Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 70
    Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

A jak to jest z kobietą w ciąży i pasami, niby nie ma takiego obowiązku. Ale to co podczas wypadku ma wylicieć przez okno jak lalka z dzieckiem w brzuchu?

Zaawansowany uczestnik moderator
    Siła Reputacji
    0

A jak to jest z kobietą w ciąży i pasami, niby nie ma takiego obowiązku. Ale to co podczas wypadku ma wylicieć przez okno jak lalka z dzieckiem w brzuchu?
    A czy ktoś zabrania tej kobiecie zapinać pasy? Co najwyżej ma prawo ich nie zapinać bez ponoszenia konsekwencji. O ile oczywiście przepis nadal obowiązuje.

Co do zapinania samych pasów, polemizowałbym. Moja opinia na ten temat już gdzieś na forum jest. Ostatnio zdarzyła mi się dość niebezpieczna kolizja, efekt poślizgu. Nie chce myśleć w jakim stanie byłbym gdybym miał pasy zapięte, ale wątpliwe żebym wyszedł bez szwanku, jak miało to miejsce.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Bo oprócz posiadania pasów należy też posiadać umiejętności wyprowadzania auta z poślizgu. Same pasy nas nie uratują.

janekk
    Gość

ja osobiście nie zapinam pasów, miałem kiedyś kumpla któremu pasy odebrały życie, bardzo przykra historia, nigdy nie chciał bym żeby mnie spotkało to co jego dlatego nie zapinam

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

To czemu jest nakaz zapinania pasów?
    Nie sądzę, żeby historia Twojego kolegi przekonała Panów Policjantów i nie wystawili na tę okoliczność mandatu...

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Ciągle uważam, że lepiej zapinać pasy niż nie zapinać, zdania prędko nie zmienię.
    Kiedy wsiadam do samochodu mam już taki odruch, że zaraz po starcie silnika zapalam światła mijania, zapinam pasy... i zmieniam CD w napędzie jeśli samochodem wcześniej jezdziła moja dziewczyna

Grzech, zgadzam się z Tobą, ze żadne pasy czy 35 poduszek powietrznych w aucie nie zapobiegnie tragedii, jeśli kierowca nie ma odpowiednich umiejętności. Niemniej jednak jeśli można pomóc sobie w kwestii bezpieczeństwa nawet odrobinę powinniśmy wszyscy rozważyć opcję z pasami.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

ja osobiście nie zapinam pasów, miałem kiedyś kumpla któremu pasy odebrały życie
    A jak drugi twój kumpel umrze, bo się zatrzymał na czerwonym, to zaczniesz na czerwonym przejeżdżać/przechodzić? Bez sensu.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja zapinam i dzięki temu nie skręciłem karku jak zaliczyłem dachowanie.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Tak już bywa, że raz pasy komuś uratują życie, a innym razem wręcz przeciwnie.....ja osobiście nie zapinam pasów

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał helios89 Zobacz post
    Tak już bywa, że raz pasy komuś uratują życie, a innym razem wręcz przeciwnie.....ja osobiście nie zapinam pasów
    mi nie przeszkadzaja i zawsze zapinam

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)