Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Temat: Uroda

Hybrid View

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Arrow Uroda

Drogie panie! Która z was zastanawiała się kiedyś kiedy dany produkt w końcu zadziała tak jak o tym była mowa w reklamie? Założe sie że tak ale skutku nie było. Sama wiem że zwykłe kosmetyki nie działają tak jak powinny

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Nie wierzę reklamom, najbardziej sugeruję się opiniami znajomych.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał selena Zobacz post
    Nie wierzę reklamom, najbardziej sugeruję się opiniami znajomych.
    Identycznie

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

ja nieraz sugerowałam sie reklamą i zawiodłam sie nie raz ale juz wiem że kosmetyki ogólnie dostępne w drogeriach są takiej jakości jakiej są po to aby ludzie kupowali je regularnie i często. Teraz nie używam zwykłych kosmetyków do włosów tylko profesjonalne i te naprawde działają, moj fryzjer mi je polecił i nie kłamał. Forouk, Saishin czy Alfaparf poprosty rewelacja, Farouk jest moim ulubieńcem. zajrzyjcie sobie na --- może zakochacie sie tak jak ja

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

ja też biorę pod uwagę opinię innych , ale też czy np. nazwa firmy coś mi mówi. Jakiś niepewnych to nie kupuję - wolę więcej wydać a nie mieć poźniej problemów - kto wie z czego robią te tanie kosmetyki.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

ja przed zakupem każdej nowinki pytam o opinię na forum, tudzież zaglądam do różnych internetowych opiniarek. nie lubię kupować nic w ciemno.

Misia
    Gość

Odp: Uroda

Na mnie również nie działają reklamy. Nie wierzę w te świetne kosmetyki. Ostatnio zaczęłam używać kolagenu z http://colagen.net.pl Nie jest reklamowany w tv, dowiedziałam się o nim od koleżanki. To rzeczywiście działa, w przeciwieństwie do kosmetyków z reklam.

masterchef
    Gość

Cytat Napisał Misia Zobacz post
    Na mnie również nie działają reklamy. Nie wierzę w te świetne kosmetyki. Ostatnio zaczęłam używać kolagenu z http://colagen.net.pl Nie jest reklamowany w tv, dowiedziałam się o nim od koleżanki. To rzeczywiście działa, w przeciwieństwie do kosmetyków z reklam.
    już czytałam już o właściwościach takiego kolagenu na serwisie o urodzie i faktycznie z tego co zrozumiałam to jest to najlepszy wybór nawet na odchudzanie, bo również ma i takie właściwości, ciekawa sprawa trzeba przyznać, bo kolagen to tylko ze zmarszczkami mi się dotąd kojarzył

Wypowiadanka
    Gość

Kilka razy kupiłam coś dlatego, że w reklamie było fajnie przedstawione, ale to nie był jedyny bodziec do zakupu, bo liczyła się też cena, dostępność, opinie znajomych oraz zapach kosmetyku. Np. mus do ciała z Garnier to był strzał w 10 dla mnie Ale jednak najczęściej kosmetyki sobie, a reklama sobie ;P

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ufam wyłącznie opiniom koleżanek, znajomych. Zdjęcia, plakaty czy reklamy to marketing, a nie miarodajna informacja o faktycznych właściwościach produktu

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia