Cytat Napisał polak7 Zobacz post
Neostrada m.in. w strefie 0-14 od ponad dwoch tygodni muli i transfer jej jest koszmarnie niski. W moim miescie wszyscy, ktorzy maja internet od tp narzekaja.

Ja mam 1mb neo, a transfer wynosi ok 100kb, to sa jaja.
Transfer jedynie w nocy wynosi tyle co powinien.

Jak mozna tak ludzi oszukiwac, wy z tp.

Nie bierze internetu z tp jesli nie chcecie miec problemow!
Ja mam neo od kilku lat i zdarzało mi się że kiepsko chodziła,opowiem Ci jak to złatwiłam.
za każdym razem gdy się muliła dzwoniłam nawet dzień w dzień,jak kretynka i kazałam napisać zgłoszenie oczywiście musieli mi podać nr. zgłoszenia i tak przez ponad miesiąc,po tym czasie może dłużej przysłali mi zerową fakturę ,która przeważnie wynosiła około 180zł co miesiąc, na nastepny miesiąc dostałam fakturę na 12zł. od tego czasu neo hula bez problemów
a okazało się że na centrali miałam jakąś karte przepaloną czy coś tam, a tym pod telefonem jak dzwoniłam to moje łacze super działało.Ale pamiętaj sam wcześniej... wybierz uruchom w meni start potem wpisz cmd jak ci się pojawi okienko to wipsz netstat -a no i jak ci się wyswietli TCP i UPD to poniżej dziesięciu jest ok ale jak masz dużo to masz wirusa (ale wyłącz wszystkie e-mule itp.. najlepiej żebyś miał tlko połaczenie i nic więcej) zakładam że masz XP.może komuś to pomoże.

pozdrawiam
deglen