Zobacz najwyżej oceniony post w tym temacie. Kliknij tutaj

Strona 13 z 15 PierwszyPierwszy ... 31112131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 143

Mieszka w
    Toruń
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: Wirtualne zakupy

Cytat Napisał Wypowiadanka Zobacz post
    Lubię robić zakupy przez Internet, ale kupuję w ten sposób tylko określone grupy produktów Np. nie skusiłam się jeszcze na zakup butów w wirtualnym sklepie ;P Ale zakupiłam w ten sposób bieliznę, kosmetyki, łyżworolki, biżuterię, nawet odzież i na razie ze wszystkiego byłam zadowolona

Ja właśnie najczęściej kupuję buty

pola
    Gość

Z butami mam akurat tak, że mierzę daną parę w sklepie stacjonarnym, a potem szukam jej taniej w sieci . W internecie też ogólnie dość często kupuję ubrania. Ostatnio znalazłam tu piękną sukienkę koktajlową, która nigdzie indziej dostępna niestety nie była. Zamówiłam ją z myślą, że jak nie będzie pasować, mogę ją przecież zwrócić. Przyszła jednak tak piękna, jak ją sobie wyobrażałam i już nie mogę doczekać się pierwszej okazji, na którą będę ją mogła założyć
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 20-04-15 o 12:47

Uczestnik Forum Avatar MilkyStar
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał pola Zobacz post
    Z butami mam akurat tak, że mierzę daną parę w sklepie stacjonarnym, a potem szukam jej taniej w sieci
    Też to praktykuję - miło mi słyszeć, że nie jestem odosobniona A jak nawet nie znajdę taniej, to przeczekuję nieco, bo często jednak e-sklepy obniżają ceny albo np. organizują krótkoterminowe promocje. Tylko to też czasami trudno upolować... Ostatnio wykorzystałam jednak stronkę (spam), którą podesłała mi koleżanka, podekscytowana, że to takie "fajne i pomysłowe". I w sumie udzielił mi się jej entuzjazm Rzecz polega w sumie na tym, że strona wysyła nam powiadomienia w razie obniżki ceny produktu, który dodamy do obserwowanych. Co ciekawe, usługa jest darmowa. I faktycznie, udało mi się w ten sposób zaoszczędzić na kozakach. Warto przetestować
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 09-03-15 o 09:30

iwona36
    Gość

Ja np przez internet kupuje buty na milandi.pl. Ani razu się nie zawiodłam, wszystko zgodnie z zamówieniem. Buty prześliczne i prze wygodne. Polecam w 100%. Mąż również sobie chwali

Uczestnik Forum
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    0

podobno rossmann już daje możliwość takich zakupów

marysia
    Gość

Bardzo lubię kupować przez internet, bo tak jest po prostu najwygodniej. No i można fajne okazje upolować
    Na początku sama śledziłam ceny, teraz coraz częściej korzystam z dodatków w stylu (spam). Wystarczy wybrać produkty, które nas interesują, a potem czekać na info, kiedy cena spadnie. Super sprawa, polecam, jeśli jeszcze nie korzystacie, zwłaszcza jeśli ktoś sporo kupuje.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 09-03-15 o 09:30

Początkujący
    Mieszka w
    Katowice
    Siła Reputacji
    0

Ja w necie najczęściej kupuję książki, a także elektronikę (ale to już rzadziej, wiadomo). Jakoś nie mogę się przekonać do kupowania ubrań i obuwia przez internet.

porter
    Gość

ktoś z was tu pytał wcześniej o feromony. w feromony to jakoś nie bardzo wierzę, nie wydaje mi się żeby mogło to dzialać. Wiem za to na pewno, że dobre perfumy na drugiej osobie, mogą na nas działać bardzo! Niestety minus jest taki, że takie perfumy są bardzo drogie. Własnie planuję kupić sobie jakies perfumy, najbardziej podoba mi się chanel, ale jest potwornie drogi. Może są jakieś sposoby na kupienie tego tanie, wy wiecie?

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Zakupy w internecie stają się coraz bezpieczniejsze i jeżeli ktoś sprawdza wcześniej opinie osoby u której kupuje i jej wiarygodność nie powinien mieć problemów.

Początkujący
    Mieszka w
    Radom
    Siła Reputacji
    0

Przed zakupem warto sprawdzić opinie zamieszczone na różnych stronach o danym sklepie. Jeśli sprawdzamy tylko na stronie sklepu lub na jednym serwisie to może się tak zdarzyć, że pozytywne opinie są po prostu kupowane.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)