Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Poszukuję CMS`a

Przede wszystkim chciał bym się przywitać
    Witam mam na imię Damian i jest to mój pierwszy post tutaj ale to już jest krzyk rozpaczy ;P
    a więc do rzeczy taj jak w temacie poszukuje systemu cms który jest łatwy w prowadzeniu i wszystkie podstrony i treść na nich wpisuje sie w Panelu administracyjnym a przy tym taki portal wygląda przyzwoicie.
    A dlaczego szukam właśnie takiego portalu już tłumacze a mianowicie nie zbyt dobrze idzie mi pisanie w php dlatego chce aby się wszystko robiło z PA chce tez przenieść tę http://pstragowagim.c0.pl/ stronkę na portal bo w czasach tak gdy php jest prawie już podstawowym językiem do pisania stron internetowych ja nie chce być gorszy a moje poszukiwania takiego portalu spełzły na niczym więc pomyślałem że ludzie którzy sie na tym znają doradzą mi bardzo bym prosił o pomoc

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

a mianowicie nie zbyt dobrze idzie mi pisanie w php
    Śmiem twierdzić że pisanie nawet po polsku idzie Ci słabo -> patrz załącznik.
    bo w czasach tak gdy php jest prawie już podstawowym językiem do pisania stron internetowych
    Dzięki za uświadomienie ...
    moje poszukiwania takiego portalu spełzły na niczym
    żenujące wciskanie kitu, żałosne płaszczenie się. Albo jesteś za zagniły albo za ... żeby korzystać z google, ha nawet z szukajki tego forum.

Podam link do CMS ale mam prośbę: nie odpisuj.

http://www.mambopl.com/
    Załączone Obrazki Załączone Obrazki

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał damiano114 Zobacz post
    Przede wszystkim chciał bym się przywitać
    Witam mam na imię Damian i jest to mój pierwszy post tutaj ale to już jest krzyk rozpaczy ;P
    a więc do rzeczy taj jak w temacie poszukuje systemu cms który jest łatwy w prowadzeniu i wszystkie podstrony i treść na nich wpisuje sie w Panelu administracyjnym a przy tym taki portal wygląda przyzwoicie.
    A dlaczego szukam właśnie takiego portalu już tłumacze a mianowicie nie zbyt dobrze idzie mi pisanie w php dlatego chce aby się wszystko robiło z PA chce tez przenieść tę http://pstragowagim.c0.pl/ stronkę na portal bo w czasach tak gdy php jest prawie już podstawowym językiem do pisania stron internetowych ja nie chce być gorszy a moje poszukiwania takiego portalu spełzły na niczym więc pomyślałem że ludzie którzy sie na tym znają doradzą mi bardzo bym prosił o pomoc
    Większość CMS ma demo na stronie autorów;
    Zainteresuj się PHP-Nuke, Mambo, Joomla!
    Inna sprawa - że konto na serwerze musi mieć najczęściej:
    - dostęp do MySQL (lub innego Postgresa...);
    - duże prawa do uruchamiania niektórych procesów
    - sporo innych rzeczy...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Damiano:
    Odnoszac sie do tego co napisał bachusdionizos, to dobre darmowe konto na start (i to bez reklam) oferuje ovh.pl . Pozdrawiam i powodzenia!

Szary_user:
    Próbujesz zaszpanować jaki to super jesteś, ale tak naprawdę przez całkowity brak kultury pokazujesz jaki jesteś prymitywny. I proszę, nie odpisuj, jeśli nie masz nic do powiedzenia w temacie.

Obserwator
    Mieszka w
    Korzensko, Poland
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał damiano114 Zobacz post
    poszukuje systemu cms który jest łatwy w prowadzeniu i wszystkie podstrony i treść na nich wpisuje sie w Panelu administracyjnym
    Widzę, że wybrałeś Fusion - to bardzo dobry wybór, może trochę przestarzały, ale na szkolną stronę świetnie sie nadaje. Oglądałem Twoją nową stronę i - jak na mój gust - jest trochę "krzykliwa" pod względem graficznym, ale to rzecz gustu. Musisz jeszcze wypełnić ją treścią. Jeżeli chcesz, to mogę wysłać instrukcję, jak pobierać newsy z Gablotki Szkolnej i pokazywać je na swojej stronie (oczywiście legalnie). I jeszcze - sprawdź poprawność linka w przekierowaniu ze starego adresu, bo chyba masz błąd. Życzę powodzenia w trudnej sztuce administrowania.
    p.s. a docinkami się nie przejmuj, niektórzy w ten sposób leczą swoje kompleksy.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)