Zobacz najwyżej oceniony post w tym temacie. Kliknij tutaj

Strona 14 z 15 PierwszyPierwszy ... 412131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 142
    Koprobo
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Odp: Wirtualne zakupy

No wokół jest tyle sklepów, że nie wiadomo już gdzie kupować. Ja na szczęście trafiłem na dobry sklep z polecenia od razu. Zamiast oryginalnych perfum kupuję samą esencję - wychodzi dużo taniej a zapach identyczny. Z resztą "dużo taniej" to mało powiedziane. Moje ulubione perfumy kosztują 450zł, a ich esencja 50, no to sami widzicie jaka jest różnica.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 28-04-15 o 11:58

pingu
    Gość

Ostatnio robiłem zakupy w sklepie internetowym (w przypadku zainteresowania reklamą prosimy zapytać o ofertę zamiast stosować marketing szeptany), i jestem bardzo zadowolony . Mają oni najnowsze kolekcje butów i ciuchów adidasa , reeboka w ofercie hurtowej .
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 19-10-15 o 19:16 Powód: usunięta reklama

Grażka
    Gość

Ja też jest miłośniczką zakupów przez internet. Książki, kosmetyki, sprzęt AGD - tylko tą drogą

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja zamawiam sprzęt. O ile ubrania oraz buty kupuję rzadko to kupowanie sprzętu w sieci jest bardzo sensowne. Głównie z uwagi na to,że ceny są korzystniejsze oraz jest ten 14 dniowy okres na zwrot. Jesli coś nie będzie Wam pasowało bez problemu możecie zwrócić do sklepu.
    Aktualnie dobra promocja na sprzęty jest w sklepie rtv Euro agd. Można tam brać sprzęt na raty oprocentowane 0% ( do 50 rat na wybrane sprzęty). Zamawiałem tam laptopa tydzień temu. Z uwagi na to,że zamawiałem przez internet dorzucili mi antywirusa.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja również nie mam czasu na zakupy stacjonarne. Wypatrzyłam kilka dobrych sklepów i zamawiam on-line. Jestem pewna rozmiaru i jakości, i nie będę tracić czasu na bieganie po galeriach

Początkujący
    Mieszka w
    Gdynia
    Siła Reputacji
    0

Ja uwielbiam zakupy internetowe! Nawet żywność zamawiam ostatnio przez internet. Wieczorem, po pracy siadam, dodaję produkty do koszyka i miły pan je przywozi Nie trzeba tracić czasu na bieganie po sklepie, kolejki przy kasach itp. i Chyba tez nie widząc całego asortymentu kupuje się mniej niepotrzebnych rzeczy. To nie sprawdza się tylko przy kupnie rzeczy na wagę, przede wszystkim owoców i warzyw, ale te wiadomo - najlepiej na bazarku

Mieszka w
    Kraków
    Siła Reputacji
    0

trzeba po prostu zapoznawać się w regulaminem i odrobinę sprawdzić sprzedawcę, np. czytając opinie na Opineo (te ze znaczkiem Zaufane Opinie są faktycznie zaufane, ponieważ nie mogą ich wystawiać osoby, które nie zrobiły zakupów w danym sklepie), można się zapytać np. znajomych czy kiedyś robili zakupy w danym sklepie, można też na początek zamówić rzeczy z opłatą za pobraniem i przy odbiorze sprawdzić czy wszystko jest ok

Początkujący
    Mieszka w
    Szczecin
    Siła Reputacji
    0

Teraz zakupy przez internet są o tyle dobre, że mamy te 14 dni na wycofanie się z umowy kupna-sprzedaży.. także jeśli sklep nie jest jakiś podstawiony to na pewno warto robić zakupy w sieci.

Bunia
    Gość

Ubrań nigdy nie kupiłam, wolę sobie wszystko przymierzyć i pooglądać w sklepie za to kupuję książki, muzykę, jakąś elektronikę tez mi się zdarzyło

Wypowiadanka
    Gość

Do moich ulubionych wirtualnych zakupów należą akcesoria i zabawki dla dzieci. Ostatnio odwiedziłam sklep zabawkowy i stwierdzam, że wybór towarów dla dzieciaczków jest tam niesamowity. Już na szczęście nie mam problemu z dopasowaniem zabawki do wieku dziecka - w mojej rodzie dzieci jest pełno. Na pewno w tym roku prezenty będą bardziej trafione i co za tym idzie dzieciaki prędko nie rzucą zabawek w kąt.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 25-07-16 o 16:58 Powód: nieoznaczona i nieopłacona reklama

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)