Zobacz najwyżej oceniony post w tym temacie. Kliknij tutaj

Strona 9 z 17 PierwszyPierwszy ... 7891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 161
    Miro
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Odp: Wirtualne zakupy

Ja mam tipsy przyklejone na super glue buhahaha

Raquel
    Gość

Z brokacikiem??

Ps, trochę się offtop zrobił.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Też polecam zakupy przez internet ( sprzęt agd , zabawki , elementy wyposażenia wnętrz itp) bezproblemowa wymiana kasy na towar ,dostawa do domu lub tańsza opcja odbiór z paczkomatów . oszczędność czasu i pieniędzy zwłaszcza przed jakimiś świętami . Nie trzeba chodzić po sklepach , stać w kolejce i płacić więcej za marże wliczone w towar ... i co z tego ,że można dotknąć i popatrzeć , w większości witryn ich właścicielom bardzo zależy na dobrej renomie dlatego umieszczają zdjęcia i opisy tak realne że nie pozostawiają żadnych wątpliwości . Oczywiście nie jest to regułą i mozna zostać nabitym w butelkę lecz to coraz mniej zauważalny proceder

Wypowiadanka
    Gość

Lubię robić zakupy przez Internet, ale kupuję w ten sposób tylko określone grupy produktów Np. nie skusiłam się jeszcze na zakup butów w wirtualnym sklepie ;P Ale zakupiłam w ten sposób bieliznę, kosmetyki, łyżworolki, biżuterię, nawet odzież i na razie ze wszystkiego byłam zadowolona

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

No fakt, zakupy w sieci to super sprawa szczególnie jak na miejscu wybór mizerny. Chociaż powiem ze nigdy wiecej nie kupie w sieci butów (kilkakrotnie nie trafilam z rozmiarem) no i sprzetów typu duże AGD. Male AGD - czemu nie choć narazie nic nie kupiłam. To co lubie zamawiac to ubrania, dodatki, soczewki na allegro no i w sumie więskzą część wyprawki dla synusia skompletowałam w wirtualnym pierwszym uśmiechu. Jedyne czego staram sie unikac to aukcje prywatnych użytkowników, wybieram raczej e-sklepy zeby miec pewnosc ze moge zrobic zwrot w razie czego.

Początkujący
    Mieszka w
    Poznań
    Siła Reputacji
    0

Zakupy w sieci są dzisiaj bardzo opłacalne - można trafić na ciekawe okazje, produkty w dobrej jakości i po atrakcyjniejszych niż w klasycznych sklepach cenach. Ja zaczęłam ostatnio kupować przez internet nawet buty, bo często można znaleźć ciekawe modele, których nie kupi się nigdzie indziej. Ewentualny zwrot to też nie problem, bo sprzedawcy muszą zagwarantować 10 dni

Raquel
    Gość

Dzięki o wielki internecie, za możliwość robienia zakupów w sieci - wraz z wiekiem tracę ciepliwośc jesli chodzi o zakupy w realu, a internet pozwala mi zachować spokój

Wypowiadanka
    Gość

O tak, w sieci nie ma facetów stających na środku alejki tak, że przejść nie można, ani starych bab, które nagle zapominają o bólu nóg i pchają się przed nami, żeby jako pierwsze dopaść wieszak z ciuszkami, ani długaśnych kolejek do kasy, ani nie wiadomo dlaczego wyjącego nagle alarmu przy wyjściu (tego nie cierpię! piszczy nie wiedzieć czemu, a wszyscy na Ciebie patrzą, jak na złodzieja :-/) no i nie czuć upływu gotówki ;D :P i nie trzeba nosić ciężkich siatek z zakupami, ani czekać na tramwaj do domu ;P Same plusy

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

A patrząc z męskiej strony to wtedy możecie sobie siedzieć nad zakupami dość długo
    A dla nas wtedy jest czas na piwo z kolegami
    I nie trzeba szukać wolnej ławki gdy Wy szukacie idealnego odcienia grynszpanowego waszej nowej bluzki.

Początkujący
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał nataliadworek Zobacz post
    Zakupy w sieci są dzisiaj bardzo opłacalne - można trafić na ciekawe okazje, produkty w dobrej jakości i po atrakcyjniejszych niż w klasycznych sklepach cenach. Ja zaczęłam ostatnio kupować przez internet nawet buty, bo często można znaleźć ciekawe modele, których nie kupi się nigdzie indziej. Ewentualny zwrot to też nie problem, bo sprzedawcy muszą zagwarantować 10 dni
    Zgadzam się z Tobą w pełni promocje i oszczędność czasu są tutaj bardzo dużym plusem. Mogę sobie pozwolić na zakupy bez patrzenia na zegarek, że zamykają mi właśnie sklepy przed nosem -bo niestety praca uniemożliwia mi swobodne zakupy (pomijam weekendy, które wolałabym spędzić w domu niż galeriach)
    Mogę sobie porównywać ceny w paru sklepach jednocześnie i wybrać tańszą opcję
    Jedyne do czego nie mogę się przekonać kupując w Internecie to jedzenie i tego typu produkty.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)