Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: gg na vista

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

gg na vista

ostatnio gg wprowadzilo opcje Gadu naGłos.
    zainstalowałem nowa wersje programu GG v7.7 na systemie Vista i niestety gdy uruchomie opcje dzwonienia do kogoś to gg mi sie wyłącza... co moze byc przycczyna tego?? gadugadu nie jest pod viste?? niegdzie nie moge znaleść systemów które obsługuja ten program w 100%
    pomocy

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Jeśli przyjąć definicję taką, że "nie pod vistę" jest każda aplikacja która spełnia jeden z poniższych warunków:
    *wolno chodzi
    *nie uruchamia się
    *pewne funkcje nie działają albo działają nie tak jak powinny

To ja nie widziałem jeszcze ani jednego programu pod Vistę. Poważnie. Powiem więcej nawet sterownika pod vistę nie widziałem ani jednego!

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

ja osobiście nie miałem problemów ze sterownikami do visty. mam laptopa ze USA hp i przeinstalowałem viste na polska i na stronie hp znalazlem komplet sterowników do mojego modelu, cały sprzed jest obsługiwany bez zarzutów. natomiast programy niektóre potrafia szwankowac...
    trzeba miec nadzieje ze to sie zmieni bo MS juz niebawem skasuje wszystko co jest na XP wiec trzeba robic zapasy sterów pod XP...............

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Najważniejsze jest to czego nie widać, np. wszystkie zaawansowane funkcje sprzętu audio w Vista są emulowane, dlatego działają wolno i nawet najdroższa karta jest pod vistą warta tyle ile najgorszy chiński szajs zintegrowany z płytą. Właściwie to nawet ten szajs posiada pewne zaawansowane funkcje których Vista nie wspiera (wymagania DRM).

Z internetu nie można nic "skasować". Będzie zapotrzebowanie to będą sterowniki. A jak "wielcy" nawet puszczą focha, to się po prostu wybije jakaś nowa firma z tajwanu. Nową wersję Windows zapowiedziano na 2009 rok. Bardziej niż V systemu operacyjnego raczej spieprzyć nie można. Widać trend odwracania się wydawnictw od DRM. Więc pewnie wiele problemów (w tym z bardzo kiepskim działaniem sterowników i powolnością systemu) - zostanie przez nowy windows wyeliminowanych już na starcie.

Każda poprzednia wersja windowsów miała trochę większe wymagania ale była stabilniejsza i wprowadzała obsługę nowych rozwiązań sprzętowych. Vista obsługuje mniej rozwiązań sprzętowych niż poprzednik (DRM), kuleje zwłaszcza obsługa audio i to się nie poprawi. Jest mniej stabilna, artefakty na ekranie, błędy aplikacji i zwiechy to codzienność. Dodatkowo wymagania sprzętowe są kosmiczne (zwłaszcza jak na możliwości dzisiejszych notebookow i ich wolne twarde dyski).

Ten system to taki sam niewypał jak windowsMe. Gdyby nie aero to nawet dzieci neo nie zawracałyby sobie nim główy.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)