Zobacz najwyżej oceniony post w tym temacie. Kliknij tutaj

Strona 3 z 15 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 145
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

ernja od 2-3 lat nic nie kupowałem w sieci - w sklepie internetowym czy na aukcji. A od kiedy mam styczność z Internetem to wszystkich zakupów miałem 5 ? Nie pamiętam bo tego tak mało było. Ja wole kupować w zwykłym sklepie, obejrzeć dany produkt itp a w sieci to tylko szukam opinii - co o danym produkcie / urządzeniu sądzą jego użytkownicy. Ja nie mam zaufania do tych sklepów z Sieci i dlatego wolę kupować w zwykłym sklepie.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

A ja ostatnio kupiłam w sklepie internetowym rewelacyjny odkurzacz Thomas Twin TT (jak narazie ty chyba tylko przez internet jest dostępny, a ja strasznie na niego zachorowałam, bo jest idealny jak się ma w domu małego alergika, bo usuwa praktycznie 100% kurzu). Cała transkacja odbyła się profesjonalnie i bez żadnych problemów.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

To cudowny wynalazek taki odkurzacz. Zainteresowałam się nim i poczytałam o tym w necie, z tego co piszą to rewelacja.
    Ciekawi mnie jak to cudo sprawdza się w praktyce.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał rouge Zobacz post
    ernja od 2-3 lat nic nie kupowałem w sieci - w sklepie internetowym czy na aukcji. A od kiedy mam styczność z Internetem to wszystkich zakupów miałem 5 ? Nie pamiętam bo tego tak mało było. Ja wole kupować w zwykłym sklepie, obejrzeć dany produkt itp a w sieci to tylko szukam opinii - co o danym produkcie / urządzeniu sądzą jego użytkownicy. Ja nie mam zaufania do tych sklepów z Sieci i dlatego wolę kupować w zwykłym sklepie.
    :hmmm: jak najbardziej rozumiem Twoją potrzebę pooglądania. Chyba większość z nas tak ma U mnie jednak koczy sie to jednak nieco inaczej. Jak już poczytam opinie o produktach, zainteresuje się paroma, podotykam je sobie na realu, to przechodze do poszukiwania najlepszej oferty. Wtedy w ruch wchodza porównywarki. ceny mogą być najróżniejsze. sa na ten temat nawet raporty. Ostatnio widziałam raport w e-biznesie na ten temat: http://www.e-biznes.pl/inf/2008/24616.php

Jestem osoba praktyczna i bede sprawdzac ceny, bo szkoda mi marnowac pieniedzy.

Jeśli chodzi o to, co najczesciej kupuję, to zdecydowanie ksiazki, soczewki, kosmetyki. Zdarzają mi sie tez powazniejsze zakupy. z jakies pol roku temu kupiłam ekspres do kawy DeLonghi. Poki co dziala bez zarzutu. Zreszta, na stronie pamietam byly porady. zdecydowanie pomogly mi w podjeciu decyzji. Taki glos eksperta jest dosc ważny, przynajmniej jak dla mnie. :-D
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 09-03-15 o 10:36

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Od dwóch albo trzech lat kupuję przez internet. Nie miałem jeszcze żadnych problemów, a raczej miłe zaskoczenia związane z różnego rodzaju gratisami.
    Ostatnim zakupem poza allegro był piekarnik Samsung
    Naprawdę polecam, bo często jest taniej niż w konwencjonalnych sklepach,a z dowozem nie ma najmniejszych problemów ( z ew. zwrotami także)
    Pozdrawiam i powodzenia

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

ja uwielbiam zakupy w internecie

Jako, że jestem wymagającą, co do babskich drobjazgów i lubię mieć rzeczy, o których wiem, że są niepowtarzalne i mają duszę biegam po internecie w poszukiwaniu takich oryginalnych i nie koniecznie bardzo drogich umilaczy życia. Dodatkowo jestem młodą mamą i nie zawsze mam czas i siłę biegać po sklepach. Mam parę ulubionych sklepików jak Wylęgarnia czy Ekspansiv, dla męża kupuję modele w necie bowiem jest duży wybór. Ostatnio natrafiłam na nową Galerię. Jeszcze nie ma tam natłoku wyrobów, ale te co są oczarowały mnie !! Zwłaszcza biżuteria jest niesamowita. Zakupy świąteczne mam już teraz z głowy !! :-D

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ja nie przepadam za kupowaniem ABSOLUTNIE WSZYSTKIEGO w internecie, jakoś wolę pomacać towar na półce, przejść się do sklepu, a nuż coś wpadnie w oko albo sprzedawca coś poleci. W internecie kupuję głównie większe przedmioty, których nie chciałoby mi się taszczyć do samochodu (granica jest dość płynna, monitor LCD kupiłem w necie ale ekspres do kawy w normalnym sklepie a cegła to była porządna - niepozornie wygląda a swoje waży. tu do wglądu)

Różnica dla mnie polega na tym, że kupno w sklepie internetowym jest takie bezosobowe. Dla mnie handel to czynnosć społeczna, lubię to. Targuję się jak Włoch - może tu się coś kryje, mam dużą rodzinę i uwielbiam kawę - jestem Włochem funkcjonalnie.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Hej a Ja lubie kupywać w sklepach internetowych, a ostatnio trafiłam na serwis aukcyjny (spam) i się zastanawiam czy spróbowac tam swoich sił. Licytował ktoś już tam?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Po co

Po co kupować na allegro czy innych aukcjach jak nowe mozna mieć w podobnej cenie. W dobie porównywarek warto robić zakupy korzystając z wyszukiwarem, czy porównywarek cen.:-P

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Witajcie Nie jestem entuzjastką zakupów internetowych, wolę bezpośredni kontakt zarówno z towarem, jak i ze sprzedawcą. Trudno jednak wybrać mniej inwazyjny środek. W przypadku zakupów przez sieć istnieje ryzyko otrzymania produktu zupełnie innego lub uszkodzonego, ale z drugiej strony, kupując w tradycyjnym sklepie jest się narażonym na kaprysy i nachalność sprzedawców. Dla wszystkich zainteresowanych tematyką fotografii, polecam z czystym sumieniem korzystanie z produktów foto-tipu. Kiedyś ktoś z forumowiczów powiedział mądrze, że trzeba polecać sobie sprawdzone oferty

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)