Zobacz najwyżej oceniony post w tym temacie. Kliknij tutaj

Strona 6 z 15 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 149
    Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Zakupy w sieci - jak najbardziej! Ale nigdy więcej przez Allegro... czy raczej alledrogo, jak to mówią... Nie wiem, czy zdajecie sobie sprawę, że tam jest często drożej niż w sklepach internetowych? Lepiej znaleźć sobie ulubione sklepy i tam kupować, też zazwyczaj dają jakieś rabaty, punkty za zakupy itp.
    Macie podobne odczucia?

Obserwator
    Mieszka w
    Wrocław
    Siła Reputacji
    0

Ja bardzo często robię zakupy przez Internet. To bardzo wygodne rozwiązanie dla osób zabieganych czy zapracowanych. Polecam Allegro i Szafę Bo tam najczęściej robię zakupy

Raquel
    Gość

Za allegro dziekuję, zdecydowanie wolę sklepy intrenetowe, kupując tam mozna trafić na promocje, czy otrzymać kartę stałego klienta.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Owszem, robię zakupy w sieci. uważam że to dobry sposób na zaoszczędzenie. Kiedyś było to tylko allegro a teraz są też zakupy grupowe. uważam że to super wynalazek i chyba dość popularny obecnie. zawsze można coś znaleźć atrakcyjnego i godnego kupienia. korzystacie z serwisów zakupów grupowych?

Raquel
    Gość

Pewnie, że korzystamy, przynajmniej ja! Dzieki temu usługi, które kiedyś były dla mnie za drogie, teraz są dostepne i mogę z nich cześciej korzystać. Ostatnio udało mi się bardzo tanio kupić skipass i karnet na siłownię, na którą i tak chodzę, więc jak dla mnie rewelacja.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

To bardzo dobra forma zakupów,dopóki wszystko idzie jak po maśle.Gorzej jak kiedyś ktoś się mocno poparzy.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

zakupy w necie to rpzede wszystkim oszczędność. mój psiak ma alergie, więc byle jakiej karmy kupić mu nie mogę. dzięki zakupom w sieci oszczędzam kilka dyszek miesięcznie(!), robię zapas w krakvecie na kilka miesięcy i mam to z głowy. bez dźwigania karmy, bo kurier przynosi pod same drzwi

Kupuję przez internet, ale tylko niektóre rzeczy. Głównie książki i agd. Wcześniej oglądam sobie w sklepie, pytam sprzedawce, obejrzę instrukcje, a potem wracam i szukam. Na allegro baaaardzo rzadko ito wtedy jak chce coś np używanego. Ostatnio kupiłam perfumy na arena.pl. i są ok., choć miały niepokojąco niską cenę.

Raquel
    Gość

Używane rzeczy też kupuję w sieci, bo właściwie gdzie? Kiedyś były pchle targi, ale teraz został ich juz niewiele. Ale omijam allegro, wolę ogłoszenia, jak gratka, czy sprzedajemy.pl, jest bezpieczniej, bo serwisy te są nastawione na sprzedaż lokalną, więc mozna odebrać osobiście i przy okazji zweryfikować.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 09-03-15 o 09:35

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Wirtualne zakupy

Pewnie,że to jest fajna forma robienia zakupów,ale czasami także jest dobrze ,jeśli wyruszymy na miasto i zaczynamy buszować po półkach sklepowych , bo nic tak nie poprawia humoru każdej dziewczynie,jak wybranie się na zakupy. Chociaż też ostatnio się przekonałam do wirtualnych zakupów. Ostatnio nabyłam kilka płyt CD i jedną grę komputerową. Dobrze,bo nie wydałam więcej,niż gdybym poszła na miasto. hi hi hi.Pozdrawiam.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)