Zobacz najwyżej oceniony post w tym temacie. Kliknij tutaj

Strona 11 z 15 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 143
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: Wirtualne zakupy

Wiele ludzi ogląda i sprawdza w sklepach stacjonarnych a potem kupuje w internecie, może przyjdzie czas że sklepy sieciowe będą miały po jednej sztuce danego art. a całość sprzedaży będzie w necie

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Raczej wszystkim sprzedającym zależy na zadowoleniu klienta, coraz mniej jest naciągaczy. Ja kupuję dużo, i chyba tylko 2 razy byłam niezadowolona, ale też nie wynikało to ze złej woli sklepu.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Astrokamera.pl to najłatwiejszy sposób na spotkanie z profesjonalnym doradcą duchowym.
    Wystarczy wykupić żetony za pośrednictwem sms lub przelewem internetowym i korzystać z oferowanych usług naszych doradców.

Spotkanie z wróżką na żywo bez wychodzenia z domu.

To bardzo proste! Sprawdź jak działa!
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 09-03-15 o 09:32

Witka
    Gość

O mamo... bez urazy, ale ja czytam o takich profesjonalnych "doradcach duchowych" przez internet, i pod hasłem "astrodoradca", za żetony czy smsy to robi mi się słabo... przecież to nigdy nie wiadomo kto siedzi po drugiej stronie komputera i co to za wróżka...
    To juz naprawdę wolałabym iść do psychologa normalnego - jak tu z listy, czy gdziekolwiek w prywatnym gabinecie, niż iść do wróżki "bez wychodzenia z domu". Sorry, ale dla mnie to co najmniej dziwne...

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja uwielbiam robić zakupy internetowo! Ostatnio jednak (po kilku nacięciach) ostrożnie podchodzę do zakupów na portalach aukcyjnych i dużo częściej wybieram zakupy w internetowych i stacjonarnych sklepach. W sprzęt RTV i AGD zaopatrzam się zazwyczaj w sklepie Klautel w Warszawie. Mają również swoją stronę internetową, na której prowadzą sprzedaż szerokiej gamy produktów. Uwierzcie mi - w tym sklepie znajdziecie wszystko, co potrzebne jest, by wyposażyć we właściwy sposób dom Większość rzeczy, które posiadam w domu, nabyłem właśnie tam. Mają produkty wysokiej jakości w rozsądnych cenach Polecam gorąco!

Początkujący
    Mieszka w
    Krakow
    Siła Reputacji
    0

Od kiedy mam dwie prace, to kompletnie nie mam czasu na zakupy w moich ulubionych miejscach (lumpeksach), a tym bardziej w galeriach handlowych. Pozostaje tylko internet, gdzie tak jak w second-handach można znaleźć smaczki ubraniowe.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

1 z 1 użytkowników oceniło ten post pozytywnie.

Ja też nie mam czasu na tradycyjne zakupy, dlatego kupuje w sieci.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Na pewno allegro jeżeli chodzi o wiele przydatnych rzeczy, jednak bieliznę dla mojej kupiłem prawie rok temu na bieliznadamska-4you.pl. Teraz nie wiem chyba też z allegro skorzystam, bo widzę jakieś ciekawe zestawy

marta_zdyb
    Gość

Ja najczęściej kupuję na allegro, czasem korzystam z gruponów itp. Zdarzało mi się też zamawiać książki z księgarni internetowych... u mnie działa to tak, że najpierw szukam rzeczy w tzw "realu" a dopiero jak nie znajdę to zamawiam przez internet

Początkujący
    Mieszka w
    Kozienice
    Siła Reputacji
    0

Ja często robię zakupy na Allegro, zdarzyło mi się też korzystać z kilku sklepów internetowych z gadżetami. Nigdy nie miałam żadnych problemów.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)