Zobacz najwyżej oceniony post w tym temacie. Kliknij tutaj

Strona 4 z 15 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 149
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

A ja mogę jeszcze polecić sklep 1but - wiem fajna nazwa to sklep z butami - różnymi. Ostatnio kupiłam - doszły szybko, nienaruszone, noi takie jakie miały być. Wiem- akurat kupowanie butów to ryzyko, no ale przynajmniej nie denerwujemy się przymierzaniem:P - niektórzy tego nie lubią. No na pewno nasi faceci:P

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

ja bardzo czesto kupuje w necie. w zasdzie wszystko procz jedzenia (choc i to sie zdarza- pizza przez internet )
    jeszcze nigdy nie zdarzylo mi sie "naciac" zeby cos bylo nie tak, zeby byl nieuczciwy sprzedawca czy cos w tym stylu.
    ciuchy kupuje na allegro i przed zakupem sprawdzam komentarze tej osoby.
    komputer kupilam w vobisie i jestem bardzo zadowolona. w razie problemow mam infolinie, gdzie mi doradzaja jak cos naknoce.
    bizuterie kupuje przez neta od osob ktore ja same robia- lubie hand-made'y.
    moze jestem leniem, ale wole wyszukac produkt ktory mnie interesuje przed monitorem niz biegac kilka dni po miescie..

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

zakupy przez sieć to najlepsza rzecz, jaką można sobie wyobrazić sama mam wyłącznie pozytywne doświadczenia, niemniej jednak robię zakupy tylko u zaufanych firm, które poznaję z polecenia. ostatnio natknęłam się dzięki znajomemu na delazoo.pl , sklep zoologiczny, więc przede mną "grube" zakupy, bo zamierzam nabyć szczekającego przyjaciela

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał telefrenia Zobacz post
    zakupy przez sieć to najlepsza rzecz, jaką można sobie wyobrazić
    Jestem dokładnie tego samego zdania. Raz, że tyle nabiegać się nie trzeba. Dwa: dostawa prosto do domu, czyli odpada opcja z noszeniem:-D Zdecydowanie bardziej wolę od tradycyjnych zakupów. Większość rzeczy przez net kupuję, choć jeśli o ciuchy chodzi to czasami nie uda mi się trafić z rozmiarem i później wymieniać trzeba:-?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Muszę się zgodzić z wami bo sama też jestem w 100 % za! Kiedyś nie wyobrażałam sobie jak można kupić coś bez wcześniejszego zobaczenia produktu na żywo... Ale w końcu przemogłam się i teraz nie wiem jak mogłam tyle czasu marnować na zakupy w stacjonarnych sklepach. Na allegro też często kupuję i jeszcze nie spotkałam się z wpadkami. Po prostu kupuję od osób z dobrą opinią, albo ze sklepów które się tam wystawiają.
    Najczęściej zaopatruję się przez net w sprzęt do domu, bo ZAWSZE jest taniej niż w sklepie, a szczególnie na --spam--, a co do innych artykułów to faktycznie książki, torebki i inne dodatki.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

A ja ostatnio zrobiłam zakupy spożywcze przez internet w sklepie a.pl. Trochę dlatego, że byłam zmuszona, bo mój samochód był przez jakiś czas..niedostępny;/ Ale mam bardzo pozytywne odczucia i na pewno to powtórzę, bo to niesamowita oszczędność czasu i nerwów. Zamawia się, tego samego dnia przywożą, wszytko elegancko zapakowane. Wybór i jakość produktów też na najwyższym poziomie, a ceny jak w zwykłym sklepie. Przed świętami na pewno nie zamierzam jeździć po supermarketach.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja bardzo często kupuję odzież w sieci. nie tylko odzież ale też rożnego rodzaju sprzęt czy tekstylia. Często jest to allegro ale ostatnio dość dużo kupuję na [spam] mają fajne promocje i nie ma problemu ze zwrotem czy zamianą.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

zakupy online

Długo nie mogłam się przekonac do kupowania przez internet, jednak wielu znajomych wokół chwalili sie fajnymi i dużo taniej zakupionymi produktami, więc postanowiłam się przemóc i sprobowac Teraz nie wyobrażam sobie kupowania perfum, elektroniki, książek, płyt CD inaczej niż przez siec Coraz częsciej kupuję tez ciuchy i kosmetyki. Nie wiem czy wiecie, ale kupując online, mozna czerpac profity, nie tylko w postaci nizszych cen. Skusiłam się na udzial w programie lojalnosciowym paybacka, bo dostalam kiedys karte na BP i okazalo sie ze moge nabijac sobie punkty kupujac m.in na allegro, czy w moim ulubionym bonprixie!

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

zakupy przez neta

Hej drogie dziewczyny, ja mam pytanie moze ktos mi pomoze, poniewaz czesto robie zakupy przez allegro, i slyszalam o karcie gdzie mozesz zbierac punkty za zakupy, to chyba Payback, ale ja ogolnie nie jestem przekonana do kart rabatowych wiec moze mi powiecie czy warto w to wchodzic ?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Hej wiesz co ja jestem jak na razie szczesliwa posiadaczka karty Payback, ja robie czesto zakupy na allegro dodatkowo robie jeszcze w innych miejscach wiec fajnie mozna zbierac punktow no i nagrody z punktow sa super polecam

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)