Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 71
    Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Robi się z tego OT.
    Piotrek Adam ma 14 lat i ma prawo uważać, że nazwa Kill4Fun jest dobra. Na tym polega knif, że ma do tego pełne prawo. Jednak osobiście jestem podobnego zdania ;-)
    Adam - Piotrek naprawdę zna się na sieciach i www więc czasem waro posłuchac kilku słów krytyki. Szczególnie, że poziom Twoich stron lekko odbiega on normy ;-)

Tak żeby już wrócić do tematu. 50 MB z full opcją na poczatek kosztuje na www.eqi.pl 43 złocisze na rok. Nie jest to mało, ale za to sprawdzone. Zastanów się nad płatnym hostingiem - naprawdę będziesz zadowolony. Mniej problemów, łatwiejszy dostęp, pomoc, dużo ułatwień, więcej możliwości. Nawet 14 latek może wyskrobać ok. 50 zł na rok :-)

Jeszcze raz powtarzam to nie ja wymyśliłem nazwe klanu. Ja w nim tylko jestem. :!: A jak się przetłumaczy na polski to wychodzi bardzo sympatyczna nazwa KillForFun - Zabijanie dla zabawy :wink:
    Wysłany 04 Kwi 2005 - 16:43
    Post scalony autoamtycznie - edytuj swoje posty - opcja zmień

To kazał napisać szef naszej bandy wronhalla:
    Zacznijmy od tego, że nie było czasu na wymyślanie nazwy dla klanu. Jak się co niektórzy domyślili do test klan w Medal of Honor AA(a jak się nie domyślili to już wiedzą) faktycznie nazwa Zabijanie dla zabawy jest trochę chamska a zwłaszcza w tych czasach. Ale nie o to chodzi żeby porównywać rzeczywistość z grami. A naprawdę szukałem czy czasami nie ma takiego klanu i gwarantuje wam, że są głupsze nazwy klanów.

Wiec proszę nie najeżdżać na mojego żołnierza. Jak jesteście tacy cwani to zapraszam na klanówke.
    Dzięki
    Pozdrawiam

Cytat Napisał Adam (Adi)
    A ty się wymądżasz !!!
    Jak już coś, to wymądrzaj

Cytat Napisał Adam (Adi)
    Wielki ekspert się znalazł.
    Pewnie większy niż Ty jak sądze...

Cytat Napisał Adam (Adi)
    ja zrobiłem stronę i NIE kazałem tobie jej oceniać. Dałem ocenę darmowych serwisów.
    To jest forum publiczne i każdy może pisać co sądzi. Skoro o czymś piszesz, to się licz z krytyką (albo pochwałami)...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ej ej... Suchaj... To jest forum. Kady ma prawo wyrazi swoj opini na dany temat. Moim zdaniem Kill For Fun (lub K4F czy Kill4Fun - bez rnicy) jest idiotyczne dlatego, e zabijanie nie jest fun nigdy i w adnych okolicznociach!! Widziae kiedy martwego czowieka? Np. potrconego przez samochd? Ja widziaem - i to wcale nie jest fun. A moe sam kiedy zabijae co wikszego od muchy? Ja niestety w ramach pobytu na wsi na wakacje braem udzia w zamianie wini w kiebase... I wcale nie mam zamiaru tego powtarza...

Aha. Strasznie rozmieszy mnie ten napisany przez Ciebie tekst pana i wadcy tego klanu...
    Zacznijmy od tego, e nie byo czasu na wymylanie nazwy dla klanu.
    Nie byo czasu - nazwe i tak wymylimy... Debiln... Co tam... Wane, ze mam klan i on ma nazw
    Wiec prosz nie najeda na mojego onierza.
    Myl, e czas najwyszy wyrwa si z wyimaginowanego wiata Medal Of Honor wojaku
    Jak jestecie tacy cwani to zapraszam na klanwke.
    Ale prosz bardzo... Z tym, e zagramy w sieci przygotowanej przeze mnie... Bdziesz cieszy si radosn rozgrywk z pingami na poziomie kilku tysicy milisekund i loss'em na poziomie 60%... Masz szanse wygrac? Nie. Taka gra jest nie fair? Wojny nigdy nie s fair - zwycia bardziej rozwinita jednostka...

A co do tego hostingu... Nie wiem czy Adamie masz neostrade - ale jeli tak to hosting masz wliczony w abonament... Najciemniej zawsze pod latarni prawda?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Witam,
    byłem obsewatorem di.com.pl i pewna sytuacja zmusiła mnie do rejestracji.
    Otóż mam problem. Potrzebuję zarejestrować domenę regionalnę dla firmy. Stronka jest zrobiona, więc została mi tylko rejestracja i znalezienie serwera. Czy możecie mi pomóc jak można to zrobić najtaniej? Stronka zajmuje z 200 KB, więc hostingi z 50-100 MB są mi niepotrzebne.
    Łącze się z internetem poprzez SDI, jeśli to miałoby pomóc. Naczytałem się już z poro poprzez google-www i dostałem totalnego zamieszania we łbie, a w google-news dotarłem tylko do tekstów: "już było , sprawdź w archiwum".
    Będę bardzo wdzięczny za pomoc, lub chociażby za jakieś linki do stron z ww. tematyką dla lamerów.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

RE:

Ja Ci moge to hostować za darmo... 200 kb to pryszcz przecież

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

No niestety teraz wszyscy prześcigają się w powiększaniu miejsca dla wodotrysków na stronach a zapomnieli, że można robić nawet duże strony zajmujące mniej niż 500 kB... Niestety nie kojarze zupełnie serwisu który hostowałby małe stronki za darmo (lub nawet za opłatą). Minimum to te 20-25 MB za które będzie trzeba zapłacić albo niewygodą i reklamami, albo pieniędzmi. No chyba, że faktycznie dogadasz się z Piotrkiem ;-)

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

dzięki piotrg, ale wolę gdzieś kupić.
    Znacie więc może jakieś tanie hostingi dla domen regionalnych??

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

re

Hosting to jedno - domena drugie. Nie łącz ze soba tych usług w niepoprawny sposób.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Potrzebuje serwera,domeny, email tak jak domena.
    Myślałem,że to wszystko jest hosting ops:
    Więc co muszę zrobić, żeby mi to tanio wyszło(albo wogóle wyszło)??

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)