Zobacz najwyżej oceniony post w tym temacie. Kliknij tutaj

Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 143
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Ja w sumie wolę kupowac w sklepach internetowych niż na allegro, jakos bezpieczniej się jednak czuję. Tzn mówię oczywiście o sprawdzonych sklepach działających od dawna.
    Ale na allegro własnie można połazić, poszukać, jest duży wybór przeróżnych różności, czasem po naprawdę okazyjnych cenach. Więc łażę i czasem coś kupię, ale nie ukrywam, że sam porces decyzyjny trwa u mnie długo. Zanim się zdecyduję, zanim wykalkuluję, czy na pewno się opłaca... no ale czasem warto

Chociaz czasem tak łaże po aukcjach i widzę naprawdę kuriozalne zachowania kupujących. Np kiedyś szukałam pewnej książki, która akurat była mocno na topie i na allegro ludzie licytowali używany egzemplarz bez żadnych "bajerów" typu autograf autora czy coś w ten deseń do jakiejś kosmicznej kwoty, podczas gdy w Merlinie można było kupić nówkę dwa razy taniej... I skąd się to bierze?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Bardzo dziękuję za cenne wskazówki.

RRybak
    Porównywarka ceneo.pl to jest super sprawa, jeśli chodzi o konkretny zakup to można sobie wybrać sklep.

Verena
    Wydaje mi się, że nie wszyscy wiedzą o innych punktach sprzedaży w internecie, albo nastawiają się na licytację towaru tak jak na Allegro.
    W moim przypadku tak było, od kilku tygodni dopiero wiem, że są też inne sklepy internetowe, wcześniej nie interesowałam się zakupami wirtualnymi.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

--- jest sprawdzonym przeze mnie sklepem wiec tylko to moge polecic

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał mcstg Zobacz post
    --- jest sprawdzonym przeze mnie sklepem wiec tylko to moge polecic

Z tego co się zorientowałam to --- ma jeden asortyment towarów, są to kosmetyki do włosów.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

tak tylko kosmetyki do włosów, chciałam podzielić sie moim niezawodnym odkryciem każda z was która zna dobry sklep internetowy niech go poleci. w ten sposób lepiej unikniemy oszustów

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Na allegro w ogóle nie kupuję, w sklepie internetowym (niby miał dużo pozytywnych opinii) chciano mnie oszukać(neo24), dlatego podchodzę z ograniczonym zaufaniem do tego typu zakupów. Natomiast z chęcia kupuję w dużych sieciach sklepów, które istnieją też w realu. Do takich sprawdzonych osobiście e-sklepów należą: avon, pachnidełko, empik, vobis, koszulki.com, fujifilm, quelle.pl.
    Ze sklepów tylko internetowych: agito.pl

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Mandy
    Z Allegro miałam inny problem, pisałam do nich o pomyłce, ale nic to nie pomagało, najgorsze były ich reklamy zachęcające do zakupów.

http://forum.di.com.pl/showthread.php?t=640

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Zakupy w internecie... Wystarczy znaleść dobry sklep internetowy, aukcje są raczej dla osób, które lubią troche ryzyka. Osobiście kupowałem akcesoria do gier RPG (chodzi mi o te prawdziwe RPG z karta postaci i masą podręcznikow).
    Poza tym to nic innego. Przeglądam dość często witryny sklepów internetowych i trzeba przyznać, że między nimi też są niezłe różnice cenowe,a można je sprawdzić na wymienionych już strona skapiec.pl i ceneo.pl, chociaż polecam poszukac też na własną ręke. Co do różnic w cenie są to różnice nawet 150%. Warto więc porównywać ceny towarów, które chcemy kupić.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Przez internet kupuję głównie książki. Chociaż zdarzyło mi się kupować akcesoria do kompa.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Arudil, makaronizm

Nie mieliście obaw że wcisną Ci jakieś używane akcesoria?

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)