Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Tracermm Soft

Twoja ocena: Yes No

Tracermm Soft

Strona poświęcona programowaniu w Multimedia builder znajdziesz na niej kilka Programów Surouców i gier ponadto 524 Tapet.

www.tsoft.aplus.pl Zapraszam

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Zeby tam jeszcze cos dzialalo pod Opera 8.0 beta.
    Ale tam nic nie dziala.

Co ci nie działa ?? (fakt strona ładuje się wolniej w operze w ie już normalnie)

ja tam pobrałem Operę 8.0 i strona działa

Co do brakujądych programów które wyparowały już zostały dodane.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

W calutkim dziale downloads "aż" 15 plików. Gry to 4 werje Multi Milionerka.
    Dział programy i taki wykwit...
    Warning: mysql_fetch_row(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/tsoft/public_html/includes/sql_layer.php on line 286
    No a to mój absolutny faworyt...
    Opis: Przeglądarka wykonana w MMB wporównaniu do innych rużni się tym że ma sporo opcji których niema w innych programach wykonanyw w MMB. Przeglądarka zawiera ulepszoną wersję Player MP3 T-MP3 Player Upgraded-Marax(1.5.1) z Rozbudowanym EQualizerem Systemy : 95(50/50) , 98 ,ME , NT , 2000 , XP...
    No w w rozdzielczości 1024x768 strona pod Firefox`em 1.0 się rozjechała. Jak trzeba będzie pokazać wrzuce screen, ale lepiej szybko to popraw. Ogólnie jakoś nie przypadła mi do gustu. No ale na temat gustu się nie dyskutuje więc może popraw błędy i komuś strona się spodoba.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia