Wirtualne zakupy - Strona 10
Zobacz najwyżej oceniony post w tym temacie. Kliknij tutaj

Strona 10 z 17 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 167
    Wypowiadanka
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Odp: Wirtualne zakupy

Tyszek

Bardzo mi się podoba Twoja wypowiedź :-) I wszystko jasne - obie strony są zadowolone!

masterchef
    Gość

ja najczęściej kupuję w internecie na takim serwisie ogłoszeniowym bo można znaleźć wiele ciekawych rzeczy w bardzo niskich cenach, a ostatnio nie ukrywam nie przelewa się u mnie, choć takie zakupy bardzo wciągają i w ostateczności i tak wydam więcej iż założyłam i kupię coś czego w ogóle nie było w planach
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 09-03-15 o 09:32

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Witam A dla mnie zakupu przez internet sa bardzo dogodnym rozwiązaniem z racji braku czasu na popołudniowe zakupy i chodzenie po sklepach często kupuje na różnych serwisach aukcyjnych. Jedynie ubolewam czasem nad sposobem przedstawiania produktów mało zdjęć i opis zawężony do 3 zdań. Dzwonić do sprzedawcy i debatować nad zakupem szkoda kasy i czasu. Ważę właśnie jest to że ceny są konkurencyjne. Ale nie będę ukrywała że jeśli mam czas po-1000-kroć wolę iść do sklepu i pooglądać i w taki sposób dokonać zakupu.

Raquel
    Gość

Otóż to! Ja czasu mam coraz mniej, a ten który mam wolę spędzić inaczej niż włóczaąc sie po sklepach. Dlatego coraz częściej kupuję w necie. Jedyne zakupy jakie lubię, to te robione na bazarze, w słoneczny sobotni poranek, jest wtedy bosko. Po wszytskim kupuję kawę na wynos, najlepszą na świecie drożdzówkę z czarną porzeczką, siadam na ławce na rynku i delektuje się tą chwilą, jest rewelacyjnie

Wypowiadanka
    Gość

Cytat Napisał Raquel Zobacz post
    Otóż to! Ja czasu mam coraz mniej, a ten który mam wolę spędzić inaczej niż włóczaąc sie po sklepach. Dlatego coraz częściej kupuję w necie. Jedyne zakupy jakie lubię, to te robione na bazarze, w słoneczny sobotni poranek, jest wtedy bosko. Po wszytskim kupuję kawę na wynos, najlepszą na świecie drożdzówkę z czarną porzeczką, siadam na ławce na rynku i delektuje się tą chwilą, jest rewelacyjnie
    Boże, dziewczyno! Ależ mi narobiłaś ochoty na takie sobotnie, poranne zakupy! Szkoda, że u mnie nie ma czegoś takiego jak bazar ani w ogóle niczego tu nie ma ;P

Raquel
    Gość

Cytat Napisał Wypowiadanka Zobacz post
    Boże, dziewczyno! Ależ mi narobiłaś ochoty na takie sobotnie, poranne zakupy! Szkoda, że u mnie nie ma czegoś takiego jak bazar ani w ogóle niczego tu nie ma ;P
    U mnie też nie ma , ja jeżdżę do miasteczka obok, zeby takie zakupy zrobić, fajna, mała mieścinka - bardzo mi sie tam podoba

Zapraszam na zakupy !

kuropatwa
    Gość

Ja nie umiem oprzeć się zakupom w internecie. Jak mam gorszy dzień, to zawsze coś kupię na pocieszenie, np. ostatnio pasło na biustonosz i stringi besame. Może nie jakaś rzecz pierwszej potrzeby, ale humor mi się od razu poprawił
    Z drugiej strony jak już ochłonę po zakupach, to nie jestem do końca przekonana, czy to dobrze, że mamy tak łatwy dostęp do sklepów w sieci
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 09-03-15 o 09:32

Wypowiadanka
    Gość

Cytat Napisał Raquel Zobacz post
    U mnie też nie ma , ja jeżdżę do miasteczka obok, zeby takie zakupy zrobić, fajna, mała mieścinka - bardzo mi sie tam podoba

Zapraszam na zakupy !
    A widzisz, to ja chyba mieszkam w zbyt małej mieścinie ;P Ale nic straconego, jak mi wyrosną cudne warzywka, to zamiast do sklepu, będę sobie rano chadzać z koszyczkiem do ogrodu

masterchef
    Gość

własny ogródek?? ale Ci zazdroszczę

kuropatwa
    Gość

Ja tam coś nieraz kupuję w internecie, chociaż wybieram raczej takie tańsze rzeczy, takie jak ciuchy albo zabawki dla chłopców (mam chrześniaka). Droższe, typu sprzęty RTV i AGD wolę obejrzeć na żywo w sklepie - żeby kupować to przez internet nie mam aż tak dużego zaufania.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 09-03-15 o 09:33

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)