Zobacz najwyżej oceniony post w tym temacie. Kliknij tutaj

Strona 5 z 15 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 143
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

O to super w takim razie zglosze sie po ta karte zawsze na cos sie uzbiera, ale jak wyczytalam na stronie, punkty mozna laczyc z innymi kartami czlonkow rodziny, wiec wydaje mi sie ze szybko mozna uzbierac punkty )

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Mi do tej pory nie zdarzyło się nic przykrego w związku z zakupami przez Internet. Wybieraj tylko sprawdzone sklepy z dobrymi opiniami. Na Allegro tylko na aukcji, nigdy poza nimi, bo wtedy nie masz szans, na ingerencję allegro w przypadku oszusta.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

zakupy przez internet to cudo
    kupuję tam bardzo wiele rzeczy - nawet ubrania i buty. W takich przypadkach bardzo często w realnym sklepie oglądam i przymierzam interesujące mnie rzeczy, a potem znajduję je w sieci i kupuję duuuuuuuużo taniej.
    nigdy nie miałam problemów, no może raz, gdy sprzedawca wysłał mi body w innym kolorze niż chciałam, ale to było do przełknięcia

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ja też uwielbiam kupować przez Internet, ale oczywiście zależy co. Jakieś takie większe, droższe rzeczy to niekoniecznie, bo to wolę samemu w sklepie zobaczyć, wybrać itd. Ale już przykładowo jakieś książki, płyty to już jak najbardziej. Ostatnio narzeczonej na walentynki też kupiłem w necie prezent, taką fajną koszulkę z sercem
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 09-03-15 o 09:35

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Nie kupuję zbyt wiele przez Internet, jedynie parę książek. I kurtkę, bo nie mieli już w sklepie mojego rozmiaru. Oczywiście wcześniej ją przymierzyłam. Pani w sklepie powiedziała, że może mi zamówić w sklepie internetowym, ale wtedy opłata za przesyłkę wyniesie tyle a tyle zł. Dobrze, że się wtedy nie zdecydowałam, tylko przyszłam do domu i zobaczyłam na stronie sklepu, że nie muszę płacić za przesyłkę.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Kupuję przez internet, ale nie wszystko. Np. nie wyobrażam sobie kupić ubrań bez ich wcześniejszego przymierzenia. Ale coś co już wypróbowałam i jest opakowane- jak np. kosmetyki Siquens (które uwielbiam, bo świetnie nawilżają skórę przez cały dzień- to tak na marginesie ) kupiłabym przez internet. Ale mam aptekę koło nosa i tam je sobie kupuję, bo nie lubię czekać na przesyłki po 2-3 dni. A co bym kupił przez internet na pewno bo nie chce mi się chodzić po sklepach? Np. jakiś obraz czy zegar na ścianę- generalnie jakieś błyskotki do domu.

Raquel
    Gość

Kiedyś byłam sceptycznie zastawiona do zakupów w sieci, ale kilka razy kupiłam i się przekonałam, ze to bardzo wygodne, a czasem nawet tańsze . Nie korzystamn z aukcji, wolę coś łatweijszego, szybszego, ostatnio natknełam się na informacje o nowej platformie handlowej (spam), bez aukcji własnie, a kilka ciekawych rzeczy juz tam znalazłam.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Rania Zobacz post
    Hej drogie dziewczyny, ja mam pytanie moze ktos mi pomoze, poniewaz czesto robie zakupy przez allegro, i slyszalam o karcie gdzie mozesz zbierac punkty za zakupy, to chyba Payback, ale ja ogolnie nie jestem przekonana do kart rabatowych wiec moze mi powiecie czy warto w to wchodzic ?
    Karta Payback to nie karta rabatowa. To program lojalnościowy. Nie dostajesz żadnego rabatu w czasie zakupów a gromadzisz punkty, które później możesz wymienić na nagrody. To chyba dość spora różnica

Wiecie czy da się jakoś na stronie Allegro sprawdzić ilość uzbieranych punktów? Czy można sprawdzić tylko na stronie Paybacka? Bo w zakładce dotyczącej tego programu widzę tylko numer mojej karty i linki do takiej ogólnej strony.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

jasne, że kupować przez Internet. Zacząć od małych i niedrogich rzeczy aż dojdziesz do kupna samochodu :-D

Raquel
    Gość

Wirtualne zakupy - jak najbardziej. Kupuję coraz wiecej rzeczy przez internet, chociaz czy to szybszy sposób niż w normalnych sklepach, to nie wiem, ceny też nie zawsze sa niższe. Ale zakupy w sieci dają tez mozliwość kupowania rzeczy używanych, czego w realu - oprócz ciucholandów i antykwariatów- raczej nie ma i to jest chyba największa zaleta kupowania w sieci, moim zdaniem. A miejsc, gdzie rzeczy z drugiej ręki mozna kupić pojawia się coraz więcej, zobaczcie sami, ot chyba najnowsze z kategrori darmowe ogłoszenia. Sa jeszcze inne, właściwie każde miasto ma soją stronę z ogłoszeniami.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)