Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Jesteście upośledzonymi matołami

Dziwny tytu, prawda? To cytat. Tak wanie osoby podlege firmie domeny.pl wyraaj si o swoich klientach na 'firmowym forum'. Ludzie z administracji pisz tam ponadto niby "opinie", gupawe i enujce posty reklamowe majce nakoni do zakupu. Oczerniaj innych usugodawcw, opluwaj klientw i usuwaj posty nieprzychylne domeny.pl

http://two.xthost.info/domeny/pewne-forum.htm

W firmie jest "jeszcze ciekawiej". Domeny / serwery reklamowane "za zotwk" kosztuj od 500-2500z. Na stronie brak cennika a prawdziwa cena usugi jest zaszyta gboko w regulaminie. Dla domeny info ktra w normalnych firmach kosztuje par groszy to na przykad 120PLN rocznie! firma odmawia klientom moliwoci zerwania umowy po zmianach regulaminu "bo to wymaga zgody ich prawnika" i... wydawania kodw authinfo. Osoby podpisujce umowy z domeny.pl tak na prawd NIE WIEDZ CO PODPISUJ! O zmianach regulaminu uytkownicy nie s nawet informowani!

Tych ktrzy orientuj si ile ich usugi na prawd kosztuj i chc zrezygnowa straszy sdem i KRD. Formularze zakupu dostpne na stronie s zrobione tak, eby uytkownik bez przewinicia strony nie zobaczy co kupuje. Regulamin zaszyty w malutkich okienkach pod stert mieci.

http://two.xthost.info/domeny/

http://www.isarapix.com/pix73/1203245192.jpg
    http://www.wykop.pl/ramka/46113/prze...eny-za-3000pln

Jeli macie znajomych planujcych zakup domeny podelijcie im choby link do wykopu i tam:
    http://www.forum.optymalizacja.com/i...howtopic=38230

Bo by moe kupi w domeny.pl i si zdziwi jak za rok dostan faktur na ponad 1000PLN. By moe nawet wicej jeli ta firma zmieni bez ich wiedzy regulamin i bd paci nie wiadomo ile!

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Szkoda gadać, na szczęście nigdy nie korzystałem z usług tej firmy, ale z tego co czytam to strach się do nich zbliżać

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Z tego co sie orientuje to polskie prawo jest jasne w tej dziedzinie.
    Jeżeli firma z która podpisujesz umowe nagle zmienia regulamin ,to ona musi ciebie poinformować o tym ,a jezeli nie zaakceptujesz nowego regulaminu to umowe uważa sie za zakończoną .Prynajmniej tak to wyglada z punktu prawnego

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Zgadzam się, lepiej uważać!

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał krzysztoft Zobacz post
    Z tego co sie orientuje to polskie prawo jest jasne w tej dziedzinie.
    Jeżeli firma z która podpisujesz umowe nagle zmienia regulamin ,to ona musi ciebie poinformować o tym ,a jezeli nie zaakceptujesz nowego regulaminu to umowe uważa sie za zakończoną .Prynajmniej tak to wyglada z punktu prawnego
    Niezupełnie. Jeśli zmianie ulega np. tylko cennik, który jest w regulaminie, a reszta pozostaje bez zmian, to może zastrzec to w umowie, że zmiana cennika nie jest zmianą regulaminu. Taką sytuację masz np. gdy podpisujesz umowę z gazownią lub elektrownią.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

no własnie. zawsze trzeba patrzec co bylo w pierwotnym regulaminie, ktory podpisales. Jesli byl zapis, ze zastrzegaja sobie zmiany bez koniecznosci informowania Cie o nich, to umarl w butach. Mozesz probowac przekonywac ze caly regulamin jest zbyt jednostronny i poddac tym samym w watpliwosc cala umowe jaka zostala zawarta w chwili podpisania regulaminu.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Swego czasu korzystałem z ich usług, dałem się skusić na promocję i później dostawałem wiadomości o zaległościach, bo mimo, że w ofercie i regulaminie było "6 miesięcy testowania za darmo bez zobowiązań", to oni twierdzili, że muszę koniecznie przedłużyć. Po 10 mailu z ich strony, zagroziłem zgłoszeniem sprawy do Rzecznika Praw Konsumenta, przestałem odpowiadać i tak minęły już 2 lata. Przyznaję jednak, że nie było problemu z samym serwerem, ale był za drogi w utrzymaniu.

A orientujecie się może jak jest teraz? Czy coś sie w tej firmie zmieniło?

Początkujący
    Mieszka w
    internet
    Siła Reputacji
    0

tej firmy nie znam ale ostatnio nacieła mnie firma upc wysłali do mnie maila w którym poinformowali mnie ze będzie drożej jak jak się zgadzam to mam nic nie odpisywać. mail trafił do spamu i odczytałem go jak Pan z info tel. powiedział że się zgodziłem zgodnie z treścią nieprzeczytanego maila. przestrzegam przed firmą UPC doją klientów!!!

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja na szczęście nie zbliżam się do takich komerch hostingowych

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)