Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 33
    Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Cytat Napisał Arudil Zobacz post
    Po tematach założonych przeze mnie na tym forum mozna się domyśleć jakiej muzyki słucham. Jest to ogólnie pojęty blues, reagge, metal (włączając speed metal - przedstawiciele tego typu; Blind Guardian) wyłączając trash, death, black i nu metal.
    Gust widze mamy podobny, a dobry trash nie jest zly :] (np Anthrax, Annihilator, Megadeth czy chociazby Metallica)
    Nie bede moze wklejal playlisty ale wymienie kilku ulubionych artystow.
    Poza ww:
    Iron Maiden i Bruce Dickinson, Sonata Arctica, Ozzy, Iced Earth, Helloween, Joe Satriani, Skid Row itp ;]

Z polskich wykonawcow: Kult, Kat, Turbo, TSA, Closterkeller, Paprika korps, Ankh, Akurat, Happysad

Sciezki dzwiekowe: K-Pax, Requiem dla snu, Kill Bill

Inne: Apollo 440, Juno Reactor, Crystal Method, Future Sound of London, Banco de Gaia, Mike Oldfield, Dead Can Dance

i wiele innych :]

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

@Toto

Muza z "Kill Bill" jest kapitalna.
    Uwielbiam kawalek - Zamfir - The Lonely Shepherd.
    http://www.youtube.com/watch?v=dafyQJdPPXo

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

a macie profile na last.fm? to nie trzeba będzie wyminiać tylko sobie każdy spojrzy czego słuchacie.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

W moim przpadku jest to:
    swing
    punk rock
    pop-gospel

a wykonawcy:
    Ania Jopek; TGD; Mate.O; 2 Tm 2,3; BNM ; Antonina Krzysztoń; Mietek Szcześniak; celtic women; SDM i chyba tyle

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

No to ja Was zaskoczę, bo słucham muzyki operowej ;/. Pewnie już u nikogo nie znajdę zrozumienia... Echhhh

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

dookreślenie

Najgorszym stwierdzeniem, jakie można usłyszeć, jest "słucham wszystkiego". Nie wiem, jak interpretować takie słowa... Przejaw braku własnego zdania, konformizmu...? Rozumiem, że wybór muzyki jest zależny od nastroju, ale wynika też z rozeznania na tym polu i utrwalonych predyspozycji. Nie da się zaprzeczyć, że konkretne melodie klasyfikują nas do odpowiedniej grupy ludzi, którzy z nimi się utożsamiają. W mniejszym lub większym stopniu.

Osobiście słucham starego rocka, poezji śpiewanej i delikatnego jazzu w wykoaniu Nory Jones.

Uczestnik Forum moderator Avatar Rybzor
    Siła Reputacji
    0

Najlepiej zobrazuje to czego słucham podając link.

http://www.lastfm.pl/user/Rybzorek

Czyli głównie rock, pop, alternative

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Najgorszym stwierdzeniem, jakie można usłyszeć, jest "słucham wszystkiego". Nie wiem, jak interpretować takie słowa... Przejaw braku własnego zdania, konformizmu...?
    Ależ czemu? W prawie każdym gatunku muzyki można znaleźć pozycje wartościowe. Zależy to zarówno od kompozycji, jak i od wykonania. Ja przestałem się dookreślać muzyką już dawno temu, choć oczywiście skłonności do określonych jej rodzajów pozostały: różne rodzaje rocka, metalu, folku/etno, ostatnio cenię sobie takie rzeczy jak ambient, trip hop, lounge, wyciszyłem się chyba. Osobnym słuchanym przeze mnie rodzajem muzyki jest oldschool chiptune/demoscene (właśnie leci Marcin Czartyński, ha). Moja w miarę świeża miłość to klasyczny repertuar bigbandowy, ale niestety tego trzeba słuchać na żywo, w wykonaniu dobrej orkiestry, a okazja jest rzadka. Słuchanie np. kawałków Glenna Millera na sprzęcie (zwłaszcza kiepskim, a dobrym nie dysponuję) mija się niestety z celem. Na jesiennych obchodach Dni Muzyki miałem okazję posłuchać big bandu z Ostrowa Wlkp.: można klęczeć i bić pokłony. Na szczęście w moim mieście właśnie założono big band z prawdziwego zdarzenia, ich sygnalny koncert wypadł rewelacyjnie, więc się z góry cieszę na pełen występ, jak się doformują.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Witam, ja z kolei jestem miłóśniczką muzyki reagge, ska... Dla mnie liczy się także to co się śpiewa, a nie jedynie linia melodyczna. Czy ktoś podziela moje zdanie i lubi te klimaty??? pozdrawiam

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Lubię piosenki lat '80 i te które wpadną mi w ucho. Nie lubię tych ciężkich "metalowych" utworów.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)