obraziła, jakby ktoś sprzedał upominek ode mnie ;P

Raquel
    Gość

Dlatego trzeba to zrobić bardzo dyskretnie, po cichutku .

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)